Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kimmy je breja - oskrba in prehrana

Go down 
+12
Tahun
Cath
Lee
Tjashy
mamaF
Dejan
Fiamma
Sonii
AtLanT!da
Juni
Nes
mashikaa
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 12:16 pm

Sem dojela ja. A pa kdo ve, če ima kdo husky samčka pa da je primeren za parjenje? Al pa s kakšnim samčkom bi lohk še parla, da bi bla možnost met husky mladičke.Oz pač tist vzorček k nima čist črne glavce?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 12:19 pm

Če ma kdo podganco k so je biu en izmed njegovih staršev husky poj so šanse Smile sam nwm kdo bi to meu.. Kalisto?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 12:20 pm

Hmm..nevem nevem. No sicer v končni fazi mi je useen. Sam bi blo res fajn met husky mladička, ker so res cortkani s tistmu vzorčkom.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 12:24 pm

JA je res ja.. am Kalisto ma huskye če se ne motm.. pa še ena forumašica ga ma sam nevem kerga spola...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 12:54 pm

Kalisto ima huskye odrasle in se trudi dobiti ven huskye, pa če sem prav razumela ji še ni uspelo.
Huskya ima pa Matej, zdalje ne vem kakšeno je njegovo uporabniško ime, samo podgaček je pa Franjo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 1:00 pm

Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 2:05 pm

Sem ga kontaktirala hvala! Tudi Kalisto sem kontaktirala ampak mislim, da ona nima nobenega husky samčka ampak samičke.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 8:35 pm

Mateja sem kontaktirala in sva si pisala in mislm, da mi bo posodu svojga husky-ja. Upam, da bo vse uredu pa, da bo zainteresiran in da bodo tokrat mladički živi in zdravi in kotitev uspešna.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimePet Jun 18, 2010 11:55 pm

Nes je napisal/a:
Juni; gledam v registru in ne vidim, koliko je bila Biba stara ob prvi kotitvi?

Ne, jaz sem mislila bolj na katero koli kotitev (vsaj pri eni je bila stara več kot eno leto).
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 6:21 am

Jst sem včeraj šla mal v Tukano, pa sm vidla odraslega samca huskyja (v BTC-ju v Ljubljani, če te kaj zanima). Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 6:51 am

Samo za tako žival ne veš kakšna je po začaju in ne poznaš njene zdravstvene preteklosti.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 7:23 am

Ja, to je res. Saj sem samo malo omenila, ker se Mashikaa tako zanima za husky samčka.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 8:05 am

Saj lahko tam vpraša . Jaz sem mojega Tajsona točno v tistem Tukanu kupila in ima zelo dober značaj, je zelo prijazen in poplnoma zdrav že od kar ga imam. Kupila sem ga ko je bil že 1 leto star. Glede zdravja podgan v Tukanu pa vprašaj, samo zdaj je odvisno katerega prodajalca boš imela. Takrat ko sem kupilaq mojega je bila ena, ki se je kar spoznala na živali in men je vse povedala če je bol bolan i.t.d. Sicer pa če kšna žival zboli tam jo ločijo od vstalih in seveda pokličejo vetirinarja da pregleda vse živali, ki so bile v stiku z bolno. Smile Pojdi tja in vprašaj. Prašat ni greh Wink .
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 8:37 am

Matej mi bo posodu samčka za par dni. Je že vse zmenjeno. Parla bom konc julija tko, da bodo avgusta mladički(upam). Drugače je eku, da je do ljudi zelo prijazen in ga je res zdresirou ampak da do podganc pa neve kakšen je. Upam, da nebo agresiven.Moja Nani je bila agresivna do mladičkov (Didi in Kimmy ko sta bili majhni in sta lezli pod trebušček in silili vanjo).Zdaj sta starejši in mislim, da nebo problema in bi se znali tudi kaj branit, če bi prišlo že kaj o pretepa. Bomo vidli.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 8:54 am

Lahko tudi, da bosta punci ustrahovali fanta Wink
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 9:08 am

Haha.. no sej pravim bomo videli. Če ne bom pa pred parjenjem poskusla, da se prvo mal čez kletke ovohavajo pa pol jih dala nekam na nevtraln področje tko k sm pol poskusla pr Naniki pa pr tamalih dveh. Pa je blo poj dobr. Joj se že veselim!!
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 10:38 am

mišo/miško&pika je napisal/a:
Jst sem včeraj šla mal v Tukano, pa sm vidla odraslega samca huskyja (v BTC-ju v Ljubljani, če te kaj zanima). Very Happy

Ta husky samček bi bil kmalu moj, hehe Smile sem tekla do tja pa so mi pred nosam zaprli.. in sm trkala na vrata da mi odprejo in so mi ampak so na žalost že vse zaključili.. tako da ga bol nisem dobila.. naslednjič ga pa nisem šla iskat.
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 10:42 am

MetalGirl je napisal/a:
mišo/miško&pika je napisal/a:
Jst sem včeraj šla mal v Tukano, pa sm vidla odraslega samca huskyja (v BTC-ju v Ljubljani, če te kaj zanima). Very Happy

Ta husky samček bi bil kmalu moj, hehe Smile sem tekla do tja pa so mi pred nosam zaprli.. in sm trkala na vrata da mi odprejo in so mi ampak so na žalost že vse zaključili.. tako da ga bol nisem dobila.. naslednjič ga pa nisem šla iskat.
Pojdi v ponedeljek. Takrat imajo odprto od 9h-21h ali pa od 9h-20h. Jutri se mi zdi da je zaprto, razen če je samo zjutraj odprto. Nisem sigurna Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 10:44 am

Nene sj to je bilo med prvomajskimi počitnicami že Smile, ko še ni bil čisto odrasel.. ampak sej mam zaenkrat dost podganic Smile naslednji bojo pa drugačni od teh, ki jih imam zdaj..
Nazaj na vrh Go down
Tajson

Tajson


Število prispevkov : 159
Join date : 21/05/2010
Age : 31
Kraj : ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 10:53 am

Aja pol pa ql an Wink
Nazaj na vrh Go down
fate

fate


Število prispevkov : 223
Join date : 11/04/2010
Age : 26
Kraj : ljubljana

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 3:23 pm

Kako kaj Kimmy?
Si že vzela mladiča ven?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 4:13 pm

Valda da ne more mladiča pustit notri da gnije... veš kako to smrdi.. in od tega je že 2 dni če se ne motim..
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 4:35 pm

Očitno bi se še kdo našel, ki bi pustil.
Si predstavljate v tej vročini ...
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeSob Jun 19, 2010 4:52 pm

Nes je napisal/a:
Očitno bi se še kdo našel, ki bi pustil.
Si predstavljate v tej vročini ...

Slaba. =/ upam da ne no..
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 1:19 am

Takoj sem vse počistila in spucala. Mladička ni več. Kimmy je pa uredu. Z Didiko se stiskata, čeprav včasih vidim, da sta vsaka na svoji strani.Apetit ima velik tako, da ni nobenih težav. Tudi pride k meni se pocrklat.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy je breja - oskrba in prehrana   Kimmy je breja - oskrba in prehrana - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kimmy je breja - oskrba in prehrana
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Oskrba po operaciji
» Prehrana mamice in mladičkov
» Pika nenačrtovano breja
» Kimmy in Didi iščeta topel domek
» Pika je breja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: