Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ideje za igrače in zabavo podgan

Go down 
+42
Tasha.W
Piah
Sara*
choo
talupu
zverina
Kalisto
Tajson
amphibium
Tahun
BunQiii
valandil
Juni
NORČKK
ruby.
knofla
Skinny
Pepka
Cookie
bolha
Peexy
Rat
Nes
Cath
Blue
taii aiko
crkjeni angel
Lee
Dejan
binko
Avalon
Eva
Katarina
Piipsy
elanor
Olivija
Barbara
AtLanT!da
Sonii
Fiamma
_panter_
mamaF
46 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 11:12 am

Talupu, sej so kovinske veselje
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 12:06 pm

Jaz mislim na približno tako igralo za dihurje, kot ga ima Tajson. blush
Najbrž sem mal narobe razumela. veselje
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jan 08, 2011 12:09 pm

aja, ups blush
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sara*




Število prispevkov : 10
Join date : 16/01/2011
Age : 32

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 7:11 pm

Jst sem ji tudi ponavadi dala plastičen jajaček iz kinderja Smile ali pa oreh in ga je premetavala po kletki ko nora.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePon Jan 31, 2011 7:19 am

Včeraj smo pristrigli peruti prijateljičinemu žakoju. Porezano perje sem navezala na konec palčke (seveda izgrickane iz stalaže). Ne morem verjeti, kako hitre znajo bit moje gance Very Happy Ima še kdo doma kakšnega papagaja, ki mu je treba pristrižt perje? Mislim, da bojo gance zelo hitro uničile, to novo igračko! Kašna norišnicaaa! Če bo šlo tako naprej, bodo vse shujšale v enem tednu Very Happy
Zvizz levo, zvizz desno, pa gor pa dol,.... Paziii!! Ne se zaletet! Vrni mi perjeee!!! Hehe,...

Najboljša igračka!!!!!! Toliko dogajanja ni niti, ko se bejbe gonijo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Piah

Piah


Število prispevkov : 3
Join date : 11/02/2011
Age : 32
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 4:33 pm

Jaz sem pa mojemu tamalemu, tud nardila rahlo zaposlitev Smile Da sem vzela 3, 4 vrvice in jih zvezala na kletko, potem sem pa na vsako napeljala in gor zvezala priboljsek Very Happy In ga je ful zabavno opazovat, kak se muci, da dobi priboljsek dol Very Happy Veckrat mu ne uspe, pa kr obupa Very Happy

Dala sem mu ga pa tud v kinderjajcko, pa ne ugotovi da ma sploh kaj noter Very Happy
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePon Feb 14, 2011 6:32 pm

Uuu, še ena stvar, ki vedno dela... Če pijete kak sok po slamci, ne potem slamce stran metat... Jaz jo ponavadi pustim v (nizkem!!) kozarcu, spustim podgane in potem najprej "ukradejo" tisto slamco (včasih že ko pogledam stran, pa mi potem ena pije sok, druga beži pod omaro s slamco, tretja pa za njo lol ), potem se pa samo še grizenje sliši izpod omare Very Happy Zadnjič sem jo pa privezala na rešetke od kletke, pa so jo potem probavale na vsak način dol dobit, hehe...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 1:26 pm

Cath je napisal/a:
Pa tole torbico sem si naročila in čakam, da jo dobim I love you Sam zdej mi je nekako žal, da nima zadrge..

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Snuggles

Ti si to naročila na ebayuu kajne ?? Tudi une posodice ??
Kako je bilo s plačilom in pošnini ??
Še nekaj me zanima, za posodice sem gledala tu ( http://www.snugglesafe.co.uk/ )
Si jih dobila cele, mislim da niso bile nič razbite in to ??

Hvala za odgovore wink

LP
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 4:50 pm

No, danes sem pa eno staro tako mal "tršo" (usnjeno, al nekakšno tako) rokavico napolnila z raznimi priboljški in hrano, tako da je bil oičajni obrok mal drugačen, ampak sta se pa ful zabavali. Trenutno se tepeta za kos posušenega kruha in si ga kradeta, čeprav je dovolj velik za obe. veselje
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 1:52 am

Pred kratkim smo se ustavili v Tukanu, na Brdu. Čisto slučajno, sem med mačjimi plezali / praskalniki odkrila tudi enega za dihurje.
Spodaj je večja okrogla hiška, ima 3 poličke, pod zgornjo poličko je viseča mreža, iz hiške pa se na prvo poličko pride po rovu, ki je stojalo 2. poličke.
Bom zjutraj slikala in zmerila.

Nekak se mu nisem mogla upret doh , ampak smo vsi navdušeni nad novo igračko lol
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 2:50 pm

Tega mam pa tud jaz, moji so nori nanj Very Happy (Pa še priročen je ponoči za obleke gor odlagat, haha)
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 5:49 pm

Upam da to spada sem. blush Kdo ve kje bi se dalo dobiti kaj takega:
Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Purplepinksput
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 6:02 pm

To je čistno navadni sputnik.
A to misliš, kje lahko dobiš v tej barvni kombinaciji? Ne vem.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 6:08 pm

Ne mislm na splošno, ne po barvi. No jaz ga nisem še v nobeni trgovini videla, razen če sem res slepa. huh
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 6:16 pm

Dobiš ga v vseh trgovinah, kjer prodajajo Savic izdelke.
Če ni na polici, reči prodajalcu za sputnik in lahko naročijo iz kataloga.

Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 6:47 pm

Jaz jih tudi v trgovinah še nisem zasledila, razen v spletnih
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 7:00 pm

Jaz pa v dveh mariborskih trgovinah.
Ena je imela celo xl sputnika
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
m4jz0r

m4jz0r


Število prispevkov : 24
Join date : 05/07/2011
Age : 31
Kraj : Domžale

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeTor Jul 05, 2011 11:31 am

Jaz sem moji podganci dala zvonček na vrh kletke... Nekaj časa je bil zanimiv, zdaj se ga je pa naveličala :/
Nekajkrat se je zgodilo, ko sem jo imela na postelji, da je švignila do nočne omarce in mi ukradla tampone Embarassed Zapakirane seveda! To ji je blo čist noro, ko je videla da to ni prav in da mi nagaja... Potem ko sem ji ga vzela, ga je pa lovila Very Happy Opazila sem, da moja podganca zelo rada lovi stvari in nagaja... Ji je veliko boljše kot razni zvončki, wc papir... Smile
Nazaj na vrh Go down
Miška Miš

Miška Miš


Število prispevkov : 44
Join date : 18/07/2012

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimeSre Jul 18, 2012 5:13 pm

crkjeni angel je napisal/a:
Olivija je napisal/a:
Oli ma u kletki en štrik pa mal pleza po njemu, pa eno palco. DRgač pa večino cajt pleza po men in gloda pribolške (ponavad zgreši in mene ugrizne, kt da sm podobna pribošku Evil or Very Mad ). Pa eno žogico ma k jo pol meče ukol. Newem zakaj ampak zloo mu je u vesele da se meše iz 3 štuka svoje kletke u pruga Suspect

ok sm misnala da je sam moj Mali mal nor, kr on se ponavadih vrže iz pisalne mize na tla Embarassed
drgač se pa zabava s tem k nosi kakšne pribolške iz mize na postlo pod kouter pa takšne stvari

moja pa zkozi skače na tla pa pol u koš pol pa not brska lol lol!
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePet Maj 24, 2013 4:32 pm

TAMPONI! XD
Moje jih obožujejo, ker se jim ful dopade dol zgrist plastično folijo. In pol je še vata notr^^ Sem ugotovila, ker jih kradejo ko srake, če le imajo priliko. Jim jih obešam v kletko - jih odprem samo toliko, da štrikec ven dobim in ga zavežem za rešetke od kletke, folijo pa gor pustim. Lahko katera poskusi, ampak če bo vašim lumpam všeč, morate vedeti, da je to zabava za tri sekunde, ker jih takoj uničijo Razz
Nazaj na vrh Go down
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 6:28 pm

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 2z53g2x

Da se še jaz malo považim: mojima lumpama sem naredila trdnjavico iz kartonastih škatel, nabranih pri najboljšem sosedu. Zadeva ima še notranja nadstropja, vse skupej pa je povezano s sponkami da ne razpade in da ju dejansko po igri sploh lahko spravim ven veselje . Tisto skrajno desno sta pa hišici/iglujčka, ki sem ju našla v eni nizkocenovni prodajalni po tam nekje 5 eur, oboje so prodajali kot "otroška stolčka", čeprav bi po mojem mnenju na tistem sedeli lahko samo malčki. Imata pa dva 2 "vhoda" in sta iz trde plastike, tako da je čiščenje zelo enostavno, pa še pogrižena nista nič (zaenkrat! Very Happy). V kletki, ki mi je bila podarjena sem dobila tudi lesene police, na eno od njiju sta miši tako veselo lulali da je bila že praktično rumena (da ne omenjam vonjav), tako da sem nabavila dva plastična jedilna seta, ju obrezala in montirala na polički s patafix lepljivimi kroglicami. Malo me je skrbelo, da ne bosta podloge "odtrgali" pa ju na srečo to še ni zagrabilo, tako da zadeva super deluje in čiščenje je 10000000x lažje (pa še lula se ne več tja!) wink 
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 6:59 pm

Hihi, super trdnjava Very Happy Pa ti jo nista nič pojedli? Jaz sem se enkrat cel dan matrala z enim labirintom, zato da so pol v 5 minutah demolirali celo zadevo xD
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitimePet Nov 22, 2013 8:48 pm

čisto nič, v bistvu se je samo par stvari ki so ble zalimane s selotejpom potrgalo, kartona pa niti ne grizeta Smile na splošno nista nič kaj dosti uničevalsko nastrojeni Smile 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ideje za igrače in zabavo podgan   Ideje za igrače in zabavo podgan - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ideje za igrače in zabavo podgan
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» ideje za igrace
» Ideje za imena
» Ideje za "mokro" hrano
» Vzgoja podgan
» Vsejedost podgan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: