Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moji podganci se je zmešalo

Go down 
+2
Skinny
Klaus
6 posters
AvtorSporočilo
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:23 pm

Lep pozdrav.

Sem nov na forumu in me zanima glede moje podgance ki se ji je oćitno zmešalo. In sicer kar naenkrat se zbudi in začne letati po kletki. Zaletava se v vse in se kakšno minuto nemore ostavit. Nevem kaj je narobe. Po "napadu" pa je 5 min čist v šoku. Prosim za pomoč!

Hvala
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:39 pm

Auch! To pa sigurno ni fajn Sad Koliko časa pa že imaš podganco? Koliko je stara? Kdaj je to začela? Verjetno bi več podatkov bolj pomagalo.
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 6:41 pm

Stara je 1 leto začelo se je včeraj. In to se zgodi 1x na dan . Ima tudi družbo tako da nevem kaj bi bilo.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:00 pm

Možnosti je več,... upam, da ni nobena od teh: vnetje notranjega ušesa, genetska napaka, udarec- krvavitev v glavi, tumor na možganih, kap,...

Pelji jo h veterinarju- čimprej!

Glej še za kašne druge znake: stresanje glave, letanje v krogih, neješčost ali driska, nerodnost,...
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:04 pm

Ok. Hvala za odgovor
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:10 pm

Seveda, je lahko tudi možnost, da se samo igra! Upam, da je to!!
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:15 pm

Če bi se igrala bi bilo super vendar mi ne deluje kot igra ...
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:18 pm

Ali je možnost da je kaj vpliva ker imam žagovino namesto peska?
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:23 pm

Mislim, da bi zaradi žagovine bolj ali manj kihale zaradi prahu. Zato je pesek še slabši.
Kašna žagovina je? Smreka je namreč nevarna za gance.
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:28 pm

Žagovina je od Vitakrafta. Vse je v nemščini... žal nemorem razbrat če je smrekovina
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:31 pm

Sicer pa bi potem morala druga podganca kazat iste simptome...
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:37 pm

Ni nujno, tumorji se pri različnih osebkih različno razvijajo,.. če že razmišljamo v to smer. Samo to so le moja ugibanja! Če se ti resno zdi, da to ni igranje, jo pod nujno pelji h vet-u!!
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 7:39 pm

Upam da bo vse vredu...držimo pesti
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 8:06 pm

To pa vsekakor! lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 12:19 am

Eh, samo od stelje ni tega ... nekaj drugega je narobe z njo, ampak zgleda mi resno. K vetu jutri zjutraj!
Nazaj na vrh Go down
Klaus




Število prispevkov : 9
Join date : 09/02/2011

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 2:20 pm

Ali mogoče kdo ve kakšne cene imajo dežurni veterinarji na terenu za preglede? Počakal sem kak dan sem mislil da bo bolje vendar ni šlo na bolje. Hvala za odgovor.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 2:29 pm

... sori, samo to je bilo pa neverjetno neumno. S podgano je nekaj hudo narobe, ti pa počakaš dva dni, da je vikend in je zelo težko dobiti veterinarsko oskrbo? Wow. A ti misliš, da se mi hecamo, ko rečemo, da pelji žival k veterinarju?

Sicer pa poglej v temo o dežurnih veterinarjih.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 6:18 pm

Presneto dvomim, da obstajajo veterinarji, ki hodijo na teren zdravit podgance.
terenski veterinarji se ukvarjajo z ŽIVINO!! (ker je pač ne moreš kar tako pripeljat do ambulante!) doh doh doh doh
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 6:56 pm

Kliči na VF ali pa v Bubo, če si kje iz Lj ali okolice. Ne vem pa, kako je z dežurnimi veterinarji drugje po Sloveniji.

Sicer pa ja... kot že rečeno, pri tako malih živalicah se ne čaka "en dan", razen če res ni druge možnosti. Držim pesti za podganco.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 8:32 pm

Fiamma pomoje ni mislil, da bi mu vet prišel na dom, ampak da bi jo on peljal k dežurnemu vetu.. drugač zdej baje na VFju majo dežurstva..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 10:21 am

Klaus je napisal/a:
Ali mogoče kdo ve kakšne cene imajo dežurni veterinarji na terenu za preglede? Počakal sem kak dan sem mislil da bo bolje vendar ni šlo na bolje. Hvala za odgovor.

@MetalGirl: Na terenu pomeni, da je na terenu oz. izven ambulante.
Tako da ali je je on narobe izrazil ali pa je mislil prav to, da ti pride veterinar na dom.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 11:08 am

Mene pa bolj zanima kaj je s podganico!?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitimeNed Feb 13, 2011 5:42 pm

Ups, sem spregledala. Se opravičujem Fiamma Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moji podganci se je zmešalo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji podganci se je zmešalo   Moji podganci se je zmešalo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moji podganci se je zmešalo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» moji dve podganici<3
» poleg podganc imamo še...
» Moji pikici<3 (Pina & Kiki)
» Moji malčici: Aqua in Pinky
» Moji podganci Rick in Biba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Bolezni podgan in razne težave-
Pojdi na: