Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 poleg podganc imamo še...

Go down 
+38
Tasha.W
Puppy
nika_animals
Juni
izi
fate
zverina
talupu
Blue
Tjashy
podganca
Cath
Nes
taii aiko
Tahun
Olivija
podgANA
aella
Jasmina
Lilu.
sanjaclara [url=http://ww
Anjaa.
9malina5
bolha
Lee
Barbara
miska
Piipsy
Avalon
AtLanT!da
Eva
Sonii
Dejan
elanor
*Tinky*
Fiamma
mamaF
sreda_
42 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimePet Jan 30, 2009 10:51 pm

no js mam kunca Very Happy
pa mačko
pa eno miško zaj..prej sta bile 2 Crying or Very sad
bi pa še mela več Very Happy Very Happy sam že imam 3 živalce u sobi k drugje ne pustijo Mad
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 12:07 am

Daj še slikce bounce slikce bounce slikce!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 7:57 am

js pa 3 mačke Very Happy
bom danes opravla fotoshooting in pridejo slikce
sej sem mela dosti slikca njihovih, samo so več ali manj se vse zrisale, ki sem jih mela na zunanjem disku, ki se je pokavru Sad
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
*Tinky*




Število prispevkov : 82
Join date : 18/01/2009

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 3:47 pm

Jz mam pa poleg 2 podgan še 2 mački, psa in ribe u ribniku

t.*
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 5:28 pm

Sicer podgane ŠE nimam, imam p mačka in psa.
Nazaj na vrh Go down
sreda_




Število prispevkov : 151
Join date : 29/01/2009

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 7:06 pm

piki, pomoje okoli leto star..biu pol leta po trgovinah zmeda
poleg podganc imamo še... K3k-DSC-48
poleg podganc imamo še... Dsc2912
poleg podganc imamo še... Dsc3955

ceca(ne, noben pri nas ne posluša Cece Very Happy Laughing Laughing ), stara že 3leta+ :
poleg podganc imamo še... Dsc3271
poleg podganc imamo še... Image1

maša:
poleg podganc imamo še... Dsc3538
poleg podganc imamo še... Dsc4235
poleg podganc imamo še... Dsc4236

in bučko (edini k se po parih mescih še ni nekak "sproščen"..razen ko gre za hrano Very Happy Very Happy )
poleg podganc imamo še... Dsc3970

video:

od maše mladiček na prvem izletu iz bajtice Very Happy

miša&maša na začetku..maša si delala gnezdo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSob Jan 31, 2009 7:10 pm

ma kako so lepe te tvoje živalice...prav vse! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Feb 01, 2009 9:45 pm

Doma pa imam trenutno:
vietnamske in perujske paličnjake, želvo sklednico, mlečno kačo, 3 vrste ščurkov, polže ahatnike, 5 ptičjih pajkov, škorpiona vrste Buthus atlantis, 3 vrste murnov, in 4 podgane- 3 odrasle in 1 mlado.

Fotke od večine naštetih živalc mam na Facebook-u.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimePon Feb 02, 2009 4:44 am

Poleg podgane imam še..NIČ.
Si morete mislit. Groza ane. Laughing
No ja "čakam" na psa. Verjetno naslednjo pomlad če bo vse po sreči. Seveda bo AmStaff, ker sem nora na to pasmo. Embarassed
Pa upam še na dva, usaj enega ptičjega pajka, čeprav že vidim da ga bo treba domov švercat. Laughing
Če bi imela možnosti in preveliko sobo [kar je nimam.] pa seveda še takoj kakšnega udava pa rakuna itd. lol!
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimePon Feb 02, 2009 12:12 pm

Sonii je napisal/a:
Pa upam še na dva, usaj enega ptičjega pajka, čeprav že vidim da ga bo treba domov švercat.
Pri švercu se vse začne. lol! Jaz tudi nebi smel imeti toliko veiko živali doma če jih nebi zbiral že od malega. Ko pa sem v srednji šoli delov raziskovalne naloge, so starši vidl da mi te živalce še prov pridejo. No in zdej jih mam skos več. Višek pa je ponavadi poleti, ko mam doma že živali ki jih ulovim v naravi. V tem primeru gre največkrat za členonožce iz primorske. Npr.: kake večje kobilice, bogomolke, škorpione, skolopendre in podobno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimePon Feb 02, 2009 12:46 pm

Ojojoojojojj, sj mam rada živali, ampak do kkšnih pajkov pa kobilic pa podobnega mrčesa me pa res nihče ne more prpravit da bi ga mela... Shocked
Največji hec pa je da sem ravno te živali (sploh pajke pa polže, na to sem bla totalno nora) domov vlačila pa lovila k sm bla mjhna Very Happy

Drugače mam pa trenutno samo enga podganjota, ampak, če mi pa rata u jeseni se v Ljubljano preselit, pol bo pa žurka Very Happy
Bomo mel še eno podganco (al pa dve al pa tri... rabbit ) pa kkšnga mucka (ali dva ali tri), pa beli dihurji so mi tud všeč, itd Smile
Samo še zeloooo potrpežljivga pa tolerantnega cimra bo treba najdt Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 7:44 pm

a dihurje se sploh še ma lohka? k vem, da želve so prepovedal ene, razn č jo lih že maš doma, pa tko, ful so zdj začel omejevt to.. k js bi blazno mela kako podlasco, najraj hermelina, pa lisico Like a Star @ heaven pa dihurčka pa kuno.. ja, vem lih to k se kao ne smeeee.. sam ful so mi všeč "podolgovate" živali.. Razn psa..
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 8:32 pm

AtLanT!da je napisal/a:
a dihurje se sploh še ma lohka? k vem, da želve so prepovedal ene, razn č jo lih že maš doma, pa tko, ful so zdj začel omejevt to.. k js bi blazno mela kako podlasco, najraj hermelina, pa lisico Like a Star @ heaven pa dihurčka pa kuno.. ja, vem lih to k se kao ne smeeee.. sam ful so mi všeč "podolgovate" živali.. Razn psa..
če pod dihurja misliš ferreta, so dovoljeni ja.
sem pred podgano hotela imeri dihurja, pa so bili ful dragi pa še u iksa sem se zagledala. Laughing
Nazaj na vrh Go down
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 1:53 pm

Dejan je napisal/a:
Doma pa imam trenutno:
vietnamske in perujske paličnjake, želvo sklednico, mlečno kačo, 3 vrste ščurkov, polže ahatnike, 5 ptičjih pajkov, škorpiona vrste Buthus atlantis, 3 vrste murnov, in 4 podgane- 3 odrasle in 1 mlado.

Fotke od večine naštetih živalc mam na Facebook-u.

Mlečna kača je ful lepa Razz
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 1:59 pm

Mene pa samo moti ker imajo tok majhne glave. lol!
recimo pri udavu ali pri am. gožu se prav vidi kje se začne glava, ker imajo tako veliko čeljust. mlečne kače imajo pa vse nekako isto širine. Barve so pa res lepe. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 1:24 pm

Na račun majhne glave se kar namatra da pogoltne odraslo miško.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:59 am

No, trenutno imam samo podganico, pa še to dva dni, pred njo sem mela pa še eno drugo podgano, če pa pogledam daleč v zgodovino, sem pa res imela cel živalski vrt doma. 3 koji krape, 5 zlatih ribic, kakšen miljon paličnjakov, ki so mimogrede pobegnili in jih je foter lovil s sesalcem What a Face Laughing Pa tri polže ahatnike, pa kameleona, pa psihično prizadetega sivega jakota, ki je umrl, ker je jedel steno. Shocked Pa en kup mišk in skakačev, pa mačko ženskega spola z imenom Filip, in še dva druga mačkona, pa psa za en teden...Aja, pa kobilice kot majhna. Žogica Marogica je bilo eni ime, tega ne morem pozabit. Laughing

Welcome to my little zoo. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 9:28 am

Avalon je napisal/a:
No, trenutno imam samo podganico, pa še to dva dni, pred njo sem mela pa še eno drugo podgano, če pa pogledam daleč v zgodovino, sem pa res imela cel živalski vrt doma. 3 koji krape, 5 zlatih ribic, kakšen miljon paličnjakov, ki so mimogrede pobegnili in jih je foter lovil s sesalcem What a Face Laughing Pa tri polže ahatnike, pa kameleona, pa psihično prizadetega sivega jakota, ki je umrl, ker je jedel steno. Shocked Pa en kup mišk in skakačev, pa mačko ženskega spola z imenom Filip, in še dva druga mačkona, pa psa za en teden...Aja, pa kobilice kot majhna. Žogica Marogica je bilo eni ime, tega ne morem pozabit. Laughing

Welcome to my little zoo. Embarassed

haha zelo zanimivo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 2:19 pm

Avalon je napisal/a:
No, trenutno imam samo podganico, pa še to dva dni, pred njo sem mela pa še eno drugo podgano, če pa pogledam daleč v zgodovino, sem pa res imela cel živalski vrt doma. 3 koji krape, 5 zlatih ribic, kakšen miljon paličnjakov, ki so mimogrede pobegnili in jih je foter lovil s sesalcem What a Face Laughing Pa tri polže ahatnike, pa kameleona, pa psihično prizadetega sivega jakota, ki je umrl, ker je jedel steno. Shocked Pa en kup mišk in skakačev, pa mačko ženskega spola z imenom Filip, in še dva druga mačkona, pa psa za en teden...Aja, pa kobilice kot majhna. Žogica Marogica je bilo eni ime, tega ne morem pozabit. Laughing

Welcome to my little zoo. Embarassed

Haha sem se fino nasmejala xD
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 6:41 pm

Sonii je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
No, trenutno imam samo podganico, pa še to dva dni, pred njo sem mela pa še eno drugo podgano, če pa pogledam daleč v zgodovino, sem pa res imela cel živalski vrt doma. 3 koji krape, 5 zlatih ribic, kakšen miljon paličnjakov, ki so mimogrede pobegnili in jih je foter lovil s sesalcem What a Face Laughing Pa tri polže ahatnike, pa kameleona, pa psihično prizadetega sivega jakota, ki je umrl, ker je jedel steno. Shocked Pa en kup mišk in skakačev, pa mačko ženskega spola z imenom Filip, in še dva druga mačkona, pa psa za en teden...Aja, pa kobilice kot majhna. Žogica Marogica je bilo eni ime, tega ne morem pozabit. Laughing

Welcome to my little zoo. Embarassed

Haha sem se fino nasmejala xD

Glede ptiča, včasih je prišel na mojo ramo in mi zašepetal v uho: Položnce so pršleeeee..


Shocked
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 7:18 pm

Laughing
Hude je k jih lahko učiš besede. Razz
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:17 pm

Sonii je napisal/a:
Laughing
Hude je k jih lahko učiš besede. Razz

NE PA NI, boš vidla da boš vzela nazaj.

Ajda, Ajda, zbud se, Ajda, Ajda, zbud se. Ob pol šestih zjutraj.

Ej Ajda pa ti si neumna. In pol sm se razjezla in sm mu rekla, da mu cel dan ne bom dala za jest in on men: Neeeee, Ajdaaaaa, neeeeee Sad Sad Sad

In naslednje jutro grem mimo kletke (ostal je brez večerje) in slišm: Ajda, lačeeeen Sad Sad Sad
In pol me gleda s tistimi velikimi okami, in seveda sm mu dala jest. Pridem iz šole popoldne: Ajda, neumna si! Mad scratch
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:22 pm

Laughing
Uzamem nazaj! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:26 pm

Sonii je napisal/a:
Laughing
Uzamem nazaj! Very Happy

Se mi je zdelo Very Happy

Z glavo skozi steno, ti rečem, z glavo skozi steno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitimePon Mar 23, 2009 11:15 pm

Sestra od ene kolegice ima to vrsto papige. Ta kolegica mi pol večkrat pove kakšne jim "prbija" ta ptič. Tudi on se rd dela norca iz folka. Naprimer ponoči oponaša telefon. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





poleg podganc imamo še... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
poleg podganc imamo še...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 9Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lumpiiiiiiii

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Druge živali-
Pojdi na: