Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moja biba

Go down 
AvtorSporočilo
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

Moja biba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moja biba   Moja biba Icon_minitimePet Jul 30, 2010 11:51 pm

Hja s podganco se poznama komaj slaba dva dni. Stara je 9 tednov. Imena še nima izbiram pa med Giny, Gily in Ivy.
Emm ima temno sivo glavico in temno sivo črto čez cel trup. Bel trebušček in bele lise na obeh straneh, ter svetlo sivo liso na desni strani. Tačke ima bele, repek pa je pol rožnat pol siv. Njen rožnati smrček prevohva čisto vse, uspelo ji je priti v prvo nadstropje, drugo pa je še ni privalčila, čeprav je tam puhasta viseča mreža.
Ni preveč boječa, mi že je iz roke. Obožuje marelice, sira pa se ne dotakne preveč. Veliko pije in neprenehoma gloda kamen za zobke z okusom pomaranče. Našla si je prostor za stranišče in prostorček za hiško kamor zakopava briketke. Počasi bomo začeli z domačo hrano, saj jo vsi priporočajo. Hja v hiški ima dva tunela(za zdaj, ko je majhna) vendar noče plezati skozi niju, zato se na nadstropja prebija kar po kletki.
Veliko spi, varjetno zaradi selitve. Ne drezam je preveč, vendar se more navaditi na roko.
To je to cherry
Nazaj na vrh Go down
ZionRoad

ZionRoad


Število prispevkov : 36
Join date : 30/07/2010
Age : 29

Moja biba Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moja biba   Moja biba Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 7:05 pm

heihoj
No ime ji je Gily, danes sva neizmerno napredovali...cela mi je zlezla na roko in lizala jogurt Razz
Boji se če roko premaknem..mislim, da jo bo to s časom minilo Very Happy Jutri grem po brokoli in grah v trgovino. Tunele sva zamenjali za lesene lestvice, ki ji dosti bolj ležijo. Šviga gor in dol Laughing nato gleda vame s svojimi črnimi okicami pa spet leti. Jah kaj hočemo samičke so zares hiperaktivne What a Face
Nazaj na vrh Go down
 
Moja biba
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Laja, Biba in Oli
» Moji podganci Rick in Biba
» Moja podganica E.T.
» Moja Sunny
» moja druščina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: