Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nessie, Pelinka, Malina

Go down 
+26
LadyCy
Tasha.W
sharp
talupu
zverina
Timea
AtLanT!da
Tjashy
Cath
podganca
Sonii
Eva
bolha
Tahun
Dejan
Lee
sonja256
taii aiko
Anjaa.
Olivija
mamaF
sreda_
Nes
Fiamma
lenka
Blue
30 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:18 pm

O, kok dobro, zdaj imaš 3 različne barve, črno-belo, belo in rjavo-belo xD sunny
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:19 pm

Lušne so zLo veLik pa še maL. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:23 pm

Malina ima pa tak "zloben" pogled. "Dej mi to, drugač.." ;P
Nessie pa revež zgužvani ne upa ven ziher Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:32 pm

Pelinka zgleda tko mičkena na sliki Very Happy Al je Malina kar naenkrat tko zrastla? Cool Rjavo-belo pa si tudi jaz zelo želim I love you
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:37 pm

Hh Sonii , na tisti sliki pa res ni hotela priti ven, se je ravno zbudila. Very Happy

Cath; Ja Malina je kar večja od Pelinke.. Samo pa ne tok kot izgleda na sliki. Wink
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 2:40 pm

Se mi je zdelo, da je prevara na sliki Laughing Tudi moja Miša je full zrastla. Zdaj, ko jo gledam z novimi mladički se mi zdi ogromna Laughing
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 7:15 pm

Cath je napisal/a:
Se mi je zdelo, da je prevara na sliki Laughing Tudi moja Miša je full zrastla. Zdaj, ko jo gledam z novimi mladički se mi zdi ogromna Laughing
Jst pa ko sem tamalidve prinesla je Nessie kar naenkrat postala OGROMNA! Shocked In še porajtala sem da je celo malo težka.
Jo bom jutri stehtala, hihi.

Aja pa podgancam sem odstopila en del moje sobe (=ker tam naprej je polno zvezkov in drobnarij pa je tavelka enkrat že začela grizti) tako da imajo ene pol metra visoko desko, ki jo pa Nessie že obvlada preskočiti -.- pa zdaj še tamaledve uči. Smile
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimePet Dec 11, 2009 8:49 pm

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Nbl-Nessie

Rolling Eyes Very Happy
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Oh9-P13400

klik za večjo velikost
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 3y2-P13309_thumb Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Wvh-P13309_thumb
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimePet Dec 11, 2009 8:56 pm

Krasne fotke Smile Druga po vrsti zmaga!!! Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimePet Dec 11, 2009 10:58 pm

mamaF je napisal/a:
Krasne fotke Smile Druga po vrsti zmaga!!! Laughing

Se strinjam. Posrečena slika (:
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 9:33 pm

Ja ful so smešne ko se začnejo igrat. Rolling Eyes Very Happy

skupaj =)
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 F89-vsee
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 27, 2009 12:50 pm

Evo mi smo se pa stehtali...

Nessie- 250g
Malina- 200g
Pelinka- 180g
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 27, 2009 2:16 pm

Kok so mi všeč ker so vse tri različno obarvane. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 3:34 pm

Mal updejta. Smile

Malina & Pelinka
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1010451

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1010442

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Img0011

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1010435

Very Happy

Gremo pa danes (spet Rolling Eyes ) h vetu.. ima Nesska po celem telesu ene krastice pa tist na ušeskih še vedno ni izginlo Suspect pa tamaledve se gresta pa sam pokazat. (=


Nazadnje urejal/a Blue Pet Dec 09, 2011 5:47 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 3:42 pm

Škatlca je ful luškana. kok ste dobre <3 I love you Js bi mela tud kšno belo z bež črto... Ah, srrečnica.
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:50 pm

No se je izkazalo da ima Nessie garje! To na ušeskih niso bradavice niti nobena alergija tko kot je bilo mišleno na začetku. Ohh kako so lahko *nekateri* veti tko neizobraženi da kar nekej rečejo. -.- Tko da so potem vse tri (ker se prenaša med podganami in tudi Pelinka ima že drobne pikice po ušesku) dobile injekcijo z enim zdravilom in čez 14 dni se ponovi.

Pa ene priboljške sem jim še kupila, so čist nore na njih Smile in en mini ščipalec za krempeljčke. Smile

AtLanT!da, jaa ta škatlca je men tut tok luštna, majo zdej notr pribolške spravljene, ker mi gre ful na živce če se valajo po tistih vrečkah. Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:55 pm

Blue je napisal/a:
No se je izkazalo da ima Nessie garje! To na ušeskih niso bradavice niti nobena alergija tko kot je bilo mišleno na začetku. Ohh kako so lahko *nekateri* veti tko neizobraženi da kar nekej rečejo. -.- Tko da so potem vse tri (ker se prenaša med podganami in tudi Pelinka ima že drobne pikice po ušesku) dobile injekcijo z enim zdravilom in čez 14 dni se ponovi.

Pa ene priboljške sem jim še kupila, so čist nore na njih Smile in en mini ščipalec za krempeljčke. Smile

AtLanT!da, jaa ta škatlca je men tut tok luštna, majo zdej notr pribolške spravljene, ker mi gre ful na živce če se valajo po tistih vrečkah. Razz

a napačna diagnoza? Sad bad. Samo da zdaj vejo, kako pozdravit.

Škatlico sem že prej gledala, ja, pa sem pozabla vprašat, kje se jo da nabavit.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
sonja256

sonja256


Število prispevkov : 83
Join date : 09/09/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 10:26 am

Pa ene priboljške sem jim še kupila, so čist nore na njih Smile


Katere pa? ...jaz zmeraj gledam po trgovinah in se mi ne zdijo primerne za podgance al pa kupim in ne marata... Saj mam jih ene par, a me zanima, kaj majo tvoje rade jezik Da sprobamo
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimePet Jan 29, 2010 2:45 pm

Nes; Hmm to škatlico mam/o pa že ene 3 leta. Se jo je kupilo v čajnici (pravi čaj je bil notri) pa so zmeraj kakšne luštne škatlce. ;D

sonja; Zdej sm jim kupla te: http://www.koelle-zoo.de/kleintiere/technik-zubehoer/produkt-neuheiten/kekse-mit-biss/kekse-mit-biss-01.jpg in http://www.acreaturecomfort.com/PrestPremSnacksCrockApple.jpg . Pa še ene sirove trikotničke. Smile

Evo sam za na sliko si je šla sama iskat. Razz
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Nessie

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1020351

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1010981

Tkole se pa cartajo pri mami in Nessie tkoj zaspi Very Happy
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 P1020339
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimePet Jan 29, 2010 5:09 pm

Ajoj kakšne brkice na drugi sliki. <3
Pa pogled "pust me spat". Wink


Nazadnje urejal/a Sonii Sob Jan 30, 2010 11:34 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSob Jan 30, 2010 10:48 am

Ful dobre fotke (pa podgance!) Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeSob Jan 30, 2010 12:06 pm

Zaspani smrček zmaga <3 Kok so cute!!!
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 02, 2010 1:13 pm

Tnx vsem. I love you

Sm pa čist vesela ker Nessiki počasi izginjajo krastice in tisti "rožički" na ušeskih so odpadli pa tud bulic nima več. cheers

Evo razlika:

prejšno nedeljo:

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Male5 , slikala nisem jaz..

pa danes Cool :
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Nessie

Je pa zdaj Malina naaajvečjaa in naaajdebelejša. haha. Ona ves čas sam je. Rolling Eyes In je res taka bajsika. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 02, 2010 1:22 pm

Ja, moja je mela tud tko, in je kar čez noč zdinilo popolnoma xD alien spookie
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 02, 2010 1:30 pm

Aja? xD

Ma Nesska je pa to mela že od takrat ko se jo je dobilo, drugi dan.. pač je bila res alergija na steljo.. je zginilo pa se spet vrnilo ampak drgač.. ;/ tko da je res že skrajni cajt da to izgine. sunny
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nessie, Pelinka, Malina
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Lola&Malina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: