Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nessie, Pelinka, Malina

Go down 
+26
LadyCy
Tasha.W
sharp
talupu
zverina
Timea
AtLanT!da
Tjashy
Cath
podganca
Sonii
Eva
bolha
Tahun
Dejan
Lee
sonja256
taii aiko
Anjaa.
Olivija
mamaF
sreda_
Nes
Fiamma
lenka
Blue
30 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 5:58 pm

Tahun je napisal/a:
no sam da ni kej hušga.. Smile

o ful hudooo! <3 kakšn trikec pa??Smile
(moja je tak hiperaktiuc da jo sploh ne zanimajo pribolški.. ) Neutral
Pač da se zavrti v eno stran. Smile
Ma ja sej moja je tut ful hiperaktivna, jo zanimajo samo eni določenii priboljški.. jabolko, posušena banana, korenček. Smile In ful luštno zgleda, sam tko prst mal zavrtim in se obrne. Very Happy No sem dolžna filmček.

Aja pa ma ene take razvade skoraj pri vsakemu. Pri meni hoče na vsak način priti do ust in pol z unimi krempljci praska
Suspect pri mami pa hoče v ušes zlest. Rolling Eyes

In prejle pri veterinarju v čakalnici so bli eni ful navdušeni nad tamalo ena stara je bla pa čisto proti, in govorla kaj širm kugo itd. Evil or Very Mad Sleep
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 7:07 pm

Citiram :
ena stara je bla pa čisto proti, in govorla kaj širm kugo itd. Evil or Very Mad Sleep
Kaj se sekiraš. Bi ji morala rečt, da je nepoučena in naj pride malo v korak s časom. Wink
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 7:23 pm

Fiamma je napisal/a:
Citiram :
ena stara je bla pa čisto proti, in govorla kaj širm kugo itd. Evil or Very Mad Sleep
Kaj se sekiraš. Bi ji morala rečt, da je nepoučena in naj pride malo v korak s časom. Wink
Hehe, ne sej se ne sekiram. Smile
Mi je blo bolj smešno ko je take izjavljala. Smile
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 8:27 pm

Aja pozabila povedat.. Nessie tehta točno 17 gramov. Smile
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 52
Kraj : Komen

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePon Okt 05, 2009 10:22 pm

Blue je napisal/a:
Aja pozabila povedat.. Nessie tehta točno 17 gramov. Smile
Neeee, 170 gramov verjetno, a ne Wink

Si pa prav predstavljam, ja, komentarje v čakalnici scratch mene je včasih kdo od obiskov vprašal, če dovolim otrokoma (haloooo) prijet podgano, da se česa ne nalezeta Shocked No Ajej.... pa saj ... tudi to, da mi mački spita po posteljah je za nekatere "nehigiensko" Shocked
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 9:10 am

mamaF je napisal/a:
Blue je napisal/a:
Aja pozabila povedat.. Nessie tehta točno 17 gramov. Smile
Neeee, 170 gramov verjetno, a ne Wink

Si pa prav predstavljam, ja, komentarje v čakalnici scratch mene je včasih kdo od obiskov vprašal, če dovolim otrokoma (haloooo) prijet podgano, da se česa ne nalezeta Shocked No Ajej.... pa saj ... tudi to, da mi mački spita po posteljah je za nekatere "nehigiensko" Shocked
Uups Smile ja 170 gramov.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 11:14 am

mamaF je napisal/a:
Blue je napisal/a:
Aja pozabila povedat.. Nessie tehta točno 17 gramov. Smile
Neeee, 170 gramov verjetno, a ne Wink

Si pa prav predstavljam, ja, komentarje v čakalnici scratch mene je včasih kdo od obiskov vprašal, če dovolim otrokoma (haloooo) prijet podgano, da se česa ne nalezeta Shocked No Ajej.... pa saj ... tudi to, da mi mački spita po posteljah je za nekatere "nehigiensko" Shocked
Blue, kot je rekla mamaF, Nessie ne more met 17 gramov, kvečemu 17 dekagramov oz. 170 gramov. Wink

mamaF...verjemi da to, da ti mačke spijo na psotelji, ni higjensko. Samo zamisli se nad tem, kjer vse se potikajo. Sicer pa se tako precej imuniziraš verjetno. lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 3:23 pm

Fiamma je napisal/a:
mamaF je napisal/a:
Blue je napisal/a:
Aja pozabila povedat.. Nessie tehta točno 17 gramov. Smile
Neeee, 170 gramov verjetno, a ne Wink

Si pa prav predstavljam, ja, komentarje v čakalnici scratch mene je včasih kdo od obiskov vprašal, če dovolim otrokoma (haloooo) prijet podgano, da se česa ne nalezeta Shocked No Ajej.... pa saj ... tudi to, da mi mački spita po posteljah je za nekatere "nehigiensko" Shocked
Blue, kot je rekla mamaF, Nessie ne more met 17 gramov, kvečemu 17 dekagramov oz. 170 gramov. Wink

mamaF...verjemi da to, da ti mačke spijo na psotelji, ni higjensko. Samo zamisli se nad tem, kjer vse se potikajo. Sicer pa se tako precej imuniziraš verjetno. lol!

no ja sej k božaš mačka isto dobiš use na roke in nevem če si glede na to da ga maš u stanovanju letiš po usakem dotiku roke pucat,usaj js si nism Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 4:10 pm

Jaz jih sicer nimam noter, ampak si pa dejansko po vsakem dotiku umijem roke...večinoma.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 5:15 pm

no sej sam če jih maš pa u bajti pa sploh ni možno,bi bla lah samo še na veceju Very Happy
drugo so zunanje mačke k se ti tud ne motajo skos med nogami ^^
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeTor Okt 06, 2009 5:24 pm

Tahun je napisal/a:
no sej sam če jih maš pa u bajti pa sploh ni možno,bi bla lah samo še na veceju Very Happy
drugo so zunanje mačke k se ti tud ne motajo skos med nogami ^^
So pa mačke ki so zunaj in not...in take res nebi rada imela v postelji. Very Happy
Sicer pa ena od mojih mačk je taka, da se ti začne motat med nogami čim prideš ven iz hiše. Razz
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 11:46 am

Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 7:42 pm

Hjoj, ta z grahkom v gobčku in kapljico vode ki pada dol je pa ful posrečena! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimePet Okt 23, 2009 10:42 pm

Men je pa una z visečo mrežo tok lušnaaa I love you
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 9:29 am

men je tud ta z grahom luštna. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 8:07 am

Hh, hvala vsem. =)

Ena mini zgodbica
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 2

Ta vikend se pa Nesski pridruži še ena podganca. I love you
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 8:13 am

ooh kera zgodbica Very Happy
drugače je pa lepa tale nessie. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 2:30 pm

wiiii luškana zgodbicaa <3
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 4:01 pm

Full full je lepa I love you
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 4:36 pm

Hihi, smeška Very Happy Very Happy Srčkana jee I love you Moram vprašat Very Happy kje si ti tisto igračko podgančka dobila? Ker je maksimalno cortkan xD
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 09, 2009 5:52 pm

Hvalaa vsem. Tjaša: igrača je iz Ikeje. Wink

No pa da povem da sta od prejšne nedelje še dve podganci. Malina & Pelinka. Very Happy Very Happy Very Happy (najprej sta bile nisha in nee, samo ostalim domačim to ni blo všeč in zdej tut men ni več Shocked ). Sta pa od Cath. Je bilo v planu da bi samo eno obdržala samo je nekaj težav blo glede prijateljice ki jih pa ravno ne bi tukaj razlagala. clown Z Nessko se pa kar fajn razumeta, samo nimam jih pa še skupaj v kletki. = za tamaledve sem ravno danes dobila eno ptičjo kletko pa jo bomo preuredil. Ampak sta pa ful pogumne, skačeta po njej jo grizkata v rep pa potem zbežita stran, pa čistijo se skupaj, zlo luštno Razz .
Mi je pa ful smešno oz. malce nadležno.. ker je zdaj moja mami skor skos v moji sobi in cartla podgance. Very Happy

Slike bodo čimprej.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 09, 2009 6:04 pm

Bi morala kletko kar v dnevno sobo preselit, da jih imajo lahko vsi na ogled lol! Kot imam jaz.
Ej, full sem vesela, da se imajo podganice lepo. Meni je tako žal, da sem samo 1 obdržala, ker zdaj ni več takega cirkusa v kletki Embarassed slikice pa vsi komaj čakamo I love you
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 6:32 am

U, pol si kar obe obdržala. Razz Super! Komaj čakam slikice =)
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 12:50 pm

Heyla, je kaj novega? Mi čakamo :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 10, 2009 1:20 pm

Tok slikic zaenkrat. Proti večeru pa še malo več. Wink

Pelinka
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 26c-P13308

Malina ("dej mi že to!")
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 7z2-P13308

Nessie
Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Yu2-P13308

Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Bph-P13308
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nessie, Pelinka, Malina    Nessie, Pelinka, Malina  - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nessie, Pelinka, Malina
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Lola&Malina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: