Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kje bi se dalo dobiti podgano

Go down 
+56
silck
furlannn
poanja
teja_sosteric
Kuku
Sh.
Cocopuffs
choo
Margareta808
spela
puhi
analog
sashka
dejvid
Puppy
E.T.
zverina
doris
Tahun
Soyesmynameis Nina
Skinny
Grass
valandil
Kalisto
Nina
Tjashy
Juni
Nes
deguLady
Lee
BrinaSan
mihc
cityrat
Ninica
Cath
mashikaa
bolha
nika*
aella
Blue
binko
Dejan
sismisek
Iraa
Olivija
sorrowsong
Pikolina
mamaF
Nirvana
AtLanT!da
vili
Eva
Fiamma
anya
Sonii
njana
60 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimePon Apr 05, 2010 9:16 pm

HEJ Smile

Jaz mam doma svoje podgane (tri samičke in enga samčka) ker jih enostavno obožujem, in na čase mam tut mladičke...
Trenuto mam nekaj malih na voljo, vse podgance so zdrave pa v super stanju ker jih nimam samo za razmnoževanje ampak jih mam za cartat Very Happy Tak da če me kdo željo po nakupu me lahko pokliče na št. 041 353 321, lahko pa jih tut pridete prej pogledat Smile
Nazaj na vrh Go down
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 3:38 pm

Kalisto je napisal/a:
HEJ Smile

Jaz mam doma svoje podgane (tri samičke in enga samčka) ker jih enostavno obožujem, in na čase mam tut mladičke...
Trenuto mam nekaj malih na voljo, vse podgance so zdrave pa v super stanju ker jih nimam samo za razmnoževanje ampak jih mam za cartat Very Happy Tak da če me kdo željo po nakupu me lahko pokliče na št. 041 353 321, lahko pa jih tut pridete prej pogledat Smile


js sm sicer nov na tem forumu samo iščem kje bi se dalo kupit podgano. imam izkušnje z hrčki, mišiki in činčilo endar si želim tudi podgano. res bi ful dobr skrbeu za živalco bla bi v dobrih rokah tko da te bom v bljižni prihodnosti te poklical če bi to šlo?
ful hvala
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 4:58 pm

Daj se ti umiri malo, si že v ene petih temah eno in isto postal. Si siguren, da si star 16? Laughing
Nazaj na vrh Go down
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 5:26 pm

lej pač si želim imet podgano. ne vem če je to zate narobe.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 6:00 pm

Ne znaš se obnašat na forumu. To je zame narobe Wink
Nazaj na vrh Go down
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 6:19 pm

Takih, ki se ne znajo obnašati je dosti - postanje skoraj v vsako temo za čim hitrejši odgovor in 'zadetek' je še najmanj. Plus, takih je bilo tu že kar nekaj pa nismo nobenega do sedaj tako izpostavili.

Kar nekaj vrednosti sporočila se izgubi, če je zgolj tekst, zato je še toliko bolj pomembno kaj in kako napišemo ter smo spoštljivi en do drugega.

Moje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 6:28 pm

Meni se pa ne zdi, da smo že imeli kakega tako ekstremnega posterja, ki ga ne bi nihče okaral zaradi neupoštevanja forumskih pravil. Konec koncev imamo prav zato pravila lepo na vrhu foruma, da si jih ljudje lahko preberejo. Valandilu sem rekla, naj se umiri, ker je po nepotrebnem smetil forum tudi potem, ko ga je že nekdo usmeril v podforum 'iščem', če je pa on zaradi tega užaljen, se mi pa zdi čisto njegov problem.
Nazaj na vrh Go down
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 7:32 pm

mislm ne vem zkva si delaš tok problemov sam ok bom pač zapustu ta forum če si tok želiš pa bom kje drugje poiskal.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 8:45 pm

valandil je napisal/a:
mislm ne vem zkva si delaš tok problemov sam ok bom pač zapustu ta forum če si tok želiš pa bom kje drugje poiskal.
Sem te že opozorila glede slovničnega pisanja in velikih začetnic! Naslednjič bom prispevek z raznimi "zakva" takoj zbrisala. Pravila so zato, da se upoštevajo in napisana so z razlogom.
Hvala za razumevanje.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 6:21 am

Mogoče bo treba v Ne prezri temo še dodati kakšne člene, da bo ljudjem bolj jasno, da naj temo najprej v celoti preberejo, potem pa naj tam zastavijo vprašanje, v kolikor na tistih 6 ali 6 straneh niso našli odgovora.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 4:39 pm

Zdravo!
Zanima me če ima kdo kake izkušnje z rex podganami in če jih je sploh mogoče dobiti pri nas.
Hvala za pomoč Wink
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Maj 12, 2010 4:15 pm

To bi pa tut mene zanimalo Smile
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Češka   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeTor Jun 01, 2010 11:26 am

Sem nekje zasledila, da je nekdo kupoval podgane na Češkem. Sem imela tudi že odprto to stran, pa se nisem preveč znašla. Pa trenutno je ne najdem. Prosim za nasvet na koga se obrniti!
Nazaj na vrh Go down
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pritlikave podgance?   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 9:14 pm

Js sm pa slišala.d baje obstajajo tut pritlikave podgance?.čeprou sm mau skeptična glede tega.sam ena moja prjatlca ma podganco in tista punca od ktere jo je uzela je rekla d bo največ do 5 cm zrasla ker je pritlikava..
Sej je res ful lušna tmala podganca in vse.Smile

Mene zanima če kdo ve a res obstajajo pritlikave podgance,in ke se jih da dobit?.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 9:29 pm

Da, res obstajajo. Zgooglaj dwarf rat.
Ameriško združenje podgan in miši ima na facebooku svoj stran, ker je nekaj napisanega tudi o teh pritlikavih podganah: AFRMA Dwarf rat info
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 9:32 pm

Ej hvala ful :=)=:

Js mam sicr že 1 podganco Smile
Sam so me tok fascinerale te pritlikave Smile
Pa še Đingls bi pumoje blo fain če bi mela kako družbo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 9:39 pm

Kaže, da so prav nekaj posebnega te mini gančice.
Tudi karakterno, samo ne vem, če to glede 5 cm drži.

Nisem še slišala, da bi jih kdo imel, najbolje,da vprašaš svoj prijateljico, od kod jo ima.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 9:41 pm

Preveri, da ni slučajno miška Laughing
Nazaj na vrh Go down
Soyesmynameis Nina

Soyesmynameis Nina


Število prispevkov : 14
Join date : 09/06/2010
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 10:45 pm

Ona jo je dobila od ene punce ku jih ma,sam ma samo še samčke..
Jes bi pa samičko Smile


Ne podganca je sigurno.^^
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 6:46 am

Naj se tista kolegica prijavi na forum in nam jih pokaže Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 1:02 pm

Ja,res bi rada kaj več slišala o njih Smile
Pa naj bi bile 1/3 normalne velikosti..
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 3:25 pm

In kako so nastale te pritlikave podgance??
Nazaj na vrh Go down
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 12, 2010 7:37 pm

podganiceee *_*
jz bi jo tut mela, pa grem jutr vrjetn po kletko ^^ sam še ne vem kam.
in pol rabim še podganco ane pa bi mela mlado. pozna kdo koga k jih ma? sm pa iz okolice Celja.
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 12, 2010 7:41 pm

doris je napisal/a:
podganiceee *_*
jz bi jo tut mela, pa grem jutr vrjetn po kletko ^^ sam še ne vem kam.
in pol rabim še podganco ane pa bi mela mlado. pozna kdo koga k jih ma? sm pa iz okolice Celja.

Pika jih bo skotila čez 2 tedna, več si lahko prebereš v prodam, podarim v temi Pika je breja. Sem pa iz Ljubljane. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 10:33 am

doris je napisal/a:
podganiceee *_*
jz bi jo tut mela, pa grem jutr vrjetn po kletko ^^ sam še ne vem kam.
in pol rabim še podganco ane pa bi mela mlado. pozna kdo koga k jih ma? sm pa iz okolice Celja.
Prosim, da si prebereš pravila foruma in jih tudi UPOŠTEVAŠ!
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sponsored content





Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kje bi se dalo dobiti podgano   Kje bi se dalo dobiti podgano - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kje bi se dalo dobiti podgano
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Alergija na podgano?
» KLETKA za podgano
» skrb za podgano
» oddam podgano
» Kako in kam s podgano?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: