Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moji podganci Rick in Biba

Go down 
+21
mamaF
Cath
mihc
Ancha.
PodganoljuPka
lenka
podgANA
taii aiko
aella
Tahun
amyZ
Jasmina
AtLanT!da
Eva
Sonii
Anjaa.
Dejan
bolha
Fiamma
Olivija
Lee
25 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 2:16 pm

Cath je napisal/a:
Jaz sem prvič imela dosti več kapučink (kot praviš ti), zdaj pa lih obratno, je več črno-belih Smile

aja..js sm mela pa zmeri do zdj več albink
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 10:22 pm

sicr sva zmenjeni že prek zasebcou ampak vseen potrdim še tuki da mi je ne uzamejo..ena pisana je moja..Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 22, 2009 11:00 am

Ancha. je napisal/a:
sicr sva zmenjeni že prek zasebcou ampak vseen potrdim še tuki da mi je ne uzamejo..ena pisana je moja..Very Happy

jjpjp
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 7:18 pm

MetalGirl je napisal/a:
okej dons Biba skotila 17 tamalih...matr jih mrgoli Very Happy
Spet maš mladiče. Smile 17 mladičev je pa verjetno rekord pri Bibinih leglih ?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 7:22 pm

Dejan je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
okej dons Biba skotila 17 tamalih...matr jih mrgoli Very Happy
Spet maš mladiče. Smile 17 mladičev je pa verjetno rekord pri Bibinih leglih ?
Tako je Dejan cheers

maam pa že ime za nouga stalnga družinskega člana, črn samček, namreč Very Happy KALI! Thanks Taii clown
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 26, 2009 8:16 pm

No lepo. Very Happy Ga pridem enkrat v kratkem pogledat.
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeSob Nov 28, 2009 7:20 pm

Dons sm vidla..vse majhne bubice..in mojo malo pikico..iii.wiii..komei čakam..še dva tednaa.. Very Happy
p.s. Leja huala da si sprejela moj obisk Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 11:07 am

Ancha. je napisal/a:
Dons sm vidla..vse majhne bubice..in mojo malo pikico..iii.wiii..komei čakam..še dva tednaa.. Very Happy
p.s. Leja huala da si sprejela moj obisk Smile

eeej hvala teb da si pršla...res si šmex ane Wink komi čakam da se spet vidva xD
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 11:14 am

MetalGirl je napisal/a:
Ancha. je napisal/a:
Dons sm vidla..vse majhne bubice..in mojo malo pikico..iii.wiii..komei čakam..še dva tednaa.. Very Happy
p.s. Leja huala da si sprejela moj obisk Smile

eeej hvala teb da si pršla...res si šmex ane Wink komi čakam da se spet vidva xD

Huala, huala ^.^..jaa..čez 13 dnii Very Happy ..un filmčk k sm ga posnela..dons sm ga že 15x pogledala.. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 11:15 am

Ancha. je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Ancha. je napisal/a:
Dons sm vidla..vse majhne bubice..in mojo malo pikico..iii.wiii..komei čakam..še dva tednaa.. Very Happy
p.s. Leja huala da si sprejela moj obisk Smile

eeej hvala teb da si pršla...res si šmex ane Wink komi čakam da se spet vidva xD

Huala, huala ^.^..jaa..čez 13 dnii Very Happy ..un filmčk k sm ga posnela..dons sm ga že 15x pogledala.. :=)=:

hehe fajn..kaj pa mami prau na tamaloo??
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 8:33 am

MetalGirl, a je mamica kaj agresivna zdaj, ko ima mladičke?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 11:20 am

Cath je napisal/a:
MetalGirl, a je mamica kaj agresivna zdaj, ko ima mladičke?

ja vedno je agresivna ko ima tamale...sicer ko že spregledajo in počasi začenjajo bit samostojni je vse manj agresivna...tako da je zdaj že skoraj ok.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 12:35 pm



Nazadnje urejal/a MetalGirl Ned Dec 06, 2009 6:53 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 12:52 pm

Metalgirl, slike se ne odprejo, ker še niso naložene na spletno stran, ampak so tile "linki", ki si jih dala, naslovi lokacije v tvojem računalniku (tega pa mi ne moremo videt).
Poskusi jih naložiti v kak drugi spletni album (Shrani.si tudi mene zadnje čase zafrkava). Recimo:
http://www.slikomat.com/
http://imageshack.us/
ali pa si naredi album:
http://www.mojalbum.com/
https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=en_US&continue=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Flh%2Flogin%3Fcontinue%3Dhttp%253A%252F%252Fpicasaweb.google.com%252Fhome&service=lh2&ltmpl=gp&passive=true
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 6:54 pm

mamaF je napisal/a:
Metalgirl, slike se ne odprejo, ker še niso naložene na spletno stran, ampak so tile "linki", ki si jih dala, naslovi lokacije v tvojem računalniku (tega pa mi ne moremo videt).
Poskusi jih naložiti v kak drugi spletni album (Shrani.si tudi mene zadnje čase zafrkava). Recimo:
http://www.slikomat.com/
http://imageshack.us/
ali pa si naredi album:
http://www.mojalbum.com/
https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=en_US&continue=http%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Flh%2Flogin%3Fcontinue%3Dhttp%253A%252F%252Fpicasaweb.google.com%252Fhome&service=lh2&ltmpl=gp&passive=true
evo sem. Hvala mamaF
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 6:58 pm

Črna z belimi tačkami I love you I love you I love you I love you Full so lepe I love you
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 6:59 pm

Cath je napisal/a:
Črna z belimi tačkami I love you I love you I love you I love you Full so lepe I love you

jap ta ostane pri meni Very Happy Pa trebuščk ma res najbol možn cort ane Very Happy pa beli štumfki I love you
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:04 pm

A si že imela kdaj takšno kombinacijo? Res je zanimiva Smile
Tortilla pa ima 1 črno-belo s celim belim repkom in mi je full všeč I love you
A se Biba pusti crkljat? Tortilla se je umirila, ne piha več name, sam prijet se je ne upam še.. Se ji bom jutri mal več posvetila, ko se bodo male igrale
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:12 pm

Cath je napisal/a:
A si že imela kdaj takšno kombinacijo? Res je zanimiva Smile
Tortilla pa ima 1 črno-belo s celim belim repkom in mi je full všeč I love you
A se Biba pusti crkljat? Tortilla se je umirila, ne piha več name, sam prijet se je ne upam še.. Se ji bom jutri mal več posvetila, ko se bodo male igrale
Very Happy

kakšno kombinacijo misliš??

ja drugače Biba je ok..js sm jo tut takrat ko je grizla na vsak način hotla vn uzet in pač me je pogrizla ampak sm dosegla svoje in zdej kljub mladičkom ne grize več...razen ko so še čist miceni Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:15 pm

Kombinacijo črna z belimi tačkami, če si že kdaj imela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:16 pm

Cath je napisal/a:
Kombinacijo črna z belimi tačkami, če si že kdaj imela Very Happy

Ja, vedno jih je ene par...sam pol odvisno kok jih pustim..
Nazaj na vrh Go down
Ancha.

Ancha.


Število prispevkov : 49
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 7:23 pm

Pikica moiia..kok je luškana..<3 :=)=:
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimePon Dec 07, 2009 5:30 am

Kok so lepe! Pa kar vse možne imaš? Popolnoma bele albinke, črnobele in še rjavobele! <3 hihi, tista s rjavo-belo-rjavo-belim repkom je smešna! Face male!!
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimePon Dec 07, 2009 6:18 am

AtLanT!da je napisal/a:
Kok so lepe! Pa kar vse možne imaš? Popolnoma bele albinke, črnobele in še rjavobele! <3 hihi, tista s rjavo-belo-rjavo-belim repkom je smešna! Face male!!

ja pa še črne z belim trebuhom.. xD
Za rjave pa nevem kako je to možno, ampak vedno je kakšna rjava...
I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitimePon Dec 07, 2009 7:17 am

čudovite so. I love you
črnega se nemorem nagledat. Very Happy :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci Rick in Biba   Moji podganci Rick in Biba - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moji podganci Rick in Biba
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Moja biba
» Laja, Biba in Oli
» moji dve podganici<3
» poleg podganc imamo še...
» Moji podganci se je zmešalo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: