Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Wc za podganco

Go down 
+27
Klarchy*
mravlinc
Juni
lolo
Megaschmts
M-silver
Skinny
ini90
Tasha.W
choo
METALLKA
Frik
podgANA
Peexy
sonja256
mashikaa
Nes
Cath
podganca
mamaF
Fiamma
Eva
AtLanT!da
Olivija
Sonii
elanor
Lee
31 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 5:55 pm

Ne, to ni to Smile

Je pa firma prava
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 5:57 pm

http://www.chipsi-streu.de/Chipsi_englisch/produkte/produkte_chipsi_ultra.shtml

evo, tukaj je. Ampak na sliki se slabše vidi, kako to izgleda.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 5:59 pm

Sem še malo pobrskala.. a je ta prava zdaj? Iz Žaki spletne trgovine je. Če je to ta zadeva, ki priporočaš ti, bom naročila Very Happy Cena pa je 7,28eur, če koga zanima. Imajo različne, ma samo ta je Ultra.

Wc za podganco - Page 2 Stelja_za_male_glodalce_10l_4,5kg
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 6:07 pm

je to ja. Very Happy

Hehe, priporočati je premočan beseda tule Razz da ne bom potem jaz, kriva, če tvojim ne bo všeč :=)=:
Kako se obnese kot stelja ne vem, sam za WC je pa zlo fajn in mi je najbolj všeč od nasipov, ki sem jih poskusla (koruzni storži, pa zelenjavni lesni briketi ki so bli kao bolj mehki od navadnih).

Zaenkrat pač eksperimentiram, ko zmanjka pa še katero drugo znamko preizkusim.
Pa še to, nimam čuta za voh zato ne vem, ali kaj preprečuje smrad itd. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 6:14 pm

Ne skrbi Embarassed Bom pa še jaz poskusila in poročala, kako se bo obneslo in če je žvalcam všeč Very Happy Itak pa moram v tej trgovini nabavit še kup stvari Embarassed
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 6:37 pm

Jst sm kupla lesne brikete ampak sm ugotovila,da bi mogla ě zakla na mesc kupt ker mam ogromno kletko in k posujem po tleh porabm pou vrecke..ce dam v obe kletke. Zdej nevem kaj nej nardim. Rada bi najbolj ugodno zadevo.Ponavadi sem imela zaganje pa se poceni je blo.Pa ful dolg mi je zdrzal.. a ma kdo kksn predlog?

Zanima me se kako bi lahko podgancm zrihtala wc.A nej dam kksno posodco pa notr kej al kako mate vi? Moje dve tamale kakajo vse pousod..Pr tastarejsi se sploh nam vec trudla ker je ze prestara. Tamalidve sta stari en mesc pa mislm, da ju bom lahko navadla. Kakce sem zmetala v en kot pa umazano steljo tm dala ampak so useen kakale usepousod. Nevem no.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:09 pm

mashikaa je napisal/a:
Jst sm kupla lesne brikete ampak sm ugotovila,da bi mogla ě zakla na mesc kupt ker mam ogromno kletko in k posujem po tleh porabm pou vrecke..ce dam v obe kletke. Zdej nevem kaj nej nardim. Rada bi najbolj ugodno zadevo.Ponavadi sem imela zaganje pa se poceni je blo.Pa ful dolg mi je zdrzal.. a ma kdo kksn predlog?

Zanima me se kako bi lahko podgancm zrihtala wc.A nej dam kksno posodco pa notr kej al kako mate vi? Moje dve tamale kakajo vse pousod..Pr tastarejsi se sploh nam vec trudla ker je ze prestara. Tamalidve sta stari en mesc pa mislm, da ju bom lahko navadla. Kakce sem zmetala v en kot pa umazano steljo tm dala ampak so useen kakale usepousod. Nevem no.

Jaz sem en teden čisto vsakih kakec, ki je bil, prestregla in dala takoj v posodo za WC. in če je blo lulanje kje, sem še tisto pobrala in dala v wc. Je pa res da sem bla skoz doma Smile
Potem po enem tednu sta se navadla! Vsaj to mi je ratalo.


Moj predlog je, da imaš po kletki žagovino, v WC-ju pa brikete. In se dosti manj porabi, mi smo zdaj imeli 2 meseca nekje 2 kg briketov. Pa praznim WC vsak dan
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:18 pm

Nes je napisal/a:
mashikaa je napisal/a:
Jst sm kupla lesne brikete ampak sm ugotovila,da bi mogla ě zakla na mesc kupt ker mam ogromno kletko in k posujem po tleh porabm pou vrecke..ce dam v obe kletke. Zdej nevem kaj nej nardim. Rada bi najbolj ugodno zadevo.Ponavadi sem imela zaganje pa se poceni je blo.Pa ful dolg mi je zdrzal.. a ma kdo kksn predlog?

Zanima me se kako bi lahko podgancm zrihtala wc.A nej dam kksno posodco pa notr kej al kako mate vi? Moje dve tamale kakajo vse pousod..Pr tastarejsi se sploh nam vec trudla ker je ze prestara. Tamalidve sta stari en mesc pa mislm, da ju bom lahko navadla. Kakce sem zmetala v en kot pa umazano steljo tm dala ampak so useen kakale usepousod. Nevem no.

Jaz sem en teden čisto vsakih kakec, ki je bil, prestregla in dala takoj v posodo za WC. in če je blo lulanje kje, sem še tisto pobrala in dala v wc. Je pa res da sem bla skoz doma Smile
Potem po enem tednu sta se navadla! Vsaj to mi je ratalo.


Moj predlog je, da imaš po kletki žagovino, v WC-ju pa brikete. In se dosti manj porabi, mi smo zdaj imeli 2 meseca nekje 2 kg briketov. Pa praznim WC vsak dan

Ampak a ni tko, da zaganje ni lih fajn zarad alergije pa to. Nevem jst sm lih iz tega razloga kupla brikete, ker sm prebrala na forumu da je to najbol.Drugac majo zaganje ful rajs ker lohk mal koplejo. Jaz nisem 24h na dan doma in ne morem vedno kontrolirat kje se pokaka.Sele popoldan oz. zvecer pridem ponavadi iz sluzbe.Fantu se pa sigurno nebi ljubilo.
A je kdo sam izdelav wc? In kako?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:54 pm

Aja, sem mislila da se odločaš me žagovino in briketi Very Happy žagovina je res najslabša stvar, kar jo podganice lahko dobijo.

Možnosti za posipe imaš še naslednje:
- razrezana lepenka
- razrezan odpadni papir, ki ni bil postiskan (če imaš tisiti stroj za razrezovanje dokumetov- shredder)
- zdrobljeni koruzni storži
- lesni briketi
- koščki lesa
- slama
- tepih, ki je podganovaren (da ni kot pri brisačah teh zank)

Za WC pa lahko narediš iz pleksi stekla Wink Kot da delaš hiško. Ali pa enostavno samo kvadrat, ki mu bo manjkala samo ena ploskev.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 7:59 pm

Nevem no..Zdej mam lesne brikete kao stisneno zagovino al kaj..ampak problem je ker bi rabla kupt 10l na 14 dni.To je 12 evrov mesecno
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:02 pm

Se neki bi vprasala. Kako podganico-sploh mlado- navadis, da ne kaka in lula, ko jo imas pri sebi. Moj kolega jo je navadil, da ko mora kakat vedno spleza dol po njemu in se pokaka na tla in ne nanj. Imate kaksne predloge?
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:02 pm

Js sm razmišlala, da ko kupim večjo kletko da bi dala na polovico žaganje na polovico pa brikete, kjer bi biu tudi WC.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:03 pm

mashikaa je napisal/a:
Se neki bi vprasala. Kako podganico-sploh mlado- navadis, da ne kaka in lula, ko jo imas pri sebi. Moj kolega jo je navadil, da ko mora kakat vedno spleza dol po njemu in se pokaka na tla in ne nanj. Imate kaksne predloge?
Name se še nikoli ni pokakala res. Pulula se tudi praviloma ne, samo na enega frenda se je 2x. silent
Je pa nisem kaj posebi učila, je kr sama ugotovila očitno. albino
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:07 pm

Mashikaa, jaz mislim, da ju je malo strah, ker jima je zdaj še vse novo. Ko sem jaz imela vse pri sebi, se niso nikoli pokakale, edino v kletki ali škatli.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:08 pm

To da ne lula in kaka po tebi pride s starostjo - vsaj pri meni je bilo tako.
Ne glede na to kaj sem naredila ni zaleglo, ko je nehal rasti je pa nehal.

Pri stelji se držim brisač in bombažnih krpic, pri meni ni šlo nikoli nič narobe, je pa najceneje in najhitreje zamenjano.
Perem jih pa v bombažni vrečki zraven mojih cunj ali pa na roke, tako da tudi s tem ni problema.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 8:36 pm

Jaz ful nocem, da bi zgledalo tako neurejeno zato bi rada imela tudi lepo steljo. Imam kletko v kuhinji in je kot omara. Zaganje mi je bilo vsec, pa tudi podgancam je bilo vsec, ker so kopale. Ampak moram pogruntat nekej druzga. Nocem, da imajo tko kot pri ciganih po domac povedan.Smile sej me razumete. Briketi so mi ful vsec ampak so dragi in bi ful zapravla.A dobis kje cenej?
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 10:03 am

Mogoče kdo ve, kje bi lahko nabavila zaprti wc za podganice? Nekaj v tem stilu, kot majo mačke, sam da je pač manjši...
Sem malo gledala po trgovinah v Ljubljani, pa nisem nikjer zasledila...
Sta namreč skos spuščena in ju ne morem navadit, da bi kletko uporabljala vsaj za wc, pa sta si izbrala eno polico in hodita tja... Saj če ju zalotim tam opravljati potrebo, ju dam v kletko na mesto, kjer sta prej hodila na wc (ko sta še bila v kletki), pa me gledata kot da bi ju hotla naučit salte delat cyclops
Pa sem razmišljala da bi jima dala to zaprto varianto na polico (smo meli eno čist navadno posodico prej, pa je ful smrdelo, pa še grdo zgleda)... Če ve kdo kje se da dobit...
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 10:14 am

Jaz sem našla nekaj, kar bi te morda zanimalo.. Na ebayu.

Wc za podganco - Page 2 6256_h
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 10:19 am

A ni to pol ful draga poštnina? Nisem še nikdar kupovala prek neta... Sem pa tudi sama kaj našla, samo je vse iz tujine...
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 10:21 am

Ja, to skupaj s poštnino je ene 7eur. Samo ne vem, če je dovolj veliko. 10x10x14?
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 4:28 pm

ta wc je pa tudi meni ušeč Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 11:46 pm

Cath je napisal/a:
Ja, to skupaj s poštnino je ene 7eur. Samo ne vem, če je dovolj veliko. 10x10x14?

Kako za boga? Very Happy
A niso shippingi iz amerike po 100€? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 6:59 am

Kje pa.. Mislim, da somo nad vrednostjo 25eur ti računajo carino in davek ene 20% od vrednosti blaga, pe še to ne vedno.
Ta izdelek, ki sem ga prilepila pa je iz Anglije. Iz Anglije pa carine in davka sploh ne računajo. Male stvari ti povprečno računajo za poštnino od 0,50eur do 4eur, so pa tudi izjeme, ki ti na poštnini nabijejo dost več in imajo cenejši izdelek.
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 8:45 am

Jaz ravno zato ne upam naročat prek interneta... Še pri nas nisem nikdar probala, ker me je nekak strah da bo kaj narobe affraid Bom še raje malo pogledala po naših trgovinah, če pa nebom nič našla, pa bom kaj sama zimprovizirala doma...
Vseeno hvala za trud. Lp
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 24, 2009 11:36 am

Mene to spominja na kako potovalno posodico za milo, mini košek za ''namizne'' smeti na pisalni mizi ali pa posode za kruh.
Mogoče lahko kaj od tega uporabiš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Wc za podganco - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Wc za podganco   Wc za podganco - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Wc za podganco
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: