Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zofka bo mamica :)

Go down 
+3
Juni
Nes
pipsi
7 posters
AvtorSporočilo
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 18, 2011 8:01 am

Moja prva podganica je stara 7 mesecev in bo prvič imela mladičke. Očka Lovro je na žalost verjetno že prebavljen, parjena je bila itak načrtno Smile Oba sta Dumbo podgani tako da bi tudi mladički morali biti kakšni dumboti. Njune slike bom objavila, za Zofkina starša ne vem barvne kombinacije, Lovrova mamica pa je bila albino, očka pa kapučin. Skupaj sem ju imela 3 tedne ker mu je šele čez kakšen teden po spoznanju pustila blizu za 3 ure, potem pa spet ne zato nevem kdaj približno ima rok, lahko pa sklepamo da v roku enega tedna po velikosti trebuha. Držite pesti, da bo vse okej! :DD
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 18, 2011 10:32 am

So šefice odobrile tole?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 2:57 pm

Je požegnano od mene Smile tako da slike mladičkov in vse zelo dobrodošlo!
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 5:53 pm

Pa prosim povej prijateljem na FB-ju za ta portal, jim povej, da jih je bolje jemati v paru,..

Pa slikice čimprej Very Happy Vidim, da so prav luštni hudiji (v večini).


Nazadnje urejal/a Skinny Tor Mar 01, 2011 6:03 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 9:49 pm

Zofka bo mamica :) Mladiki

Zofka bo mamica :) Shranisi

tole je slikano danes ( 4dni):
Zofka bo mamica :) Fejsbuk

Zofka bo mamica :) Podganjek


Danes so dopolnili 4 dni, mladičkov je 14 in vsi so dobro hranjeni Very Happy koliko je samčkov in samičk še ne vem, šele danes sem ugotovila da ločim spol ampak nisem še štela Very Happy nove slikice pa pridejo kmalu!
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 6:23 am

Pa so res sami hoodiji, pa en husky? Very Happy Al je še kak črni? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 10:20 am

nene 11 je hoodijev, pa 3 huskyji, če so to huskyji ker ne poznam prednikov od Zofke ker je kupljena v trgovini... wink
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 10:24 am

To so ziher huskyji Smile
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 2:29 pm

Tole je pa tanova kletka iz Zootica, učerej zvečer sem jih preselila noter in je bla zofka čist zmešana in je najprej 15minut laufala po kletki, pol je šla pa dojit hh.Zgorej sm ji še sešila visečo mrežo pa jo je že prvo noč zgrizla in dol snela XD

Zofka bo mamica :) Kletka
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 2:46 pm

Zakon kletka, samo kolo snemi ven, da se ne poškoduje katera od podganic.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimePet Feb 25, 2011 3:09 pm

Seveda je bila revčka zmedena, veš kok so nosečnice in mlade mamice zmedene Very Happy Si ji sistem malo podrla, ker si jo s takimi mladimi selila. Smile Ampak se bo hitro navadila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeSob Feb 26, 2011 11:50 am

No ne tako zmedena mislila sem bolj vesela, ker je cela hiperaktivna laufala gor in dol in plezala hh. Že prej sem jo v kletko parkrat dala da si jo je ogledala vsaj preden sem jo dokončno preselila. Prej sem imela eno kletko, ki je imela preveč razmaka med rešetkami in je ušla skos, itak je pol niti zapirala več nisem in je hodila noter samo lulat,kakat in jest drugače se je sprehajala po sobi in spala v moji omari ali postelji jezik ko pa je bila tam zadnji teden brejosti in sem vedela da nekaj bo sem jo zaprla v nek terarij 60x30x40 (d,š,v) da je tam skotila in se mi je zelooooo smilila v tistem starem terariju z eno hiško noter. Pa sem šla in v zooticu kupila eno ogromno kletko, sicer drago ampak se splača in mislim da se je že kar navadila. Sem jo pa včeraj pozabila zaprt očitno ali pa moja prijateljica, zvečer sem šla ven in pridem danes zjutraj domov in Zofke ni v kletki..cela panika. Kot ponavadi je spala v omari, pa sem jo hitro sterala nazaj v kletko in je šla takoj jih hranit. zmeda
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:38 pm

No evo nove slikice najprej od Zofke. Smile

Zofka bo mamica :) Knedlzofi2

Zofka bo mamica :) Knedlzofi1

Štela sem samičke in samčke, ker pa je to moje prvo leglo teli podatki niso 100% :
imam 8 punčk in 6 fantov.5fantkov je hooded in en husky, 6punčk je hooded in 2 husky.
Upam da sem vse prav ugotovila.Še slikce od enga hoodija:

Zofka bo mamica :) Knedl1

Zofka bo mamica :) Knedl2

Zofka bo mamica :) Knedl3

Very Happy

Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 12:28 pm

heyhey.mladički so danes stari 14 dni in so ravnokar vsi spregledali!yeey! Smile še malo pa jih bo cela kletka polna! seveda so že vsi odlakani in pravi cukri Very Happy
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 2:40 pm

Lušni so Smile Pa tudi kletka je res super, sem jo videla v živo v trgovini par dni nazaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 8:22 pm

Eno vprašanje.Nisem sigurna...tole nevem če je husky...ena je rjava druga pa siva...mi lahko nekdo razloži kako se ji reče in kakšna bo ko odraste?hvala Very Happy

Zofka bo mamica :) Shranisii
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 8:28 pm

vzorc striped roan
Nazaj na vrh Go down
pipsi

pipsi


Število prispevkov : 56
Join date : 28/08/2010

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 8:53 pm

Aha...hah sicer sem gledala tale link: http://www.hawthorn.org.uk/varieties.asp
ampak barve še zmerom nisem našla. A tole je redko al kaj? V čem je razlika med roan in husky vzorcem?
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 9:39 pm

Husky zbledi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 9:59 pm

tukej smo nekoč na dolgo razglabljali, kaj je zdaj ta husky in roan zadeva: https://podgane.slovenianforum.com/t598-husky-roan-podgane

Po mojem bosta obe zbledeli, ampak ni pa nujno.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 9:30 pm

Pepsi boš Zofko še kdaj parila ? Sporoči če boš Smile .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zofka bo mamica :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zofka bo mamica :)   Zofka bo mamica :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zofka bo mamica :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Zofka,Esti in še neimenovana :D
» Zofka, Hermina, Pufi in hudaticka
» Tortilla ponovno mamica
» Podganja mamica je agresivna

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razmnoževanje-
Pojdi na: