Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 poleg podganc imamo še...

Go down 
+38
Tasha.W
Puppy
nika_animals
Juni
izi
fate
zverina
talupu
Blue
Tjashy
podganca
Cath
Nes
taii aiko
Tahun
Olivija
podgANA
aella
Jasmina
Lilu.
sanjaclara [url=http://ww
Anjaa.
9malina5
bolha
Lee
Barbara
miska
Piipsy
Avalon
AtLanT!da
Eva
Sonii
Dejan
elanor
*Tinky*
Fiamma
mamaF
sreda_
42 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 10:00 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Wiii, končno sm dobila dve zlatki ^^ tatadadaaaaaa:
poleg podganc imamo še... - Page 6 Img4654 Ariel & Sapporo Very Happy :=)=:

Zanimive....malo nenavadne barve sta. Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 10:00 pm

Fala, Nes! No, razpršilec morm pol še dubit... No, akvarij je biu samo en teden prej upelan No
Dejan* nj bi ble oranda gold fish, sam so še micene...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimePet Nov 13, 2009 6:57 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Fala, Nes! No, razpršilec morm pol še dubit... No, akvarij je biu samo en teden prej upelan No


Ni ravno idealno, ampak boljše kot da bi na isti dan kot so prišle ribe.
za rastlino priporočam račjo zel, ker komot raste v kakeršni koli vodi in je ena redkih rastlin, ki je meni zlate ribice niso uničle. flower
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeTor Nov 17, 2009 4:57 pm

jst mam pa psa (koker španjel), dve papigi (nimfi), ter po tanovem dve podganci. Smile Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 4:40 pm

Tudi jaz sem mela koker španjela, črnega samčka in nimfe Very Happy imaš slikco morda?
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 8:08 pm

mam slikce, mam Smile

Dixii (Pes, ki bi za hrano naredil vse. Ne poznam bolj razvajenga psa. Star je pa 5 let). I love you king

poleg podganc imamo še... - Page 6 200810.th

Na morju.namesto da bi skakal po vodi je raje spal. Laughing
poleg podganc imamo še... - Page 6 Namorju2009.th

tukaj mi pa zgleda kot en koštrun. Very Happy Very Happy
poleg podganc imamo še... - Page 6 Namorju20091.th



Koki (ker smo mislili, da smo dobili samčka smo mu nadeli ime Koki, kasneje pa se je izkazalo da je samička, saj je začela valiti jajčka) Very Happy Laughing

poleg podganc imamo še... - Page 6 230820094388.th


Marley (je zlo plašen in zelo glasen papagaj. Ko sem bila tik pred tem da kupim kokici družbo sem naletela na Marleya. Letal je okoli nekih hiš, verjetno je nekomu pobegnil. Neutral Ker se ni nihče oglasil, da ga pogreša sem ga obdržala, pustiti pa ga tam zunaj nisem mogla).

poleg podganc imamo še... - Page 6 200820094376.th
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 8:43 pm

Jooj, večbarven je I love you I love you I love you Full mi je všeč ta kombinacija Very Happy

Zanimivo, da tut moj papagajček je bil Koki in drug pa Njoko lol!

Lepe slikce, oz. lepe žvalce, rees I love you
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:20 pm

Cath je napisal/a:
Jooj, večbarven je I love you I love you I love you Full mi je všeč ta kombinacija Very Happy

Zanimivo, da tut moj papagajček je bil Koki in drug pa Njoko lol!

Lepe slikce, oz. lepe žvalce, rees I love you

hvala, hvala. Razz

Je kar pogosto ime Koki za papagaja. Nimfe imam že od malega in vsakemu je bilo ime Koki. hehe. verjetno nisem imela neke domišljije in so potem takšna ''na izi'' imena obstala.

kaj je bilo s tvojim koker španjelčkom in nimfami? Smile Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:25 pm

Hmmm.. že od malega sem vedno bila obkrožena z žvalcami, žvalce pa živijo manj kot mi, na žalost..

Ja, imela sem tudi jaz več papagajčkov in so tudi pri meni bli vsi Kokiji, morski prašički pa so bli vsi Skuikiji lol! lol! lol!

A je kuža z rodovnikom? Ker nisem še vidla takih lepih dvobarvnih pri nas Very Happy
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:35 pm

Cath je napisal/a:
Hmmm.. že od malega sem vedno bila obkrožena z žvalcami, žvalce pa živijo manj kot mi, na žalost..

Ja, imela sem tudi jaz več papagajčkov in so tudi pri meni bli vsi Kokiji, morski prašički pa so bli vsi Skuikiji lol! lol! lol!

A je kuža z rodovnikom? Ker nisem še vidla takih lepih dvobarvnih pri nas Very Happy


Tud jst sem imela dva morska prašička. pa smo ju morali oddati..ampak tega je že dolgo.

Ne ni z rodovnikom..Ni tudi garantirano da je resnično čistokrvni.
ko smo kupovali psa sem bila premala da bi sploh vedela kaj je rodovnik, starši pa se tudi niso nikoli zanimali za to, zato je brez rodovnika.
Res pa pravijo da je kar velik. ponavadi, da so manjši. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:39 pm

Kolko pa je težek? 2 dni nazaj sem bila pri veterinarju in je bila tam ena gospa z ogromnooo koker španjelko. Jo je dala na vago in je tehtala celih 12kg. Moj pa je bil težek okoli 10-11kg, z rodovnikom. Nekje imam slikco, bi morala malo pobrskat, pa ti lahko prilepim kr tu?
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:45 pm

Cath je napisal/a:
Kolko pa je težek? 2 dni nazaj sem bila pri veterinarju in je bila tam ena gospa z ogromnooo koker španjelko. Jo je dala na vago in je tehtala celih 12kg. Moj pa je bil težek okoli 10-11kg, z rodovnikom. Nekje imam slikco, bi morala malo pobrskat, pa ti lahko prilepim kr tu?

ja ja slikco bi. Very Happy Razz
nevem točno koliko tehta. Saj naš ni debel samo ker je dosti visok.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:47 pm

Ewo ga lepotca, ki ga na žalost ni več.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Imel pa je same odlične ocene.

poleg podganc imamo še... - Page 6 1537448
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:52 pm

ooh črnuher mali. kako je lep I love you koliko je pa bil star ?
sožalje. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 9:57 pm

Ta črnuhec mali je rajši lovil miši in podgane, kot mačka (divje podgane, ne udomačene) Cool
Star pa je bil okoli 7let.
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 10:05 pm

hahah..moj se pa zapodi za vsako mačko, ki jo zagleda. Čeprav doma pa ni pokazal zanimanja na mačko. res pa da smo mu jo pokazali samo čez steklena vrata. Very Happy nočem niti pomislit kaj bi naredil če bi bil kakšen korak stran od nje..
Je pa prevohal celo škatlo ko sem domov prinesla podgane. Laughing Laughing
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 19, 2009 10:12 pm

To mi je vse znano lol! Moj je po drevesu plezal, ko je videl tujo mačko. Pa kokoši sosedove je lovil Rolling Eyes Ampak nam je uspelo nekako ga odvadit. Lovski ps, ni kaj Laughing
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 6:14 am

hehe..dokler naš ne pleza po drevesih je še dobro. Smile je pa učasih kar nevarno ko se mačka znajde blizu ceste in potem useka za njo in ne sliši ter ne vidi nič drugega ko njo. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 9:16 am

Ja, lovski psi malce težje nadzirajo ta nagon Laughing
Nazaj na vrh Go down
podganca

podganca


Število prispevkov : 91
Join date : 14/11/2009
Age : 32
Kraj : brežice

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimePet Nov 20, 2009 9:30 am

ja upam da se kdaj umiri. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:21 pm

Marley mi je všeč. Laughing
Tak nagajiv zgleda. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:31 pm

Poleg podganic imamo še morskega prašička večjega od psa lol!

poleg podganc imamo še... - Page 6 1316140
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:40 pm

Jaz nimam podgane, še =) Mam pa psa. Mešanca s kokrom. Mali je nor na vse kar se premika in bi prelupčkal totalno VSE. =) Nor je na hrčke, podgance, ptiče, use sorte =) Tuki je žverca moja =) I love you I love you Še mal, pa se bomo razširil =))
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:44 pm

Ijoooj, kakšen scartanček cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitimeSob Nov 21, 2009 6:48 pm

Cath je napisal/a:
Poleg podganic imamo še morskega prašička večjega od psa lol!

poleg podganc imamo še... - Page 6 1316140
Shocked Shocked Shocked
Kakšen pujsko. Velikann Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





poleg podganc imamo še... - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poleg podganc imamo še...   poleg podganc imamo še... - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
poleg podganc imamo še...
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lumpiiiiiiii

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Druge živali-
Pojdi na: