Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tajson&Silwester:predstavitev

Go down 
+10
ruby.
Blue
Sonii
Lee
Juni
zverina
talupu
Nes
Dejan
Tajson
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 8:02 pm

Sožalje Sad Crying or Very sad

Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 10:02 pm

Ojooj, moje sožalje. Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 8:23 am

Tajson, moje sožalje. Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 9:27 am

Hvala vsem Crying or Very sad Sad
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 10:22 am

Crying or Very sad Ojej! Sožalje, Nina.
Ubogi Tajson, sigurno bo tudi on pogrešal Silvestra Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 12:55 pm

Ojoj, sožalje Sad

Pa nisi ti nič kriva. Kot prvo šoferji busov izjemno grdo vozijo in jih briga, kaj ljudje vozijo s sabo (so se v takih primerih že kdaj razbile kake stvari, pa tudi ljudje so padali po tleh ...). Kot drugo je pa to tako nemogoča situacija, da tega ne moreš predvideti. Če bi ga imela na rami, bi ti dol odletel, če bi ga imela v torbi, bi ga lahko kam zabilo ... Tako da ne se krivit za to. Včasih se pač zgodijo take nesreče in ti nimaš kaj ... that's life :/
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 2:36 pm

mamaF: Hvala. In ja Tajson je zgleda zelo v skrbeh, saj ga je danes že večkrat iskal po sobi..

Juni: Hvala. Delno sem kriva tudi jaz, ker sem ga vzela sabo. No saj za zdaj vem da z avtobusom ne gre nobena podgana z mano.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 2:46 pm

Mimogrede, si potem prevzela tistega polgolega podgančka?
Namreč, oglas sem zbrisala, zdaj pa ne vem, če ima dom ali ne, ker ga nisi nič omenjala.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 3:07 pm

Tkole je bilo:
Vzela sem ga prinesla domov in ravno takrat sem jat imela na obisku 2 kolegici ki imata pa smički ganci. Sprva je zgledalo kod da se z Tajsonom razumeta. Nato se kar na enkrat stepeta, ju dam takoj narazen...tisti napol gol (Lojzek) začne kar na enkrat spuščati nek čuden zvok, katerega od mojih podgan še nikoli nisem slišala in seveda jas sem ga hotela dvigniti da bi videla ali je z njim vse v redu in za tem je sledil globok velik vgriz v mojo roko(Lojze me je držal 2-3 min) nato spustil, kri pa dol po roki :/. Vsazga sem dala na hiterco na svoj konec. Šla hitro v kopalnico, da sem dala roko pod mrzlo vodo. Pijateljici sta šle takoj za mano (mislila sem da mi bosta za tistih par sekund pazili na podgane :/). In ja pol se je pa Tjsonu ćisto scufalo in ga je napadu. Zaslišala sem cviljenje in hitro šla v sobo, ju dam narazen (oba sta bila krvava)...Tajsona in Lojska sem učistila kokr sem ju lahko, glede na to da nisem mogla premikati ene roke. Mojega sem zaprla v kletko(Silwester je takrat spal na svoji omari), Lojzka sem pložila na kvč(kjer je imel hrano, vodo) in jaz sem šla na Metelkovo v zdravstveni dom(to se je dogajalo vse po 7 uri). Lastnici sem po telefonu vse razložila in prišla ga je iskati nazaj. povedala mi je zakaj v bistvu ga je oddajala in ker se je v bistvu že tok navezal najo se je odločila da ga bo obdaržala.
nato sem ji tudi pisala, če je v redu z Lojzkom in paravi da je super da so se rane že skoraj zacelile do konca. Moja roka se je pa tudi zdravila kar 1 teden
(Tjson je že takrad bil jezen, kadar me je Silwestwr mlo vgriznil, ampak njega je samo odrinil stran z taco, ker me ni tako hudo kot Lojzek. Takrat ko me je pa Lojzek vgriznil se mu je pa čisto strgalo)


Grozno vem. A če takrat nebi bilo samic zraven bi se onadva zaštekala.


Aja, pa še nekaj. Ko vas je nekaj formašev zanimalo kako zgleda potem ta podgana. M to je tako lep, res...dlako ima kratko puhasto, kot da bi vatko božal-sano da ne tako goste vate hehe, Če se boste kdaj odločal za tako podgano vam ne bo žal. Res so lepe
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 4:31 pm

Revež. :/
Ampak ko se podgane hočejo stepit, ne poznajo več nobene ljubezni do tebe.
Vidim to pri Tiku, ampak on vsaj ne ugrizne ampak skoči vame, če hočem posredovat pri njegoven nadlegovanju mlajših. Sem opustila optimizem, da bodo skupaj živeli.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 4:57 pm

Ne Tajson tak. On me je takrat prvič ugriznil, pa še to tako narahlo, da bi lahko rekla da me sploh ni ugriznil. Un Lojzek je pa po moje hotel ugrizniti Tajsona in k sreči sm jaz takrat stegnila roko in je ugriznil mene. Ker če bi pa z takim ugrizom takrat Tajsona zasaču, bi bil Tasjson mrtev (ciljav je vrat). Med obema luknjama imam kar dosti razmaka, stem da je držal 2-3 min. To je za podgano smrtonosni ugriz n.p.r. Podgana je v nevarnosti, ker jo hoče maček ulovit. Maček spravi podgano v kot, iz katerega ni nobenega izhoda za pobeg. Takrat podgana rata napadalna in cilja vratne žile z takim ugrizom kakeršnega sem jaz fasala.
n.p.r.: 2 podgani se stepeta za preživetje (ali kaj drugega) in spet uporabi isti napad.

Tko da ja jaz sem srečna da je mene ugriznu kot pa Tjaona =).
Evo ti slikca ugriza po enem tednu.Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Picture0556

Uploaded with ImageShack.us

1 dan (ugriz podgane): v predelu kjer je ugriz-velika bula
2 dan-tam kjer je ugriz ni več zateklo, a od zapestja navzdol (dlan) vse zateklo(roko sem mela kot buhtel)...roke še zmeraj nisem mogla premakniti
...to je trajalo 5 dni in potem je bila roka normalna =)
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 5:18 pm

Avč. Upam, da mi moj mišek nikdar ne naredi tega.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 5:30 pm

Tega pa nobmu nebi želela da se zgodi. Ha sam kakšno reakcijo je imela moja zdravnica
Dr.: " Kj te je ugriznl??"
Jaz: "Podgana =)!"
Dr.: " O fuuuj podgana!"
hahahaha tega ne bom nikoli pozabila. Če ji pa jaz nebi nič rekla za cepljenje proti tetanusu, ona SPLOH nebi pogledala v kartoteko kdaj sem bila ceplena. Mam tako dohtrco da ni za nikamor hahaha, se mi je že tok enih stvari pri njej zgodilo da zdaj kar sama rečem: dajtemi napotniso za specjalista za ušesa....poglejte to kje opiše...i.t.d.
Upam da še kdo nima take zdravnice
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 8:34 pm

Sožalje Nina za Silwestra. Sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 9:07 pm

Sožalje!!! Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 08, 2010 8:24 pm

Hvala Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Sobbing . Zdaj me njegova duša preganja Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 RotteDd02

Pa tako lep dan je bil, preveč lep za smrt---> NIET

Sonce je sijalo
In bus je zaškripal,
Nebo je bilo modro,
Skoraj brez oblačka,
Ti prvič v transporterju,
Skočil si gor,
Ko odneslo te je!
V napajalnik! AAAA!! Pa tako lep dan je bil, preveč lep za smrt!
Obležal si,
V rdečem transporterju,
Ležal si v senu,
Razmršenemu,
Mehkemu in temnečim,
Sredi te kletke, grozne rdeče
Sredi avtobusa…prvega dne prenosa!
AAAAAA! Pa tako lep dan je bil, preveč lep za smrt!
Moj up in tvoj zadnji dih,
Drgetanje in strah,
Bliža se smrt, smrt in ne življenje,
Tvoje oči,
S pogledom tja,
Kjer je nekoč sijalo sonce…so bile mrtve!!
AAAAAAAA!!Pa tako lep dan je bil, preveč lep za smrt!!
MAL MI JE BILO DOLGČAS ://
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 8:46 am

Lepo si napisala. Še 1x...sožlje. Sad
Vsaj veš, da se je pri tebi imel lepo.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 10:56 am

Še enkrat hvala !
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 1:03 pm

Res si lepo napisala. Vem, da je bilo Silwestru pri tebi zelo lepo in čeprav ni dolgo živel, se je imel zelo lepo. Še enkrat sožalje.

P.s. zraven, ko sem to pesmico brala, sem začela jokati.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 09, 2010 7:48 pm

Hvala! Am to je "priredba" na pesem:preveč lep dan za smrt od NIET-ov. Tk da jo v bistvu lahko tudi malo sarkastično jemlep, a jas je na žalost ne morem ker sem tako zraven jokala :/. Hotela sem se pa razvedriti a ni šlo....
Hvala še enkrat vsem Sad
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 10, 2010 3:49 pm

No ker je sedaj Silwester mrtev, ne bom dala Tajsona kastrirati. Za to sem se odločila ker:
1. Ni nobenega samčka, kateri bi odrasel in bi se nato stepla.
2. Operacija je zelo komplicirana in nebi rada, da Tajson umre.
3. Moj brat bo mogoče imel kačo in pravi: "če bom imel kačo, ti bom kupil lepo samičko podgano, da bosta imela mlade. Nekaj bi jih jaz vzel za kačo, ostale pa lahko podariš ali prodaš"
Ideja mi sicer ni ravno preveč všeč, saj bi morala dati mladiče kači za futr :/, ampak tako je življenje :S. Tako da če se bo to zgodilo, da bo imel brat kačo, pričakujte da bodo kakšni maldički pri meni (vem grozn in vem da se to nekaterim ne bo zdelo prav).

Sem pa kar v dvomih da jo bo res imel.
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 10, 2010 6:30 pm

Ja sej res so podgane "namenjene" za to, samo a boš imela srce dati mlade kači? Suspect
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 10, 2010 7:25 pm

Ja saj ravno to me skrbi :/...Ker jaz bi zelo težko dala podgano kači. Že ko sem morala v osnovni šoli dati miške kači je bilo grozno, tako da jih bo brat kar sam dajau njej, samo jih bo zelo z težavo dobil od mene.

Sej to še ni sigurno če bo imel kačo. Najprej se bo moral z mami zment, pol pa vse naprej. Če se bo to uresničilo, bi pa seveda bila zelo vesela če bi kakšna podganca preživela(ena bo za zih, saj bi jaz imela Tajsonovega potomca, ki bi bil tak kot on). Bom sporočila če bo imel kačo ali ne...
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 9:46 am

Tajson....
Kupila sem ga ko je bil str eno leto in vsi so govorili, da ga ne om mogla navaditi nase in da zelo grize...
Ha, tako sem ga scarklala!! Spal je pri meni v postelji (glava na povštru, ležđal na boku in pokrit z mojim kovtrom do vratu). Pustil se je carklati, božati po trebuščku (ponavadi se je kar ulegel na hrbet da sem ga božala ure in ure po bauhiju)!
Grizenje...ha, nikoli me ni zares do krvi ugriznu, samo enkrat me je uščipnil...drugače pa nikoli...

V nedeljo 4.7.2010, se Tajson zbolel. Tisti dan je samo kihal (prej ni nikoli kihal). Nasledni dan je bilo stanje veliko salabše. Peljala sem ga k vetu. Za dvojne antibijotike in 1 enekcijo za iskašljevanje sem dala 38,99€ (za res sem si želela da bi živel še vsaj kakšne 2 leti). Z vetom sva se zmenila da pridem še isti teden še na eno enekcijo in na kontrolo. Dubil je še eno enekcijo...stanje je zgledalo kot da se je izboljšalo (enekcija proti iskašljevanju, dodatnih 8,30€), bil je že bol živahen.
12.7.2010, je spet šel k vetu na enekcijo ( dodatnih 8,30€). Zvečer mu dam antibijotik (kot ponavadi). Uro in pol po antibijotikom: Tajson se sprehaja od kletke do mojga kavča (proti meni), nato se sredi poti sesede po tleh in jaz ga seveda v paniki dvignem merno. NJEGOVO DIHANJE ); ! Začel je z gobčkom zajemati zrak, položila sem ga na kavč in ga začela božati, govorila sem mu naj se pomiri (v joku, saj sem vedela kaj se bo zgodilo). Nto je še zadnič zajel zrak in umrel. Jaz...histerični jok,,,še zdaj mi gre tako na jok ko mislim na to, a vseeno mi je ratalo to napisati. Prej nisem imela dovol moči da bi lahko kar koli napisala....

Vet je rekel da je šlo tako hitro na pljuča ker je bil tako star že in da je imel tudi zgleda kakšne probleme z srčkom...
Glede srčka sem pa jaz že prvi teden ko sem ga dubila ugotovila da ima aritmijo. Zto sem zmeraj pazila da se nebi preveč ustrašil (da ga nebi kap)..nažalost je zelo hitro umrl, želela sem mu podalšati življenje. Tako lepo sem zanga skrbela...no pol se je pa takole nalezel od ene podgane :/ žalost ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Nobena pdgana mi ne bo morala čisto nadomestiti Tajsona saj je bil on nekaj posebnega. Kadar me je Silwester grizel po nogah je Tajson prišel in ga odrinil z tačko(kokr da mu je hotel reči:"ne smeš je poškodovati"). Tako sem ga preveč scrklala, da ni hotel več spati v svoji kletki tamveč v moji postelji...lepi spomini na mojega pikolinčka
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitimePet Jul 16, 2010 10:02 am

Sad ti pa res nimaš sreče s podganicami Sad . Od katere podgane se je pa nalezel?

Bogi. Tajson R.I.P Sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tajson&Silwester:predstavitev   Tajson&Silwester:predstavitev - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tajson&Silwester:predstavitev
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lilu. predstavitev
» Juni - predstavitev
» predstavitev anna.
» predstavitev : Rat_lover
» patricija* - predstavitev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: