Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 moja Bafi<3

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
hellcat666




Število prispevkov : 36
Join date : 12/09/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana

moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitimeČet Okt 13, 2011 10:35 am

Jaz sem Bafi in bom kmalu stara 3 mesece veselje

Obožujem sredico rdečega grozdja, rio mare skušo, vanilijev jogurt in hruško veselje

Rada se u kapuci sprehajam po Metelkovi kjer me usak k me vid mora nujno pobožat in se slint okrog mene da kok sem cute podganca wink Z Lucy pa rada hodim tud na njene treninge mažoretk, kjer v svojem transporterju zaspim ob zvokih Pihalnega orkestra Bežigrad, zelo rada pa se tudi vozim z avtobusom, kjer me Lucy trdno drži v naročju in me čoha, jaz pa od užitka škrtam z zobki, včasih pa tudi zaspim blush

V teh (skoraj že) zimskih dnevih se pa najraje skrijem v ogrooooomen kos vijolčnega blaga (ki sem ga seveda morala prej še razcefrat) na polico v bližini pisalne mize, kjer moja Lucy igra NFS na računalniku ali pa se v kletki skrijem v kos flisa veselje

Sem zelo radovedna, najraje raziskujem okolico različnih predalnikov in omar, všeč pa mi je tudi za posteljo, kamor se lahko skrijem ko sem tečna angel

Poleg mene pa se v hiši nahaja še muc Piki (nekakšna starešina, star je že 14 let in me sploh noče pogledat wink ), 9 skakačev in velik akvarij tropskih ribic Smile


moja Bafi<3 Dscn0185q.th


moja Bafi<3 Dscn0192i.th


moja Bafi<3 Dscn0196z.th


moja Bafi<3 Dscn0201d.th


moja Bafi<3 Dscn0216e.th


moja Bafi<3 Dscn0220m.th


Nazadnje urejal/a hellcat666 Sob Okt 15, 2011 7:04 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/lucka.sincic
nelli.chio

nelli.chio


Število prispevkov : 93
Join date : 17/08/2011
Age : 27
Kraj : Celje

moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 2:26 pm

juj ka cukr je Very Happy
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 30
Kraj : Celje

moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 6:22 am

lepotičko maš boing
Nazaj na vrh Go down
hellcat666




Število prispevkov : 36
Join date : 12/09/2011
Age : 32
Kraj : Ljubljana

moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitimePon Okt 24, 2011 8:25 pm

moja Bafi<3 Dscn0231je



to se pa zgodi, če se skokico zaupa v varstvo podgani cheer
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com/lucka.sincic
Puppy

Puppy


Število prispevkov : 288
Join date : 10/02/2011
Age : 30
Kraj : Kranj

moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitimeTor Okt 25, 2011 2:07 pm

Huh, tole se mi zdi pa znano. Laughing
Jah, skokice jim pa res ni za zaupat. Moja se tako zakadita vanjo, ko jo vidita, da me je že strah, da bom ob prste Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





moja Bafi<3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Bafi<3   moja Bafi<3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moja Bafi<3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» moja Midnight.
» moja druščina
» Pat & Mat moja kosmatinca
» Moja biba
» moja Lepotička*

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: