Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mešanica briketov pa podgane

Go down 
+24
sharp
ZionRoad
Dr. Miška
Peexy
Nes
Juni
Cath
bolha
amyZ
Lee
suši*
miska
binko
Piipsy
Katarina
njana
AtLanT!da
Sonii
Dejan
mamaF
elanor
Eva
Fiamma
Olivija
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 12:28 pm

Piipsy je napisal/a:
Zasledila sem, da bi naj podgana imela mešanico semenk vedno na voljo. Ampak zdi se mi, da moja tega ogromno poje- ima to veze?
Pa še eno vprašanje... ali je možno da podgana jé svoj "drek"?
Hvala Smile

Če zajci jejo svoj ''drek'', zakaj pa ne podgane? Čeprou tega nism nikol zasledila...
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 5:06 pm

Svoje kakce Shocked Nism še vidla, grozn Shocked

Glede semenske mešance mu jo pa jst zjutrej dam dobro pest, popoldne ko pridem domu dobi pa svežo zelenjave, pa mu rajš te mal več dam...
Nazaj na vrh Go down
Piipsy

Piipsy


Število prispevkov : 32
Join date : 20/03/2009
Kraj : Radenci

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePon Mar 23, 2009 5:14 pm

Hvala Eva, koliko pa daš zelenjave? Približno če lahko oceniš Embarassed
Glede kakecov pa sprašujem, ker jih več ni tam, kjer so še včeraj bili... se mi kar smešno zdi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 9:42 am

A hrana za hrčke škod podgana? Jest jo mešam z hrano za podgane, pa mi je ena rekla da ne smem dajt hrane za hrčke. Sam a niso podgane vsejede?
Za meso pa kako priporočate? Iz njene razlage sm razbrala da ji je ona usak dan dajala al brikez al pa meso. Za to že vem da ni ok. Sam kok je pa uredu, pa da podgani daš tiste beljakovine k jih rab?
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePet Mar 27, 2009 11:28 am

Moje podgane trenutno dobivajo Prestiževe brikete za skakače, ker zadnič v trgovini ni bili podganjih briketov. In isto vse pojejo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 28, 2009 4:29 pm

Piipsy je napisal/a:
Hvala Eva, koliko pa daš zelenjave? Približno če lahko oceniš Embarassed
Glede kakecov pa sprašujem, ker jih več ni tam, kjer so še včeraj bili... se mi kar smešno zdi Very Happy

Mogoče jih zbrca na drugo stran kletke... Pepe ves žaganje zrine na tisti del ko njemu ustreza, pa ni važn al so vmes kakci, kosti al pa kj podobnga Very Happy

Zelenjave dam pa... recimo pest graha, dva listka solate (ne una na zunanju strani k so veliki, ampak bl prot sredini) itn. Za pest zelenjave uglavnm, sj neha jest ko ma dovolj... Smile
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 1:34 pm

da nebi jst moja je zbirčna mam suho hrano za pogane in je samo določene stvari brikete ud povoha ne nora je na solato pa na orehe.

Nekdo mi naj pove koliko povprečno poje pogana na dan
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePon Mar 30, 2009 2:31 pm

Jaz svojim enkrat natresem toliko briketov, da jih pojedo v roku 10-15minut. Potem jim pa dam še vsake toliko časa kak košček solate, jabolka ali pa korenja.
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 31, 2009 7:22 am

binko, bolj jo boš razvadu, bolj bo zbirčna Wink
mogoče pa lahko probaš z drugo mešanico, ko bo te zmanjkalo...
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 11:03 pm

ok js sm prvo kupila uno tapinki hrano k so notr sam briketki za podgance, potem pa sem kupila prestige pa jo nočta jest...oz jo jesta in nekatere briketke samo obglodata...drgugače pa probam nadomestiti s mešanico semenov in oreščkov...pa ful velikrat sadje in zelenjavo.

sm opazla da si v hiški delata zalogo hrane...smešni moji mali <3
Nazaj na vrh Go down
suši*




Število prispevkov : 3
Join date : 23/04/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 3:59 pm

Razmišljam o podgani... Pa me zanima, koliko približno zapravite denarja za njo (na mesec)?
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 4:22 pm

js za mojega res ne porabim dosti...hrano mam za nekaj mescev in pol pride še stelja, občasno pa kakšni dodatko
tko da recimo max 20 € na 3 mesce Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
suši*




Število prispevkov : 3
Join date : 23/04/2009

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 4:34 pm

Fino... Sm si predstavljala malo več. =D
Zdj vidim da denar ne bo problem... Samo še starše prepričam, pa bo. ^^
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 4:49 pm

ne, res ni problem ^^
js sm največ dala za opremo (kletka, napajalnik, posodica,..)
hrana je pa res poceni, ker pač podgana ne poje tolko
js sm mela recimo kilo in pol hrane za 3 mece...in me je stalno manj kot 10€
pol dodano so bli kakšni prehranski dodatki ali igračke in podobno Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 23, 2009 9:04 pm

Mene, ki imam vsaj 3 podgane naenkrat hrana malo dražje pride. Enkrat na 10 do 14 dni kupim brikete za dobre 4 evre, žaganje pa na kaka 2 meseca. Še največ stroškov sem imel na začetku, ko sem kupil kletko.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2009 7:30 pm

Katero hrano vi kupujete svojim podgancam? Jst sem ji kupla prestige za podgane. Upam da ji bo všeč. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:07 am

Midve še kar naprej jeva od New Generation - Rat, ker ji je ful ušeč.
Pa sm zdej provala ji kupt še neke krekerje za glodalce in jih tud obožuje.
Zgledajo pa tkole.
Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Dsc02365
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:10 am

Jaz kupim tisto, ki jo imajo trenutno na zalogi - ali Prestige ali Country (pa še eno sem enkrat dobila, se ne spomnim zdaj znamke). V glavnem je pri vseh znamkah skupno to, da Tonči dosledno izloča vsa manjša semena (oves, pšenico - ali karkoli je že drobnega) in ta semena iz zgornjega nadstropja iz skledice meče v WC v pritličju geek
Ostalo - briketke, neke kosmiče, oreščke, sončnične semenke - skratka vse, kar je malo večjega, pa poje.
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 10:12 am

U , Sonii, tale "čips" pa dobro izgleda. To bi se Tončki sigurno dopadlo Very Happy
A so to v bistvu bolj priboljški ali je namenjeno za osnovno hrano?
Bom pa vsekakor poiskala in kupila Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 16, 2009 12:12 pm

mamaF je napisal/a:
U , Sonii, tale "čips" pa dobro izgleda. To bi se Tončki sigurno dopadlo Very Happy
A so to v bistvu bolj priboljški ali je namenjeno za osnovno hrano?
Bom pa vsekakor poiskala in kupila Smile
Nevem js ji dajem kar med hrano zraven. So enako trdi kot briketi samo večji. Tako da pomojem niso ravno priboljški.
Iks se ne pritožuje Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 28, 2009 3:55 pm

Jest mam pa zdej eno novo hrano oz. pribolške. Tropsko sadje in je Oli total nor nanje.
Hrano sm pa kupla u zooticu. una kao bio hrana oj JR farm.

sm pa kupla tud tole

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 44028jrfarmholznapfmitte

in je pridno glodu
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 28, 2009 10:32 pm

A to je prav taka lesena (izgleda brezov les) posodica za hrano al kako?
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 29, 2009 6:44 am

mamaF je napisal/a:
A to je prav taka lesena (izgleda brezov les) posodica za hrano al kako?

Ja deblo od breze je izdolbleno (kot val) in notr nafilajo pribolške.
Nazaj na vrh Go down
amyZ




Število prispevkov : 33
Join date : 11/08/2009
Age : 38
Kraj : Senovo

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 3:19 pm

zanimivo je brati kako malo pojedo vaše podganice. Potem so moje prave požeruhinje. Kupujem jim hrano od Prestiga, včasih pa kaj drugega, ker je zares draga. Vendar ne pojesta tistih temno zelenih palčk, ki so ponavadi v hrani za glodavce. Naj bi pa bila tale Prestige ena boljših.
Moje poleg tega dobijo še kakšen košček ali dva zelenjave. Vendar to hitro pojesta, razen grah si ponavadi nekam pospravita. Drugače pa napolnim skledo s hrano enkrat tedensko, moram pa vmes še kdaj dodati, če jima ne dodam dovolj zelenjave, ker vse pojesta. Ne da skrijeta, ampak dejansko pojesta. In skleda niti ni tako majhna.
Če pa dam notri kakšen priboljšek, tudi zelenjavo recimo, je pa hitro prepir, ker bi Elly rada vse imela, Fonza ji pa noče dat. Bogi Fonzič je bolj suh kot Elly.
Kok so pa kaj težke tele vaše podganice?
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 3:46 pm

midva sva pa končno odkrila nekaj, kar tamali poje do konca Wink (bolše za njega, glede na to, da stane 5,90 € in se morem vozit v koper po hrano Evil or Very Mad )
sicer pa so to tisti briketi od new generation (rat).. in sva res zadovoljna, ker so tudi narjeni tako, da malo pobrusijo zobke Wink
prej sva pa mela gourmet, uno ki je za miši in podgane pa so tiste drobne semenke kar veselo ostajale..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mešanica briketov pa podgane   Mešanica briketov pa podgane - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mešanica briketov pa podgane
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Domača mešanica hrane
» Tofu vitaminska mešanica (Nes)
» So to podgane?
» oddam podgane
» življenje podgane

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: