Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mešanica briketov pa podgane

Go down 
+24
sharp
ZionRoad
Dr. Miška
Peexy
Nes
Juni
Cath
bolha
amyZ
Lee
suši*
miska
binko
Piipsy
Katarina
njana
AtLanT!da
Sonii
Dejan
mamaF
elanor
Eva
Fiamma
Olivija
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Avg 14, 2009 7:24 am

Ja New Generation hrana je zakon! Tud moja tamala samo tole je tko da sploh ne mislm druzga probavat trenutno. Je pa res da ni lih najbol pocen ampak se pa za moje pojme splača. Cool
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Avg 14, 2009 7:51 am

Jest pa zdej kopujm tud hrano od teh biu izdelkov in jo ma oli zloo rd.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:15 pm

Če je ta hrana res tako dobra, bo ta naslednja, ki jo bom nabavila. Sem jo vidla, ampak je nisem vzela, ker so briketki not in sem mislila, da jim ne bo všeč Laughing Drugače pa mi je ostalo nekaj te hrane, sicer za morskega prašička in sem jo kr zmešala v ostalo hrano za podgance in hrčke in so čisto nore na to mešanico. Tko, da bom zdaj vedno mešala, pa še v posodi s pokrovom mam to in je prav praktično, ker se ne razdiši.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 11:09 pm

Jz mam pa od JR farm - ratten futter xD, pol dam pa zraven še nekej (čist mal) JR farm zelišč oz. travniškega cvetja, JR farm posušeno sadje in JR farm tropsko sadje, vse za podgane al pa vsaj za miši in podgane.. Vsak dan jima zamenjam, da mata sveže, ker ponavad markirata na rob šalčke in, ne vem, mislm pa, da tud v šalčko, tko da se to vsak dan umije in zamenja..

Pol jima pa ob večernih urah dam v kletko še eno šalčko, polno zelenjave al p sadja, največ grah, so ble pa tud že solata, zelje, korenjček, orehi, paprika (sam po papriki jima je urin smrdeu ko blazen!!!! nepriporočljivo! affraid ) itd. ki je spraznjena v roku pol ure (pojedeno in nikjer shranjeno) :=)=:

Moji ne skrivata hrane razn priboljškov k jima jih dam iz roke. Razen če to delata vse ponoči (skrijeta in še pojesta zravn). Cool Puščata pa, ja, tud pr men sam une palčke neke take čudne rjavo zelene.. Pa pač, če je polulan xD Drgač se pa pridn vse poje, sj zato sta pa tok velki scratch
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 12:16 am

Jaz bom pa poskusila z 'domačo' mešanico - sem si na netu prebrala ogromno o podganji prehrani in je bilo tudi par receptov, kako narediti zdravo mešanico podganje hrane. Zaenkrat sem sprobala tale recept : http://www.ratsrule.com/diet.html , s tem, da nisem dala notri soje (ker je nisem uspela dobiti) in onih kosmičev za vitamine (ker jih pri nas ni), pa tudi samo za vzorec puffed wheat, ker sem dobila samo v obliki kosmičev z dodanim sladkorjem, zato sem dala noter tako malo, da bo delovalo bolj kot priboljšek. Da bi stvar uravnotežila, sem dodala polnozrnate kosmiče, ki imajo zelo nizko vsebnost sladkorja in dodane vitamine. Namesto suhega sadja jim planiram dajati sveže. Bomo videli, kako bo Smile Naj bi bilo bolj zdravo in podganam primerno od miksa iz trgovine, pa tudi ceneje za naredit.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 11:06 am

Juni, jaz man zdaj že en teden domačo mešanico kot osnovo, zraven dobita še čisto malo podganjih briketov, zraven pa še 1x na dan žličko mešanice iz melase, tofuja, semen in pivskega kvasa z vitamini.
Še obvezno zraven vsak dan sadje, zeljenava + čajna žlička skuhanih stročnic. 2x na teden pa še jetrca.

če koga zanima točen recept za zgornji mešanici, naj kar pove. Smile

Za sojine kosmiče moreš pa pazit, da so takšni, ki jih ljudje lahko jemo tudi surove. Dobiš jih v supermarketih (našla sem npr. v Sparu). Dela jih žito ( Natura linija, to so tiste vrečkice rjave med semeni in kao biološkimi kosmičimi, pač tam kjer je oddelek z zdravo prehrano)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 2:06 pm

Uu, lepo, hvala za nasvet. Jaz sem to kupovala kar v Maksiju, ker nisem preveč za bio hrano in samo za tam vem, da imajo ta oddelek, pa soje nisem našla Smile Pa mogoče bi jima res dajala še ta kvas z vitamini, ker je vitaminski del moje mešanice najbolj švoh (ok, saj bota dobila sadje, pa vseeno).

Jaz mojima planiram dajat še vsak teden košček suhega kruha, namočenega v olivno olje. Baje je super za dlako.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 2:12 pm

jap, olivno olje tudi dobita, dlaka se jima sveti u nulo :=)=:
Ampak ponavadi jima ne devam s kuruhom (čeprav me je danes Tik napadel ko sem imela sendvič v roki Smile nikakor ga nism mogla odgnat in je nakonc ukrado en košček pršuta še povrh)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 2:16 pm

A olivno olje zmešate v brikete al v kruh?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 2:57 pm

Cath je napisal/a:
A olivno olje zmešate v brikete al v kruh?

Najboljše na kakšen priboljšek, bi bo vpil olje pa da takoj pojejo iz roke, če ne se pol po kletki valja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 1:22 pm

Tortilla, Takos in vsi mladički imajo kruh z olivnim oljem full radi. Sem jim dala na črn kruh in se tepejo zanj Laughing
Nazaj na vrh Go down
Peexy

Peexy


Število prispevkov : 58
Join date : 20/11/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana, okolica

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 1:07 pm

Je še kdo našel surove arašide v Prestigovi hrani Rat Nature? Rolling Eyes

Kako.. nesramno? Neutral

Sicer pa, preden porabite staro zalogo suhe hrane že kupite novo, če je ta slučajno druga, kot stara, da jo mešate nekaj dni in se podgane lažje navadijo na novo, sicer zna to bit kar šok, tako, kot za ljudi (driska..).
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimePon Dec 28, 2009 2:31 pm

Peexy je napisal/a:
Je še kdo našel surove arašide v Prestigovi hrani Rat Nature? Rolling Eyes

Kako.. nesramno? Neutral

Sicer pa, preden porabite staro zalogo suhe hrane že kupite novo, če je ta slučajno druga, kot stara, da jo mešate nekaj dni in se podgane lažje navadijo na novo, sicer zna to bit kar šok, tako, kot za ljudi (driska..).


Ja, sem ja. Glupa hrana. In sem porabla ene pol ure, da se tiste arašide ven pobrala.
Zdaj pa sploh ne kopujem več.
Potem vidite, koliko se proizvajalci hrane ''spoznanjo'' na živali, za katere hrano prodajajo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeTor Sep 07, 2010 11:11 am

Helow.

Nekateri morda še niste videli, da zbiramo naročila za Oxbow hrano na tej temi. Seveda lahko naročite tudi kaj drugega iz trgovine, so kjut stvari Smile

Meni na PM do 1. oktobra.

LP
Nazaj na vrh Go down
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 4:05 pm

Emm mam en problem, hrane Bunny za podgane je v Zooticu zmanjkalo zato sem kupila drugo hrano (Gourmet). Podganca je ne mara preveč, bolj kot to pa me je zmotilo to, da vsebuje surov grah, če pa jaz kaj vem ga podgane ne smejo uživati. Poleg tega zadaj piše Popolna hrana za miši in podgane (iz izkušenj vem, da hrano, ki je namenjena dvem vrstam živali ni dobro kupovati, a nisem imela izbire). Pa še mesa ne vsebuje, zato ji prilagam pasje brikete.

Naziv hrane: Rat & Mouse GOURMET
Popolna hrana za miši in podgane s semeni, sadjem in zelenjavo
Navodila za hranjenje: ...
Sestavine:koruza, peleti, ječmen, pšenica, sončnice, sorgum, belo proso, ektrudiarni kosmiči korenja, laneno seme, rumenikovo seme, dehidrirana banana, sezam, arešidi, dehidrirana papaja, rozine,dehidrirane krompirjeve rezine, pomarančno olje.
Analiza: Beljakovine 13,4%, Olja in Maščobe 8%, Vlaknina 7,1%, Pepel 2,9%, Voda 10,6%, Kalcij 0,31%, pol so pa še vitamini dodani na kg.

Ne vem samo meni se zdi čudnpo, čeprav je veliko vsega (graha sploh ni omenjenega pa vendar je, saj nisem slepa), tisstih dehiriranih banan še povoha ne.

Kako se vam to zdi?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 4:18 pm

Hrana na osnovi žit in suhega sadja je slaba za podgane, to bolj ustreza potrebam mišk.
Mene bi bolj skrbelo, ker imam samčke, pomaračno olje pa grah tudi in arašidi.

Veliko pepela ima, ni ravno nek vsebinski biser, ampak v osnovi je večina hran istih pri nas,
in za moje pojme so vse slabe.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 5:45 pm

V Mr. Petu sem že parkrat kupila hrani Vadigran Premium Rat in Vadigran Original Rat, veliko rajši pa imajo Original. Zdej me pa zanima vaše mnenje ohrani. Napisala bom za hrano Original, ker mam zdej to. Vem pa za dve surovini ki nista kul (označla ju bom z oranžno).

Vadigran Original Rat
Količina: 500g
Cena: 2,20€

Prepisano z etikete:

Je popolna hrana za podgane, ki jo ponudite skupaj s senom. Vsebuje samo prvotne raznolike in uravnotežene kakovostne primarne sestavine. Vadigran zagotavlja najvišjo čistočo, tako da sestavine vedno ostajajo nespremenjene.

Sestavine: koruza, grah, pšenica, arašidi, ajda, žita, fižol, oreščki, oves, bele in pisane sončnice, briketi

Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 6:06 pm

A seno naj bi dali podgani zraven za jest po njihovem? Optimsiti Smile

Oreščki so vredu, za arašide pa preveri, če so surovi. Če so praženi, je vredu.
Nič kaj posebna mešanica, kaj podobnega bi se dalo tudi doma namešat.

Koliko je pa beljakovin? V %

Super bi bilo, da tej mešanici se sama dodaš proso, ječmen in rjavi riž in semensko mešanico za kruh (npr. biotop jo dela), pa mislim, da je to največ kar lahko pri nas narediš za svoje podganice na poceni način.
Edino česa se izogibaj so izdelki iz pšenice (ogromno beljakovin).
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 6:20 pm

Piše da 8% beljakovin..

Arašidov pa sploh ne najdem, razen če so speštani.. a drugač se vid da so praženi? kko?
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 7:53 pm

Tudi jaz kupujem to hrano!

Nekajkrat sem kupil tudi premium rat, ampak je 1,10€ dražja in prav nič boljša. Sem pa opazil, da origanal rat vrečka tehta 500g, premium rat pa 600g, zato je tudi najbrž nekoliko višja cena. Določene stvari kar rada jesta mojadva, nekaterih pa ne marata. Seveda jih hranim veliko tudi z korenjem, kakšnim sadjem (ne z agrumi seveda), kosmiči, občasno z mesom...
Se mi pa zdi ta hrana za podgane bistveno boljša od tiste, ki sem jo enkrat kupil v zooticu. Od tiste hrane nista marala skoraj nič..

V tej vadigran original rat je sicer zelo veliko rdečih in zelenih kosov (nevem kaj točno je tisto) in mislim, da služi tudi za brušenje zob ob hranjenju, se mi pa zdi da je tega preveč ker pri meni skoraj vsi rdeči in zeleni kosi ostanejo, res malo jih pojesta...

Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 8:14 pm

Ja res je 100g razlike. Nevem moji pa ne marajo kaj preveč Premium hrane.. Original pa pojejo res vse razen tistih zelenih peletov... Men se pa ne zdi preveč pisanih briketov, jih majo ful radi Smile
Nazaj na vrh Go down
Lanac

Lanac


Število prispevkov : 31
Join date : 01/03/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 8:35 pm

Mojih dve tistih pisanih briketkov ponavadi niti povohata ne in ker je to pri večini hrani za podgane največji del, se mi zdi kot da v bistvu ne pojesta nič. Neutral
Glede Prestige rat nature. Poleg naše bilžnje veterinarske ambulante je trgovina kjer prodajajo to hrano. Kupila sem jo brez skrbi, saj sem predvidevala, da bo ja tam prodajana kvalitetna hrana. Veterinarja sem vprašala, zakaj arašidi, ali ne velja za njih da kot ostale stročnice niso dobre za njih in odgovoril mi je, da za stročnice splošno velja, da je to prav tako kot za ljudi tudi za živali zelo dobra stvar.
Enkrat sem tudi jaz, res za silo, kupila hrano za miši (Bunny Farbmaus traum) in sta bile totalno nore nanjo. Med drugimi žiti vsebuje tudi koščke piščančjega mesa, ne vsebuje fižola, arašidov (ima pa neke kosmiče graha) in se mi zato niti ne zdi tako slaba, moti pa me to, da je namenjena miškam. Sicer je zdaj nimajo več (imele so jo samo 1x) ampak se mi vedno bol zdi, da je edina hrana ki so jo zares skoraj komplet pojedle Rolling Eyes
Drugače pa ne vem, Prestige in Gourmet - oba imata not arašide, grah, Gourmet tudi fižol dehidrirano banano, pomarančno olje in krompirjeve rezine (?)
Je res neprimerno, če bi jima dajala tudi tisto hrano za miške, ki vsega tega nima?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 9:48 pm

Res je, stročnice so osnova v prehrani podgan (takoj za rjavim rižem), samo MORAJO biti skuhane.
Ne more pa trditi, da je surov npr. fižol dober za ljudi.


Samo za to se gre pri arašidih, če so surovi ali ne. In arašidi so stročniče kot fižol (in ne oreščki).
Surove stročnice povzročajo spremembe v krvi, zdaj na pamet ne vem točno kakšne, sem pa o tem že gotovo pametovala kje na forumu Smile poiščite ''stročnice''

hm,, Metalgirl, 8 procentov ali 8g ?

No, to vam tudi hočem dopovedati, zakaj so te hrane za podgane pri nas slabe, ker so sestavine čisto zgrešene in najbolj poceni. Podgana ni miš, zakaj bi torej morala jesti mišjo hrano?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lanac

Lanac


Število prispevkov : 31
Join date : 01/03/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 10:37 pm

Ja, to se strinjam.
Kot jaz vem, so arašidi stročnice, res pa je, da veliko ljudi to zamenjuje z oreščki. Evo še z neta: Stročnice imajo po navadi užitna semena, ki so varno shranjena v stroku, ki se razdeli na dva dela. Oreščki pa vsebujejo le eno seme in se sami po sebi ne bodo odprli. Arašidi so torej legumi, ki imajo strok, ki raste pod zemljo za razliko od oreščkov, ki rastejo na vejah dreves ali grmičev. Verjetno bi bili presenečeni, da večina hrane, ki jo pojmujemo kot oreščke, to sploh ni (pistacije, indijski oreščki ter kokos ne spadajo med orehe).

Ja surovi so slabi, ker povzročajo lepljenje krvnih celic (neke spojine so not).

saj, ravno zato sprašujem. Vem, da je mišja hrana za miši, a izgleda, da je ta veliko bol kvalitetna.. Sej jim ne mislim zdej menjavati hrane pa to, samo tako, v razmislek.. Žalostno, da je pri nas tako. Neutral
Nazaj na vrh Go down
nika_animals

nika_animals


Število prispevkov : 104
Join date : 01/10/2010
Age : 25
Kraj : maribor

Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitimeSob Nov 20, 2010 10:43 pm

MetalGirl je napisal/a:
V Mr. Petu sem že parkrat kupila hrani Vadigran Premium Rat in Vadigran Original Rat, veliko rajši pa imajo Original. Zdej me pa zanima vaše mnenje ohrani. Napisala bom za hrano Original, ker mam zdej to. Vem pa za dve surovini ki nista kul (označla ju bom z oranžno).

Vadigran Original Rat
Količina: 500g
Cena: 2,20€

Prepisano z etikete:

Je popolna hrana za podgane, ki jo ponudite skupaj s senom. Vsebuje samo prvotne raznolike in uravnotežene kakovostne primarne sestavine. Vadigran zagotavlja najvišjo čistočo, tako da sestavine vedno ostajajo nespremenjene.

Sestavine: koruza, grah, pšenica, arašidi, ajda, žita, fižol, oreščki, oves, bele in pisane sončnice, briketi

Jas uporabljam tudi to hrano, pa mata najrajši semena pa neke take ploščice.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mešanica briketov pa podgane
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tofu vitaminska mešanica (Nes)
» Domača mešanica hrane
» So to podgane?
» oddam podgane
» življenje podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: