Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 moja Midnight.

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeČet Mar 17, 2011 9:20 pm

Zdravooooooo!

in končno imam tudi jaz podganco! Dobila sem jo 7.3. za rojstni dan od BF, ker če bi si jo sama kupla bi mami ziher težila pa sitnarla, že tak ma probleme z njo sad ko sem jo dobila je bila stara 4 tedne.

Midnight je samička, po njo sma šle v Slovensko Bistrco in mi ni niti mal žau! Sm hvaležna da sm jo dobila, po tem ko sem si jo 2 leti želela.
Najprej se me je bala, sploh ni hotla iz kletke, ko sm jo pa vn uzela se mi je pa vedn polulala pa pokakala, strah jo je blo in ni bla navajena vrjetno ane? Smile
Dans je pa prvi dan ko ni kakala al pa lulala po men in sm cela vesela wink

Kupla sm ji kletko za 90€, originalno za deguje, ponoč ma dirke take da je use umazan okol, takoj ko zvečer luč ugasnem se začne in pol komi zaspim bounce

Rada mi leži pod koutrom pa spi, obožuje grah pa pašteto haha. Je pa zbirčna, glede na to da najbol drage pa kao priznane znamke za hrano ne je -.- cje.

Postala je pa tut senzacija pr nas, mamine sodelauke jo hodjo gledat, pa naši sorodniki so prišl ko so ponavad sam 2x na leto pr nas haha, in vsi so navdušeni nad njo, razn moja mami, sam glaun da se je sprijaznala.

Ko bom kako uporabno sliko nardila vam jo pa prlimam sem da bote vidl kako pincesko lepo mam doma
angel
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePet Mar 18, 2011 6:15 am

Veliko veselja vama želim!
Nazaj na vrh Go down
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeSob Mar 19, 2011 1:55 pm

hvala veselje
Nazaj na vrh Go down
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 5:19 pm

moja Midnight.  Page

evo mojo ljubezen. tak zanimivo jo je opazovat pri vsem kar dela boing
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 9:26 pm

Iii, piščanec mali Very Happy Moj Boo je mel tudi tak flek okrog očke, ko je bil mali veselje
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 9:36 pm

hehe.. a nima več?
če ful je bla na začetku bol temna pa je siva barva na hrbtu mal zbledela. Wink Wink
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 11:15 pm

Flekec okrog očesa mu je čisto zbledel, po hrbtu je pa še precej temen, pa je zdej že eno leto star. Po mojem bo kar tak ostal Smile Nekateri pa bistveno hitreje in celo čisto zbledijo, ja... je zanimivo opazovat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePon Mar 21, 2011 6:20 am

Cukrček! Very Happy
Škoda ker za Motkota ne vem kakšnega vzorca je bil, sem ga posvojila že vsega abšlesanga Very Happy Sem pa pri Kaykay-u od LadyCy videla, do kakšne razlike pride v barvi.

Kdaj začne bledeti, ve ki imate husky-je? Res me zanima.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePon Mar 21, 2011 8:15 am

Takoj, ko se menjajo dlake.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePon Mar 21, 2011 1:36 pm

no dobr da bom vedla če bo kj svetlej ratala, da nam misla da je kej narobe ko je moja prva podganca. Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePon Mar 21, 2011 5:50 pm

Se mi zdi, da je dosti različno. S kolegico sva obe kupili huskyja v Mr.Petu, sta bila iz istega legla in stara približno en mesec. Njen je že po slabem mesecu opazno spremenil barvo in je zdaj (star je dobro leto) skoraj čisto bel, medtem ko pri Booju nekih blaznih sprememb še vedno ni. Zbledel mu je flekec okrog očesa in po hrbtu ima kar nekaj svetlo sivih in belih dlak, ampak je pa še vedno precej temen. Sta bila pa oba približno enakih barv (se pravi bela s temno sivo črto po hrbtu), ko sta bila majhna.


Edit: Evo, bom prilepila nekaj slik za primerjavo.

Tukaj je star cca 2 meseca, mogoče 3. Prej je imel čez očko čisto črn flek, pa je potem takole zbledel: moja Midnight.  Dscn0002

Tole je pri starosti cca pol leta: moja Midnight.  Dscn0667

Zdaj (star dobro leto) je pa takle: moja Midnight.  Img0043

Slikic od kolegičinega podgančka pa žal nimam.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
doris

doris


Število prispevkov : 26
Join date : 12/06/2010

moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitimePon Mar 21, 2011 8:46 pm

no k moja je pa kr dost že spremenila barvo. upam da ne bo več, sicer pa je vseeno, je ne bom mela čist nič majn rada Embarassed

awww, ker pikec! biu je pa res zlo temn na začetku! wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





moja Midnight.  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: moja Midnight.    moja Midnight.  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
moja Midnight.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» --Moja Mira--
» Moja druščina :)
» moja druščina
» Pat & Mat moja kosmatinca
» Moja podganica E.T.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Naše žverce-
Pojdi na: