Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ideje za igrače in zabavo podgan

Go down 
+42
Tasha.W
Piah
Sara*
choo
talupu
zverina
Kalisto
Tajson
amphibium
Tahun
BunQiii
valandil
Juni
NORČKK
ruby.
knofla
Skinny
Pepka
Cookie
bolha
Peexy
Rat
Nes
Cath
Blue
taii aiko
crkjeni angel
Lee
Dejan
binko
Avalon
Eva
Katarina
Piipsy
elanor
Olivija
Barbara
AtLanT!da
Sonii
Fiamma
_panter_
mamaF
46 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 3:34 pm

Zajedalci bodo s prekuhavanjem na 100 stopinj uničeni, vendar obstaja možnost, da kakšne sporogene bakterije preživijo. Samo te naj te ne sekirajo preveč, ker je možnost njihove prisotnosti zelo nizka in dejansko alhko kakšne povzročitelje bolezni že sama prineseš s čevlji domov.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeTor Apr 06, 2010 3:51 pm

ruby. je napisal/a:
Kaj pa takale? Zvonček bi dala stran. A ne bi razgrizla takoj podgnca tega?

http://www.tukano.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=0202&KatK=0102030301&ProdID=46259&MC=013,63,73A
Jst bi pa ravno zvonček pustila. Razz In moje bi tole 100% takoj zgrizle..
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 2:23 pm

Jaz sem svojim podganam naredila visečo mrežo, kar mi je vzelo največ 5 minut.
uporabila sem kapo s šiltom. Šilt sem odrezala, na treh straneh kape naredila luknje in čeznje napeljala ketnice s sponkami (lahko bi uporabila tudi vrvice).
Obe sta nori na to visečo mrežo. Notri spita in se grejeta.
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Ninc0340
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Ninc0326
Priporočam :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 2:52 pm

Jaz sem jima visečo mrežo kupila, pa sta samo zmerno navdušena nad njo. Če je kdo v njej, je samo Samuel, je pa res, da je še precej nova in še ne diši prav preveč po njiju.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 2:55 pm

Za zasilno kletko sem naredila ''sputnika'' in dala flis noter.
Sta oba srečno not drnjohala.

Samo vzameš 3 košarice za shranjevanje v predalih, ki so kvadratste in jih zvezeš skupaj.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 2:59 pm

Juni je napisal/a:
Jaz sem jima visečo mrežo kupila, pa sta samo zmerno navdušena nad njo. Če je kdo v njej, je samo Samuel, je pa res, da je še precej nova in še ne diši prav preveč po njiju.
Tudi jaz sem jo kupila (na sliki-oranžna) vendar je smrdela saj sta notri opravljali potrebo Embarassed pa tudi razgrizli sta jo. Tako, da je na koncu pristala v smeteh (10 € sem dala za njo) in sem se odločila za to cenejšo varianto-teh kap je doma vedno dovolj Smile
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 7:55 am

Super ideja je to, NORČKK cheers Verjetno bo še komu prišla prav - tudi jaz se nagibam k takim doma izdelanim pripomočkom, ker dajati velik denar za košček blaga, pa tudi če je nevemkakšne znamke, se mi zdi nesmiselno. Sploh, ker podgane lahko vse zelo hitro uničijo Neutral
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 11:04 am

Pri meni sta pa kot, da 'domačega' ne marata. Vse, kar sem jima naredila sama, sta že zgrizla in uničila, medtem ko so tako vreča kot tudi wc in sputnik nedotaknjeni, kar se grizenja tiče (pa sta sploh v sputniku praktično ves čas). Neutral

Se pa tudi jaz nagibam k ideji, da bi jima dala eno vejo v kletko, ker nimata nobenih poličk in bi jima bilo mogoče všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePon Apr 19, 2010 1:16 pm

V Baumaxu ipd. se dobi vrv iz kokosovih vlaken. Sem po predlogu mameF naredila debelejšo kito in jo še zdaj imam. Enkrat na mesec se namaka v kisu, ker je uriniranje pri nas na višku Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 3:15 pm

AtLanT!da je napisal/a:
a se odrasla podgana zbaše v veliko flašo od fruca? kr ma ta flaša ful velk vrat sm se spomnla da bi bla loh zlo zanimiva za podgance..

Saj lahko odrežeš tisti konec kjer se pije in potem bo gotovo prilezla skozi.
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 5:00 pm

valandil je napisal/a:
AtLanT!da je napisal/a:
a se odrasla podgana zbaše v veliko flašo od fruca? kr ma ta flaša ful velk vrat sm se spomnla da bi bla loh zlo zanimiva za podgance..

Saj lahko odrežeš tisti konec kjer se pije in potem bo gotovo prilezla skozi.

Ja, sam me je strah da se poreže na robu, zažgt si ga pa ne upam, da se ne zastrupita...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeTor Apr 20, 2010 5:34 pm

Oblepiš z izolirnim trakom. Tako mam drenažne cevi obdelane.
Lahko pa vzameš smirkov papir in zbrusiš.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
BunQiii

BunQiii


Število prispevkov : 6
Join date : 03/05/2010
Age : 31
Kraj : Ivančna Gorica

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 05, 2010 9:25 pm

Jaz sem mojemu Mikuju naredila iz kape s šiltom "skrivališče", ampak jo je po dobrem tednu tako zdelal, da ni skoraj nič ostalo od nje Laughing
Zdaj pa ima kar manjšo kartonasto škatlo, ki si jo je že po svoje ukrojil Very Happy

Kaj pravite, bi bile takšne vrvi, ki jih imajo za pse zanimive za podganco? Smile
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Knot_cot_col
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 06, 2010 8:05 pm

nevem sicr kaj bi z njo,mogoče da jo mal razgrize? Smile
Nazaj na vrh Go down
ruby.




Število prispevkov : 57
Join date : 26/03/2010
Age : 27
Kraj : Okolica NM

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePet Maj 07, 2010 11:26 am

A ne bi, če bi bila dovolj dolga, plezala podgana po njej?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePet Maj 07, 2010 2:37 pm

ruby. je napisal/a:
A ne bi, če bi bila dovolj dolga, plezala podgana po njej?


Bi, ja. V naši kletki je dolgi pasji povodec iz takega materiala, kot je ta igrača na sliki
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
amphibium




Število prispevkov : 12
Join date : 11/05/2010
Kraj : Portorož

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 6:18 pm

BunQiii je napisal/a:
Jaz sem mojemu Mikuju naredila iz kape s šiltom "skrivališče", ampak jo je po dobrem tednu tako zdelal, da ni skoraj nič ostalo od nje Laughing
Zdaj pa ima kar manjšo kartonasto škatlo, ki si jo je že po svoje ukrojil Very Happy

Kaj pravite, bi bile takšne vrvi, ki jih imajo za pse zanimive za podganco? Smile
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Knot_cot_col

Heila Very Happy
pomoje ja. sej sm nekje vidla, da jih tudi prodajajo. le v malo manjši različici Very Happy
lp
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 10:53 am

Jaz sem pa doma sama izdelala podobno igralo kot ga imajo mačke, smo da ga uporabljata moja podgančka Smile. Zelo jima je ušeč in nikoli ga nista zgrizla. Naredila sem ga pa iz dil, katere sem najdla v kleti, ki bi morale iti na kosovni odpad. Zato so na nekaterih predelih uničene Embarassed . Sem pa te predele probala prekriti zblagom, ki mi je ostal še od sestringa kostuma (pink panter), zato je zdaj igralo na žalost roza puhaste barve :S Embarassed . Bom objavila tudi slikco, samo da se mami vrne iz morja da lahko slikam Wink Smile Drugače ga pa veliko uporabljata in se zabavata. Na njem imata narejen prostor kjer lahko zaspita, prostor kjer imata vodo z kamenčki, lešniki, 2 viseči mreži in seveda druge igrače. Vsake toliko časa igralo malo nadgradim-dodajam igračke, skrivam posladke da je igralo bol zanimovo Wink
Lp!!! sunny Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Tummykiss
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:11 pm

Zakon! Komaj čakam da vidim fotke tega igrala Smile
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:21 pm

Jaz sem to igralo že videla in je super! Very Happy Razz
Nazaj na vrh Go down
Kalisto

Kalisto


Število prispevkov : 176
Join date : 05/04/2010

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:29 pm

Vrjamem ja Smile Je veliko? =)
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 5:36 pm

Evo sem kar danes slikala z mojim računalnikom. Na slikah zgleda oranžne barve, ker ima računalnik bol slabo kamerco, v resnici je roza. No ja to igralo še nisem do konca dokončala, saj bi morale biti stranske dile ovite z debelo vrvjo iz konoplje.Hm, škoda da nimam tazga blaga, da bi usaj pasalo v mojo sobo. Ne pa ta nagraužna roza Evil or Very Mad
slikce:
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Picture0507

Uploaded with ImageShack.us
glede velikosti: višina:63cm dolžina:82cm globina:41cm
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Picture0509

Uploaded with ImageShack.us
evo še ena fotka- kako je igralo v uporabi tudi ko imata Tjson &Silwester obiske: ta mi je najbolša fotka...na obeh straneh albini podgani, sivo rjavo bela Fate na sredini med albinoma v ozadju v sencah Roxy, na vrhu vseh pa največji Tajson hehehe kere face
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Picture0516

Uploaded with ImageShack.us
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimePet Jan 07, 2011 10:13 pm

Haha, a ima kdo doma tako obešalo?

www
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Slika11281085482

Te poličke se dajo še reztegnit (valda veselje ), da se loh obeša gor. No in ko sem imela Ellie in Bello malo spuščeni po predsobi, sta ugotovili, da se da gor plezat. Čis ta spodnjo in čist ta zgornjo poličko sem raztegnila za oporo, in sta plezali.
Odlična zabava. lol
Pa še neraztegnjene se majejo, je še bolj adrenalinsko za tamale. boing


Nazadnje urejal/a talupu Sob Jan 08, 2011 9:25 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 4:52 am

Hehe, te podgane.. res lezejo povsod Very Happy Jaz sem bila včeraj v Tukanu in sem spet videla tisti praskalnik za dihurje, samo da je šel tokrat z mano domov Very Happy Se mi zdi, da je podgancam kar všeč, čeprav je skakanje na mizo (in od tam plezanje na poličke, kjer imam spravljeno čokolado Rolling Eyes ) še vedno najbolj kul Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 9:26 am

Ooo, jaz bi mojima tud to kupila, ampak bi vse razcefrale in Ellie bi najbrž še polulala vse... zmeda
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za igrače in zabavo podgan
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: