Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Grass -predstavitev

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Grass

Grass


Število prispevkov : 22
Join date : 14/09/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Grass -predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Grass -predstavitev   Grass -predstavitev Icon_minitimePon Avg 22, 2011 6:26 pm

Že kar nekaj časa sem na forumu, tak da me je lahko sram, da sem se šele zdej spomnila predstavit, ampak...boljše pozno kot nikoli Very Happy

No, drugače... ime mi je Tia, trenutno še živim v Izoli, čeprav bo kmalu zelo mogoče, da me boste našli tudi v Ljubljani Very Happy. Rada rišem, fotografiram, skratka ustvarjam vse mogoče. Trenutno imam dva podgankota (Kafka in Tartar), mačko (Momo, kar po japonsko pomeni breskvica- in ljudje sprašujejo zakaj ima moško ime wink ) in skakača (Fredy), ki je pred kratkim ostal brez prijatelja (R.I.P. Billy).
Podgane so mi bile všeč že od nekdaj, spoznala pa sem jih preko risank, dokumentarcev, filmov,spleta ter občasno preko kakega mimojdočega z gano na rami Very Happy Ko sem jo sama predlani prinesla domou sem se seveda za kratek čas ''skregala'' s starši, ko pa je Pupa (R.I.P.) poginila se je ravno moja mama, ki je imela največ proti, najbolj jokala. Sedaj smo jih čisto vsi vzljubili, čeprav nevem, kako dobro je to za niju, saj jih sedaj ne hranim in razvajam le jaz (zato sta kar lepo rejena razvajenca) blush

In verjemite, sem se zelo trudila da bi našla vsaj ENO normalno sliko...brez uspeha. Lahko povem še da imam drede...če vam to kaj pomaga pri predstavi izgleda Very Happy



Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Grass -predstavitev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grass -predstavitev   Grass -predstavitev Icon_minitimeTor Avg 23, 2011 7:18 am

Ola bivša soseda na štantih ;p
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
Grass -predstavitev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Dejan- predstavitev
» Akinca predstavitev
» Gyakusatsu - predstavitev
» Sharp - Predstavitev
» mamaF - predstavitev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: