Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ziprar spletna trgovina za glodalce

Go down 
+17
niki
Cherry
Klarchy*
millyvanilly
Lee
halibel
Juni
teatea
sharp
Skinny
Blue
Muha
choo
Maja
Nes
Dr. Miška
Eneja
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 10:58 am

Sputniki bodo šele čez 14 dni. Naj kar pošljejo naročilo ali naj čakamo? Mad
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 12:20 pm

Jaz jim ne bi dala keša, dokler ni vse zihr na zalogi. (Ampak jaz sem z Gorenjske ...)
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 37
Kraj : Branik

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 2:07 pm

Ja sputnika rabim, pač bo treba čakat... Al se jih še kje drugje dobi?
Nazaj na vrh Go down
teatea




Število prispevkov : 3
Join date : 23/10/2010
Kraj : Kranj

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 2:11 pm

Kar se mene tiče, lahko počakam tudi 14 dni..

lp.T


Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 2:51 pm

Ojej... A bo potem zadeva pred 18.2. v Lj? Ker jaz grem takrat v London, hrano pa res rabim prej, ker jo bo vmes sigurno zmanjkalo... Tako da če dobim stvari do 17ga, lahko čakam, če ne bom pa sama hrano naročila...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 6:57 pm

Nič še ni bilo plačano. Sem napisala da naj sporočijo kdaj naj bi bil predvidoma paket v Ljubljani. Mislim sicer da se da Sputnik kupit tudi v naših trgovinah, mislim da celo na tem forumu obstaja debata o tem ... Jaz sem za naročilo zdaj, ne čakat ... Pomoje je to najbolje, ampak odločitev bo padla ko zvem kdaj naj bi prišel paket ...
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 9:45 pm

Sputnika se pri nas skoraj sigurno ne dobi, razen morda v eni trgovini v MB, ki se je nekje na tem forumu omenjala. Sem prebrskala vse ljubljanske trgovine za male živali in niti običajnih sputnikov nimajo, kaj šele ta velikih.

Sicer pa bom rekla tako: če v nobenem primeru ni večja poštnina, potem lahko takoj naročimo, pa bo prišlo, kadar bo. Sploh, če nekateri rabijo hrano (ki je na zalogi). Moje podgane so že pol leta brez sputnika, tako da teden čakanja gor ali dol ...
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 37
Kraj : Branik

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 9:50 pm

Ja sem danes malo gledala po trgovinah za sputnika, pa ga ni nikjer. Tako da bom mogla počakat v vsakem primeru, mi pa ni vežno al se zdaj naroči al počakamo, kokr paše drugim..
LP
Nazaj na vrh Go down
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 9:06 am

Eneja iz Ziprara pravi, da naj bi bil potem paket tu 15., če se ne zavleče dostava ... Kaj menite vi?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 37
Kraj : Maribor

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 11:27 am

JAz menim, glede na prejšne izkušnje in neresnost trgovine, da je bolje počakati, da bo vse na zalogi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 1:38 pm

Če je večina za to, da se čaka, potem dejmo čakat Smile Če pa ne bo pred 15im, bomo pa pač pri nas začasno prešaltali na trgovinsko hrano.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 9:24 am

Citiram :
Pozdravljena,

sporočajo nam, da naj bi Sputnike dobili jutri. Če bodo dostavili dopoldan, bi šel paket lahko že jutri naprej, če ne pa v sredo.
Trenutno imate zbranih 32 točk.


Eneja

Dobro a ne veselje Mogoče bo tokrat več sreče, hehe ...

LP
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 1:32 pm

O, to je pa super novica Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 5:58 pm

Ma... gre naj nekam ta ziprar z vso svojo resnostjo in ustrežljivostjo. Najbolje, da začnemo po drugih trgovinah za živali tečnarit, naj Oxbow nabavijo, pa ne bo več treba prek ziprara naročat... :S Pa kakšna je to organizacija, če en dan pravijo, da "pride čez en teden, je že naročeno", drug dan pa "nikoli več ne bomo mel tega, opala". doh
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Dr. Miška




Število prispevkov : 61
Join date : 01/06/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePet Feb 11, 2011 9:19 pm

Roba je tu! Hip hip hurej!! wave
Nazaj na vrh Go down
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 9:06 am

veselje Ooo, zakon!
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 1:38 pm

Jaz sem par fajnih stvari vidla.. Smile bi še kdo naročal ? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 6:06 pm

Meni pa napiše ko hočem iz ziprara naročit ,da ''shipping'' za enkrat še ni odobren za mojo državo Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 119182 Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 409889 ! Sam to je čudno če ste vse že naročile iz tam... res čudno in žalostno.
Probala sem pa naročit najmanj 10x pa zmeraj isto napiše.
Help!? Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 570156 Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 107103
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 6:46 pm

Mogoče ne pošiljajo več v SLO? Nazadnje smo naročali kar nekaj časa nazaj.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 7:02 pm

Mislim da je za slovenijo treba enejo kontaktirat pa ti potem oni nek obrazec pošlejo, ne vem če se da brez tega direkt prek interneta...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 37
Kraj : Maribor

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 7:14 pm

Pa neko različico so zdaj odprli in majo možnost osebnega prevzema nekje na obali,koper mogoče?
Je nekje odprta dokaj sveža tema.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 7:23 pm

Naročam za Slovenijo ,Eneji sem poslala na e-mail,še ni odgovora. Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 579566
Pa še nekaj malo off topic a kdo pozna kakšno slovensko tako trgovinco ? (s hammocksi-malce večjo izbiro )
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 7:38 pm

Nes je napisal/a:
Pa neko različico so zdaj odprli in majo možnost osebnega prevzema nekje na obali,koper mogoče?
Je nekje odprta dokaj sveža tema.

Jaz sem enkrat naročila pri ziprar neko pošiljko, pa me ni bilo doma, ko je prišla in sem jo lahko šla prevzet osebno nekam v Lj (nekje na robu, med Vižmarji in Brodom). In sicer ima tam ta firma, ki dostavlja za ziprar, podružnico, se mi zdi da gre za isto stvar tudi v Sežani? Tole glede obale pa še nisem slišala, ampak se mi zdi da se ziprar itak počasi širi proti Sloveniji tako da zna bit, da se bo tudi kaka trgovina počasi kje pojavla Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 37
Kraj : Maribor

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 13, 2011 8:16 pm

Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
niki

niki


Število prispevkov : 66
Join date : 07/06/2011
Age : 37
Kraj : ljubljana

Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitimePon Nov 28, 2011 8:43 pm

Živjo. ali bi kdo naročil kaj iz trgovine? sama namreč nekaj kupujem, pa se mi lahko pridružite Smile Za mariborčane je tokrat poskrbljeno, saj mi fant tam študira, za ljubljančane pa tudi, ker sem iz ljubljane Smile torej, zainteresirani, javite se čimprej.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ziprar spletna trgovina za glodalce   Ziprar spletna trgovina za glodalce - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ziprar spletna trgovina za glodalce
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Različne trgovine
» Prodam kletko za glodalce - 15 eur
» Black Horse&Co. Nova trgovina za male živali in konje
» Kaj je boljše? rejec ali trgovina?
» Prodam kletko za glodalce

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Trgovine-
Pojdi na: