Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Gyakusatsu - predstavitev

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Gyakusatsu

Gyakusatsu


Število prispevkov : 12
Join date : 12/06/2011
Age : 28
Kraj : Ravne na Koroškem

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 9:35 am

Hej hoj :')

Končno mam čas za predstavitev.
No, naj začnem.

Sem Tajda, ravno zaklučla 9 razred, iz Raven na Koroškem.
Naprej grem v gimnazijo Slovenj Gradec.
Obožujem Japonsko kulturo in ubistvo skoraj vse kar je povezano z Japonsko.

Predučerišnem sm dobla podgano, vem... mogla bi met usaj dve, ampak so starši pri tem kr velik problem.
No ja, upam ad jih prepričam.
Je albino podganca, torej bela, samička, stara dobre 3 tedne. Imena še na žalost nima... ideje dobrodošle :')

Mam še 2 mački, včasih sem mela 4 pajke, pa sem jih dala stran, ker je blo preveč dela z njimi...

No to je ubistvo use.

Ko bo moja podganca prpravlena se slikat, bom naložla še slikce Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 10:59 am

Pozdravljena!
Kje pa si dobila tako mladi podganco?
Podganca bi morala biti vsaj še en dober teden v leglu! zmeda
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Gyakusatsu

Gyakusatsu


Število prispevkov : 12
Join date : 12/06/2011
Age : 28
Kraj : Ravne na Koroškem

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 12:23 pm

Hojla Smile
Prvo sem morala itak poklicat pa naročit da so jih sploh dobli v trgovini za ljubljenčke, in je reku prodajalc da so zrihtal res mlade, mi je blo kr vredu, ker je reku da so približno 3 do 4 tedne stare, in sm pol zbrala albino podganco Smile
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 12:45 pm

Dobrodošla!
Ja, tole je pa res mlado ... zmeda
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 1:04 pm

Dobrodošla Smile Pri tako mali podganici pa pazi na njeno prehrano - brikete ji zmehčaj v vodi (še bolje, če kupiš sojino mleko, pa še zelo ji bo všeč Smile ), kupi pasjo hrano za mladiče v konzervah, pa ji dajaj še to zraven. Na trdo hrano jo pa počasi navajaj, ko bo starejša (še vsaj dober mesec naj dobiva izključno mehko hrano, potem pa vsake toliko malo suhih briketov, ko bo stara pa 3 mesece, pa ni treba več briketov mehčat). No, pa saj ogromno o tem na forumu piše, malo si preberi. Čimveč se ukvarjaj z njo, ko je še tako majhna, jo lahko bistveno lažje nase navadiš zdaj Smile Pa veliko veselja z zverinico ti želim!
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Gyakusatsu

Gyakusatsu


Število prispevkov : 12
Join date : 12/06/2011
Age : 28
Kraj : Ravne na Koroškem

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 3:21 pm

Glede prehrane mladičkov sem si res že vse prebrala, sicer pa tist napihnjen riž pa oves normalno je, sicer imam mačke doma... lahko dam tudi mačjo v konzervah?
Malo se še boji iz kletke, sam carta se pa rada.
Hvala veselje
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 3:49 pm

Normalno že je, ampak njena prebavila pa še niso dovolj razvita za suho hrano.
Mora biti mokra.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 3:57 pm

Mačja hrana za podgance ni preveč priporočljiva (se ne spomnim točno, zakaj), je pasja hrana boljša. Čeprav za prvo silo po mojem ne bi smel bit problem malo mačje hrane dat, ampak saj te pasje konzerve niso bog ve kako drage, glede na to da taka mala podganca ne poje prav veliko in imaš lahko eno konzervo kar za nekaj časa Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Gyakusatsu

Gyakusatsu


Število prispevkov : 12
Join date : 12/06/2011
Age : 28
Kraj : Ravne na Koroškem

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 4:00 pm

Ja to je res za prvo silo, dokler ne grem spet u trgovino.
Kaj pa jogurti? Saj ne kot dnevno, mogoče tedensko, al pa sojini jogurti?
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 4:04 pm

Ja, jogurt ji lahko daš. Sojin meni se zdi, da je okej. Mojadva obožujeta vanilijev jogurt veselje
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 4:12 pm

Mačja hrana ima ima preveč beljakovin, samo pri podganjih mladičih ni taki problem,
ker morajo zaradi rasti dobit več beljakovin kot odrasle.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Gyakusatsu - predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gyakusatsu - predstavitev   Gyakusatsu - predstavitev Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gyakusatsu - predstavitev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» mamaF - predstavitev
» Dejan- predstavitev
» Lilu. predstavitev
» Juni - predstavitev
» predstavitev anna.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: