Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tajson&Silwester:predstavitev

Go down 
+10
ruby.
Blue
Sonii
Lee
Juni
zverina
talupu
Nes
Dejan
Tajson
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 10:08 am

Ma ja ta moja sreča je za en k****!!! Sploh nam govorila od katere zto, ker bojo spet frke (ne zame ampak za drugo lastnico). Uglavnem, vet je bil tut presenečen da sem dala toliko denarja za podganco (ki je stara in ima malo možnosti za življenje), bil je vesel, saj ponavadi lastniki podgan dajo podgane v zmrzovalanik, da KAO NEBI TRPELE. Če mene prašaš je to mučenje.
Ja sej sm drgač Tajsona pokopala na babičenim vrtu (zdaj živi med rožami)
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 10:27 am

Sožalje! Sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 10:32 am

Hvala ;( Sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 11:27 am

Še ena žalostna novica.

Si kar mislim, kje se je nalezel revček, ja.
Vseeno se mi zdi, da bi to bila pomembna informacija v opomin vsem,
ki bodo komu pazili podgane ali tistim, ki imajo namen ''posojat'' svoje živali za
parjenje. Karantena je ključna.

Vidim, da sta imela res izredno vez, če te je pri enem letu popolnoma sprejel za svojo. Mi je zelo žal, da se je moralo končati Sad
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 11:38 am

Hvala Nes. In ja vem da bi bilo dobro da se ve od katere podgane se je nalezel, a nevem če smem povedati,saj se v tistem tudi skriva zgodba. Lahko vam napišem znake na začetku bolezni, napredovanje in seveda smrt:
Začetek bolezni:
-kihanje
-težko dihanje (kod da mu je vroče), a to dihanje prihaja iz trebuha in ne iz pljuč
-hrup pri dihanju (ne cviljenje) HREŠČANJE
-utrujenist
...bolezen že bol napreduje...
-izguba apetita (bila sem zbojena skoraj 24 ur, spala sem sak dan samo 3 ure, saj me je zelo skrbelo zan. pazila sem da je jedel in pil)
-ni več zmožnoszi da bi sam jedel in pil(hranao sem mu dajala zraven gopčka, napajalnik sem imela skos pri sebi da sem mu dajala piti)
-izguba ravnotežja
...preden umre...
-dihanje skozi gobček (močno odpiranje gobčka, zajemanje kisika), takrat podgana umre

Še posebaj hujše je, če je podgana stara in ima probleme z srčkom.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 12:02 pm

Samo to je šlo pa izredno hitro naprej.
V dobrem mesecu od okužbe do upehanja. Revček, verjetno res zaradi srčka pa še ta vročina je super za razmnoževanje bakterij.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 12:13 pm

To je bilo pa res ful hitro. Sožalje, tole je za pop* slaba sreča ... Sad Pa ni treba nič pisat, kje se je nalezel, mislim, da je nam vsem jasno.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 12:47 pm

Ohh ne no! Sad Nina sožalje.. Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 12:50 pm

Hvala! Ja vem zelo hitro je šlo. Vet je rekel da zaradi starosti in vročine. Jz sem se tako trudila da bi ozdravel-vse sem čistila za njim (da se nebi bakterije razmnoževale), dajala sem mu hrano,vodo, antibijotike....skratka dubil je vse!!!
Tako se cartlar pri meni...moj srček
Teta je bila tako žalostna ko je izvedela za njegovo smrt in zdaj se trudi na vse načine da bi me spravila v dobro voljo, še celo podgano novo mi hoče zrihtat.
Vsak ki je izedel njegovo zgodbo kako sem ga dubila in kako mu je bilo pri meni je rekel:"Ti si ga pripeljala v pravi raj!"

Še enkrat hvala! Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 3:47 pm

Ojoj! Sad Moje sožalje...! Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 4:18 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Sožalje, Tajson.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 6:45 pm

Hvala! Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 17, 2010 7:32 am

Sožalje. Sad
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 17, 2010 7:48 am

Sožalje.
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimePon Jul 19, 2010 10:18 pm

Sožalje!
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 9:14 am

Sožalje. Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 9:15 am

Hvala vsem Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 11:25 am

Nes je napisal/a:
Še ena žalostna novica.

Si kar mislim, kje se je nalezel revček, ja.
Vseeno se mi zdi, da bi to bila pomembna informacija v opomin vsem,
ki bodo komu pazili podgane ali tistim, ki imajo namen ''posojat'' svoje živali za
parjenje. Karantena je ključna.

Vidim, da sta imela res izredno vez, če te je pri enem letu popolnoma sprejel za svojo. Mi je zelo žal, da se je moralo končati Sad

Jaz resnično odsvetujem čuvanje podgan, saj se bolezni hitro prenašajo in tudi zelo zahrbtno se pojavijo. Podgana lahko zgleda popolnoma zdrava med tem ko jo pazite in nato se pokaže bolezen pri čuvani podgani n pri vaši. Če ste pa seveda taki kot jaz, ki bi naredili vse da bi podgano rešili smrti boste pa dali velko denarja (jaz sem za svojega dala približno 60€, saj sem mu hotela rešiti življene, a je bilo nažalost vse tako hitro, da se ga ni dalo rešiti).
PAZITE NA SVOJE DOMAČE LJUBLJENČKE Wink Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tajson&Silwester:predstavitev
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lilu. predstavitev
» Juni - predstavitev
» predstavitev anna.
» predstavitev : Rat_lover
» patricija* - predstavitev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: