Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Napajalnik.

Go down 
+6
Dejan
Cath
Nes
AtLanT!da
podganca
Rat
10 posters
AvtorSporočilo
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 2:29 am

Spet jaz. Torej dobila sem podganco in kupila napajalnik, ki deluje na nek princip vakuma se mi zdi. Torej ima kdo izkušnje s tem ali podobnim napajalnikom, ki nimajo tiste bunkice notr ampak samo cevko? Ker se mi zdi, da moja podganca še ni pila ker se od moje oznake na napajalniku voda še ni znižala..http://malezivali.com/trgovina/slo/675/slike/Hobby_program_Napajalnik_steklen_z_drzalom_ua_glodalce_50ml.jpg
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 9:23 am

Meni pri meni je bilo v napajalniku cel čas isto vode, in sem jima zraven dala še posodico z vodo in se je bolj obneslo. Tako,da imata zdaj posodico. Res pa je,da se v posodici nabira razen prah, zato je treba vodo pogosto menjat. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 9:52 am

Mogoče bo pomagalo če ji pokažeš kako se to dela, čeprav ti svetujem, da kupiš tistega na bunkico, posodico pa odsvetujem, ker poleg prahu lahko tudi same svinjajo not (lulanje, stelja,...), vodo moraš pa svežo dajat itak sproti, pa če maš kerkol napajalnik ali pa skodelico!
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 5:21 pm

Kako pa ji pokažeš, kako se to dela ?
Tudi jaz sem drugače bolj za napajalnik. Drugače pa ni problemov glede kakšne stelje in lulanja (imajo wc). Res pa je da ponavadi kar s prvimi tačkami notr stopijo in ni glih higiensko. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 5:28 pm

podganca je napisal/a:
Kako pa ji pokažeš, kako se to dela ?
Tudi jaz sem drugače bolj za napajalnik. Drugače pa ni problemov glede kakšne stelje in lulanja (imajo wc). Res pa je da ponavadi kar s prvimi tačkami notr stopijo in ni glih higiensko. Very Happy


Malo zmoči tisto cevko, da bo dol kapljalo iz nje in postavi zraven podgano, da bo videla, da je voda tam.



Rat je napisal/a:
Spet jaz. Torej dobila sem podganco in kupila napajalnik, ki deluje na nek princip vakuma se mi zdi. Torej ima kdo izkušnje s tem ali podobnim napajalnikom, ki nimajo tiste bunkice notr ampak samo cevko? Ker se mi zdi, da moja podganca še ni pila ker se od moje oznake na napajalniku voda še ni znižala..http://malezivali.com/trgovina/slo/675/slike/Hobby_program_Napajalnik_steklen_z_drzalom_ua_glodalce_50ml.jpg

Ne poznam tega sistema. A mi lahko razložiš, kako priteče voda ven?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 5:32 pm

Ja no, pri meni je cel čas dol kapljalo, ker je nekaj puščalo in so imele celo kletko mokro.
Nevem kaj je bilo, ker pregriznit niso nič mogle. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 5:44 pm

Premajhna krolgica je bila noter verjetno Smile ali pa cevka prevelika.
KAj je bil rabljen napajalnik? Če bi še mela račun bi ga lahko nesla nazaj.
Normalen napajalnik, če je izdelan kot se šika, nikoli pušča.

Edino, če so imele steljo do tega tulca gor. Ker potem je pa normalno, da se je razlivalo.
Ker se voda sprosti ob kontaktu.

Nepomembna zastrantiev: pred 8 leti sem imela miško, in sem vsa ta leta šparala napajalnik. Še celo ob selitvi sem ga s sabo vzela v stanovanje. In en mesec predno sem dobila preblisk za podgane, sem ga vrgla stran misleš da ga ne rabim.
Mislim, šparala pa celih osem let!Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Dec 20, 2009 5:52 pm

Ja verjetno je bilo kaj narobe z njim, ker sem ga uzela čisto poceni.
Ni bil rabljen, računa pa nisem našla drugače bi nesla nazaj.

ne ne, stelja ni kriva. Very Happy verjetno je kar kakovost napajalnika.
Se spomnim, ko smo imeli mp že nazaj pa nismo nič obdržali razen kletke.
Si nisem niti mislila, da bom še kdaj rabila napajalnik in podobno. Very Happy Smile
Nazaj na vrh Go down
Rat




Število prispevkov : 23
Join date : 06/12/2009

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Dec 21, 2009 8:18 pm

Hvala za odgovore. Pomojem je problem itak v napajalniku, najbrž je za kkšne večje živalce k lah z usti objamejo in potegnejo vodo. Sem ji tud probala pokazat in je lizala vodo dokler je bla v cevki, potegnt pa ni mogla. Itak ma posodico z vodo in hodi pit, moram rečt, da je posodica nevrjetno čista ni ene smetke notr. Vodo ji zamenam vsak dan vsaj enkrat tud če ni umazana, da ni voda postana. Napajalnik bom šla še kupit v teh dneh, ni tako nujno ker kokr sm rekla lepo skrbi za posodico z vodo. Ne bom pa komplicirala tm z računom, da mi ga naj zamenajo in bla bla, ker je pač napajalnik tak in še sama nevem zakaj ne dela.. Tiste 2€ bom že prebolela Razz Drugač pa moram rečt, da se je podganca že čist navadla name in je super žival, vem tud že kaj najraje je in česa nemara. SUPER moram rečt!
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeTor Dec 22, 2009 8:19 am

Tudi jaz sem imela ponesrečen napajalnik, ki sem ga kupila in je voda skozi kapljala ven Evil or Very Mad Sem potem nabavila novega in zdaj odlično opravlja svojo nalogo. Moje male podganice pa sem navadila na uporabo napajalnika tko, da sem tu pa tam zavrtela kroglico, da je bia mokra in so same vse zaštekale. na začetku so objemale tisto cevko in lizale tam, kjer voda nebi nikoli pritekla, ampak so pametne, že pogruntajo Very Happy

Pri Takosu sem imela full probleme, ker v trgovini je imel posodico z vodo in ni znal uporabljat napajanika. Ko sem ga prinesla domov je imel vodo v napajalniku in posodici in je vedno pil iz posodice. napajalnika sploh ni pogledal. Potem sem temu razvajencu dala posodico z vodo stran. Drugi dan, ko je bil že pošteno žejen, se je znašel Laughing
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeTor Dec 22, 2009 5:09 pm

Moje niso imel nikol problema prešaltat iz posodice na napajalnik in obratno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:47 am

danes sem nekaj brskala po internetu in sem našla tale zanimiv napajalnik veselje

http://www.savic.be/source-1000-ml
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 4:55 am

O to je pa super da ni treba vsakič ga dol vzemat in nazaj dajat. (:
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 7:21 am

Se mi zdi precej velik, razen če manj vode not vlivaš,... za zajce je pa verjetno perfekten.Tako ali tako ne smeš samo dolivati vode, ampak jo je potrebno menjati, pa vsake toliko tudi skrtačiti napajalnik.
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 8:29 am

@Sonii Mhm ful je fanj
@Skinny Mislim da imajo tudi manjše veselje To je pa res logično, da ga je potrebno skrtačiti wink
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 9:10 am

Jaz tudi mislim, da sem vrgla proč napajalnik za miške po tem, ko so moji dobili nov, večji napajalnik ... zdaj bi ga pa rabila doh
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 9:20 am

@Juni, jaz imam en mali napajanik - 100ml, pa ti ga lahko dam če želiš veselje
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 9:40 am

O, hvala ti, to bi mi pa zelo pomagalo za moje mlade, sploh če je tista žička za na kletko tudi zraven Smile Potrebujem namreč samo za par dni, dokler so še v transporterju; ko jih bom preselila v kletko, jim bom itak kupila nov, večji napjalnik, ampak v transporterja gre pa samo tisti mini Very Happy Ti pišem ZS Wink
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitimePon Feb 28, 2011 10:12 am

okei Smile Bom fantu rekla da nardi žičko veselje

zdaj je potrjeno da dobiš napajalnik in žičko, tak da se samo še zmeniva kako in kaj glede dostave jezik
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Napajalnik. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Napajalnik.   Napajalnik. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Napajalnik.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Napajalnik
» Kraljica in Princeska

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: