Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Priboljški

Go down 
+25
Rat_lover
amphibium
Skinny
Nina
Dejan
Juni
sonja256
podganca
Cath
podgANA
Avalon
bolha
Nes
Metatron
Blue
amyZ
lenka
maši
Sonii
Fiamma
AtLanT!da
Olivija
Eva
mamaF
elanor
29 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Metatron

Metatron


Število prispevkov : 7
Join date : 15/10/2009
Age : 35
Kraj : Slovenj Gradec/LJ

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 17, 2009 5:58 pm

Sem sprobu grah and it works like a charm Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 21, 2009 1:28 pm

Evo letim po tele mokarje pa to Very Happy
Bomo mel spet neki nouga na jedilniku.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 11:20 am

Oooooo kaj smo pa mi dans dobrega jedli. Razz V bistvu kot zajtrk, sm jima prnesla vsaki eno rezino jabolka namazano z medom, da bomo zdravi, ane. (sej ni nč narobe z medom???) in tko najprej ena povoha pa tako zgnušeno faco nardi o fuj kaj je to kle gor namazan, pol pa poliže in v sekundi: O NJAMI!!!!! mi vzame in zbeži in hitr poliže, pol pa tadruga tko gleda a maš zame tud kej?! Sad Sad Sad
Ki lušno Razz

In pol jima prnesem še grozdje in obedve uno: a grozdje?! ma kaj je s tabo midve HOČVA MED!!!! Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 1:22 pm

Ah, z medom ni nč narobe, jst mojim dvema dam (če se spomnim) zjutraj par zrnc cvetnega prahu. Nekje sem prebrala, da je cvetni prah zelo ugodno deloval pri miših. Samo zdej nenajdem tega članka, kar me zlo jezi Mad
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 1:51 pm

Uf ja, med mamo pa radi Smile

Moja dva sta včeraj dobial čiiiist mal riževega narastka z jabolki, potem sta pa letala za mano kot nora kje mam še kaj jezik
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:03 pm

Moja je pa dons baje jedla jabuk ko zmešana. Laughing
Medu pa še nikol nisem probala dat. ;P
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimePet Okt 30, 2009 2:19 pm

Danes sem ponudla razvajencema suho sadje v medu.
Pa ni bilo nobene reakcije. Edino Tak me je zelo užaljeno gledo, ker mu je mal dva brka zlimal skupi in je komaj spuco z lepljivim tačkami Smile

Sta pa oba tišala gobčke v izpraznjem kozarček apikompleksa (mešanica medu, cvetnega prahu, propolisa in matičnega mlečka). Očitno sta sladokusca velika, en navaden jabolčni krhelj pa mnda ja ni dost dober za Njuni gnadi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 31, 2009 11:08 pm

Nes je napisal/a:
Danes sem ponudla razvajencema suho sadje v medu.
Pa ni bilo nobene reakcije. Edino Tak me je zelo užaljeno gledo, ker mu je mal dva brka zlimal skupi in je komaj spuco z lepljivim tačkami Smile

Sta pa oba tišala gobčke v izpraznjem kozarček apikompleksa (mešanica medu, cvetnega prahu, propolisa in matičnega mlečka). Očitno sta sladokusca velika, en navaden jabolčni krhelj pa mnda ja ni dost dober za Njuni gnadi.

tale apikompleks... Dones sem ga doma našla (priboljške smo pozabili v Ljubljani, se ve) in je tako - Pepe ga obožuje, mici pa viha smrček češ: kje je pa zdej kkšen rižev narastek ali podobno?!? Rolling Eyes
Posušenih jobolk pa Pepe tudi ne mara, za kkšn sladek jabuk bi pa marsikej naredu.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 7:40 pm

=) Meni sta najbolj smešna, ko jim dam kaj česa ne marata. In gledata s tistimi učkami gor češ Pa ka ti to resno?!?!
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 4:38 pm

Jaz sem mojim dala kostanje, zdaj in se jim mešaaaa. Tamale podgance hočejo vsaka svojega, čene se prepirajo :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 6:40 pm

Cath je napisal/a:
Jaz sem mojim dala kostanje, zdaj in se jim mešaaaa. Tamale podgance hočejo vsaka svojega, čene se prepirajo :=)=:

Moji sta isti, obe hočeta svojga, ko ga pa zmanjka, hočta pa novga Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 6:42 pm

Kaj pa žir? Mislite, da je užiten?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 6:53 pm

Cath, a daš surov kostan?
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 6:55 pm

podgANA je napisal/a:
Cath, a daš surov kostan?

Ja. Moje kuhanega sploh ne marata. Pa po surovem nimata nekih prebavnih motenj, tko da je v redu.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 7:29 pm

Ja, surove, itak pa čez lupino jim ni ratalo pridet :=)=: So male, a hudobne, ko se je treba grebst za kostanj Suspect
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 8:25 am

kaj pa prepečenec lahko jejo? Učerej sem mojima dala košček pa sta z veseljem pojeli.
Nazaj na vrh Go down
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 9:21 am

binaa je napisal/a:
kaj pa prepečenec lahko jejo? Učerej sem mojima dala košček pa sta z veseljem pojeli.

Ja, lahko ga jejo, pa ful majo ga rade... Tudi suh kruh jim lahko daš Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 9:47 am

Tudi moje čist podivjajo, ko dobijo suh kruh.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:11 pm

A je kdo že poskusil priboljške Trixie? Sem videla, da jih imajo v različnih okusih (sadje, korenček, vitamini..) in so v lepi priročni posodici s pokrovčkom. Samo piše gor, da je granulat, pa mi ni dosti jasno, če je v obliki briketkov al se to zmeša v vodo, al kako..
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 9:04 pm

Okej, mojedva ne jesta graha Shocked

Spunky ga še malo pogloda pa ga potem zavrže, Sneaky ga pa samo malo povoha in pol ignorira.

Se je pa izkazalo, da sta se pripravljena tepst za polnozrnate nesladke kosmiče. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimePon Nov 30, 2009 11:47 pm

Mojadva naravnost obožujeta šparovo Musli ploščico. Je iz koruznih in ovsenih kosmičev, jabolk, rozin in marelic.
Dones jo je dobil najprej Pepe ko sta bila obadva zunaj, in še preden mi je ratalo odlomit košček za Mici mu je že hotla ukradit. Je bogi revež po celi sobi bežal s tistim koščkom v gobčku, Mici pa vztrajno za njim Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 2:00 pm

A je slučajno med sestavinami tudi zgoščeni pomarančni sok?
iščem žitne ploščice, ki ga ne bi imele
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 4:41 pm

Mi smo pa nori na brokoli, svežo solatko in motovilček Razz
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 4:53 pm

moje pa obožujejo kruh, grah in solato. Very Happy
je pa še veliko nesprobanih stvari. Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitimeTor Dec 01, 2009 6:13 pm

radič! in krompir (kuhan ali pa spečen kot čips brez soli in maščob)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Priboljški - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Priboljški   Priboljški - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Priboljški
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Priboljški***

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: