Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Napajalnik

Go down 
+11
katajuska
VforV
Puppy
BabyBusted
Dejan
ines.
mamaF
zverina
AtLanT!da
Fiamma
Lenart
15 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Lenart




Število prispevkov : 7
Join date : 26/01/2010
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePon Feb 01, 2010 10:39 am

Ko pišem to vprašanje, se počutim kot kakšna novopečena mama, ki jo vse pretirano skrbi, pa vendar:

Podgani sem kupil napajalnik za vodo, ter ji pokazal, kje se pije. Podgana je nato šla sama do napajalnika ter pila iz njega. Čudno se mi je zdelo, da ob tem v napajalnik niso uhajali mehurčki, kar bi lahko pomenilo, da voda iz napajalnika sploh ne teče. Je napajalnik okvarjen, ali pa je to običajno?

Že vnaprej hvala, Lenart
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePon Feb 01, 2010 11:36 am

Poskusi s prstom pritisnit kroglico v cevki napajalnika. Če se ti prst zmoči, potem voda teče in se nimaš kaj sekirat. Wink
Sicer pa: napajalnik si kupil posebej ali si ga dobil s kletko?
Moje izkušnje so take, da napajalniki kupljeni posebej delujejo normalno, tisti, ki pa so bili priloženi kletki pa ali ne teče voda ali pa ne tesni dobro.
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Lenart




Število prispevkov : 7
Join date : 26/01/2010
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePon Feb 01, 2010 11:38 am

Aha.

Teče Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePon Feb 01, 2010 4:12 pm

Mojima dvema se včasih zgodi, da se nekaj zatakne in takrat ne teče. Malo popravim tisto železno tesnilo, ki je gor, in nato spet mormalno deluje. Ne vem, ponavadi se to zgodi ko umijem cel napajalnik in premaknem/stisnem/zataknem ta železen delček...
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 1:28 pm

Hay,
sem nova na forumu in bi vas rada nekaj vprašala.
Torej doma imam podganco z imenom Mišo ali Miško. Komaj sem jo dobila, zato še nimam napajalnika za vodo. Vodo imam kar v skodelici, zraven skodelice pa imam posodico s hrano. Zanima me zakaj vedno ko mu dam hrano in zvečer/zjutraj pogledam, če ima dovolj hrane in vode zmeraj vidim eno in isto:hrano v vodi.
Hvala za odgovor!!!!! Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 1:37 pm

Zato, ker so podgane živali, ki se rade s čim zaposlijo in poleg tega so še zelo neurejene, zato ni to še nič od tega, kar lahko doživiš! Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 3:28 pm

Aaaa....
Hvala! Very Happy Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 3:34 pm

mišo/miško je napisal/a:
Aaaa....
Hvala! Very Happy Smile
Prosim.
Zato pa si le nabavi napajalnik čim prej.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 4:52 pm

Bom, takoj v petek ali soboto si ga grem kupit! Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 8:44 pm

Fiamma je napisal/a:
Zato, ker so podgane živali, ki se rade s čim zaposlijo in poleg tega so še zelo neurejene, zato ni to še nič od tega, kar lahko doživiš! Laughing
lol! ja, to je pa zelo res, pri nas je bila posodica za vodo med drugim tudi priljubljeno odlagališče za lesne brikete, kakce in koščke papirja jezik
Napajalnik je super izum in poggane se ga hitro navadijo (če ga pa ne bo takoj opazila, ji pa ti s prstom pokaži - malo vode na prst, pa proti pogganjemu smrčku in takoj zašteka, da voda prihaja iz tiste cevke Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Apr 16, 2010 7:08 pm

Hvala! Smile
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 12:27 pm

Moja nova ganca Ellie ima tudi napjalnik a ima en problemček se mi zdi. Nikoli ne gre pit iz napajalnika no vsaj jaz je nisem videla ima seveda še posodico z vodo za vsak slučaj če bi jo bilo laže pit iz posodice a tudi tja ne gre pit skoraj nikoli. :S Samo kadar leta po kletkti jaz je pa nikoli ne vidim da bi letala po kletki samo pač kadar jo spustim in nato začne skakati sem in tja. Laughing In ja kaj mislite se me še boji ker stara je komaj en mesec... :S Aja ampak kadar ji ponudim pač pod gobček vodo iz napjalnika pa pije sama pa nikoli noče it pit. :S
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 12:31 pm

Ineeees: sekiraš se!
Seveda pije, tudi pri meni ssem opazovala in so vsi mladički pili, tako da zna piti iz napajalnika. Am...je mogoče napajalnik pokvrajen-to probaj? Drugače pa pije, ker čene bi bila že fajn dehidrirana in bi umirala. Tako, da će ima energijo, in se fajn počuti nič ne skrbi. Pa še majhna je in se ti samo zdi, da ne pije, ker ne popije veliko vode.
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 4:27 pm

Huh okej. Very Happy
Ne saj napjalnik dela mehurčki gredo iz njega ko pije in pač ko dam prst noter gre voda vn. Very Happy
Torej je pila Ellie ko je bila še pri tebi?
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 5:51 pm

Ja, seveda! Saj bi poginila, če ne bi pila. Ker pri Moni tudi ni pila več, sem jo tudi sama večkrat videla da je bila tako da se nič ne sekiraj. Razz
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 7:42 pm

Okej super. Very Happy Very Happy
Sem se že malo ustrašila. xD
Kaj si jim ti dajala za jest, kakšno mešanico? Ellie ima trenutno podganjo hrano, kornfleks, še ene kosmiče in pa še ješpernj al kako se že reče. xD
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeČet Okt 21, 2010 8:46 pm

Zaenkrat je to vredu.Smile Ko pa ji boš dajala še kako drugo hrano se na forumu pozanimaj kaj ji lahko daš jest. Imamo vsaj eno temo v zvezi s prehrano podgan.
Nazaj na vrh Go down
ines.

ines.


Število prispevkov : 74
Join date : 14/08/2010
Age : 27
Kraj : Fužine,Ljubljana

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Okt 22, 2010 5:59 am

Aha okej, ja saj sem videla druge teme v zvezi s prehrano, tako da ja se opravičujem ker sem tukaj pisala za hrano. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Dec 02, 2011 6:30 pm

Evo, jaz imam težavico. Prej sem prinesla domov podgančka in mu takoj dala vodo v posodici in napajalniku. Ga pa že ves čas opazujem in se vode še dotaknil ni v nekaj urah. A tako malo podganice pijejo ali je kaj narobe? blush
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Dec 02, 2011 8:35 pm

Mogoče preprosto ni žejen?
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Dec 02, 2011 8:45 pm

Ja upam, da je to. Me skrbi, ker že 9 ur ni nič pil..
Nazaj na vrh Go down
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Dec 02, 2011 8:54 pm

Aja, toliko časa? A si mu dala mogoče pred gobček prst, namočen v vodo?
Ponavadi sta moja prelena, da bi šla sama pit, pa jima potem kar tako dajem. Napajalnik 576226
Nazaj na vrh Go down
BabyBusted

BabyBusted


Število prispevkov : 48
Join date : 01/09/2011
Age : 31

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePet Dec 02, 2011 8:59 pm

Sem mu dajala ja, ampak ne sodeluje. Par kapljic mi je sicer padlo na njegov rep, upam da je vsaj tole spil. zmeda
Nazaj na vrh Go down
VforV




Število prispevkov : 18
Join date : 16/01/2012
Age : 28
Kraj : Naklo (Kranj)

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimeSob Jan 21, 2012 11:34 am

Tudi mene je skrbelo, da nič ne pije, ampak ko sem šel spat in sem poslušal sem po nekaj minutah zaslišal tsto kroglico od napajalnika Very Happy Pomoje imajo mladički nek strah/sramežljivost piti pred ljudmi? nevem samo ugibam. Tudi jedla ni veliko podnevi, zjutraj pa prazna posodica hrane Rolling Eyes Je kar malo hruškica moja pikica
Nazaj na vrh Go down
katajuska

katajuska


Število prispevkov : 7
Join date : 09/01/2012
Kraj : Maribor

Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitimePon Feb 06, 2012 10:51 pm

Koliko pa vaše podgance spijejo? Mene malo skrbi, ker se nivo vode nič ne premakne. Zdaj mojima podganicama že dva dni nisem menjala vode, da bi videla ali je sploh kaj spijeta, pa ni nič vidnih sprememb. Sicer imam ta veliki 600 ml napajalnik. Je možno da ne rabita vode ker dobita dovolj sveže hrane?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Napajalnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik   Napajalnik Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Napajalnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Napajalnik.
» Kraljica in Princeska

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: