Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kaj je boljše? rejec ali trgovina?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeTor Jun 28, 2011 12:44 pm

Kupujem podgano in zanima me kakšne izkušnje imate vi z kupovanjem pri rejcih in Zoo trgovinah. Hvala Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeTor Jun 28, 2011 3:50 pm

poglej malo po forumu, nekje je tema o nakupu nove podgane in je tam polno nasvetov in razlogov, zakaj kje kupit oz. ne kupit. Na kratko: ne rejec ne trgovina ni fajn, najbolj se ti splača tukej na forumu počakat, da bo kako leglo, pa tam vzet podgance.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 2:06 pm

Prosim, upoštevajte pravila, med katerimi piše tudi, da je treba malo pobrskat po forumu praden odpremo temo, v primeru če podobna tema že obstaja!!!!
O trgovinah in raznih rejcih je bilo že ogromno napisano!
Hvala za razumevanje!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 6:58 pm

Sem iskala pa sem najdla neke teme.. Sam nič ni konkretno napisano keri je boljši.. :O
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 9:25 pm

Saj sem ti odgovorila na to vprašanje: ne eni ne drugi, če pa že, pa bolje od rejca vzet. In v tisti temi, kjer se govori o nakupu podgane v trgovini, je napisano tudi to. Mogoče res ne na prvi strani, ampak piše pa. Pa nočem bit nesramna al pa karkoli, samo če prebereš vse pomembnejše teme, boš našla tudi te podatke.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 8:43 am

Choo: Tisto ni blo mišljeno zate (da sem iskala pa da ni nikjer konkretno napisano) ampak je bilo mišljeno za Fiammo Smile Drugač pa hvala za odgovor Wink
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 1:12 pm

Oo. Sem vesela, da si upoštevala moj nasvet in šla na forum.

Preberi različne izkušnje in takoj ti bo jasno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 5:28 pm

Ja sem ja.. Smile sej sem že prej bla na forumu pa sem pozabila geslo in uporabniško ime.. Very Happy sam si me mal spounila na tale forum.. Mal bol majo strogo tule kot na onem.. Razz Drugač pa mal sem v dvomih med vsemi (trgovinami in rejci). Ju3 grem pogledat k enemu rejcu Wink Pol pa se grem še mal pozanimat v Zootic Wink)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 6:32 pm

Kdo ima kaj strogo? jezik jezik
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 7:31 pm

Ni važno.. Opozarjate na velike začetnice, ne sejo bit iste teme.. veselje
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimeČet Jun 30, 2011 7:58 pm

wink
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitimePet Jul 01, 2011 5:48 pm

Teme pa seveda ne smejo biti enake je bolj pregledno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj je boljše? rejec ali trgovina?   Kaj je boljše? rejec ali trgovina? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kaj je boljše? rejec ali trgovina?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kaj je boljše? rejec ali trgovina?
» Ziprar spletna trgovina za glodalce
» Različne trgovine
» Black Horse&Co. Nova trgovina za male živali in konje
» JE KAKŠEN REJEC KI SE PONUDI DA KDAJ PA KDAJ SPREJME KAKŠNO PODGANO?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Nakup podgane-
Pojdi na: