Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kimmy in Didi iščeta topel domek

Go down 
+3
choo
Juni
mashikaa
7 posters
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 8:00 pm

Na žalost sem se znašla v zoprni situaciji in od septembra dalje ne bom mogla več skrbeti za moji dve lubici tako kot bi si zaslužili. Ker nisem bila sprejeta na fakulteto se bom morala redno zaposliti v vrtcu in se priseliti k mami, ki živi v bloku in ne dovoli nobenih živalic. Sedaj pa iščem lubicama nov topel domek. Če bi bil kdo tako prijazen in skrbel za njiju bi mu bila neznansko hvaležna. Srce me boli, ker ju ne morem več imeti ampak življenje je nepredvidljivo.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 10:18 pm

Ojoj, beda glede faksa ... pa ne moreš izboljševati ocene na jesenskem roku mature?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 1:18 am

Kaj pa če vpišeš kar nekej za status pa probaš drugo leto še enkrat? Sej ni najbolj prav, ampak pri našem šolskem sistemu tud čisto narobe ni...
Drugače pa srečno z oddajo podganic, bi pomagala, pa žal ne morem :/ Mi že zarad teh, ki jih imam doma, dovolj težijo...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 12:34 pm

Že prejšno elto nisem bila sprejeta in sem vpisala kar en fax sam zard statusa..sedaj pa ne morem. In na žalost si ne morem privoščiti stanovanja in moram živeti pri mami.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 12:37 pm

Pritisni na mamo.
Sej ti ne more preprečit, da bi živela skupaj z družinskimi člani, kar ljubljenčki so.
Komu pa delajo kakšno škodo, saj so v kletki. Še gledat ji jih ne bo treba.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 12:45 pm

Ne odstopa od tega kar je rekla.. je rekla: Že pred tem, ko si jih kupla si vedela da tukej ne morjo bit, da jih maš lahko samo pri fotru v bajti, kjer imaš svojo sobo. Uglavnem mami ne dovol..jaz pa jih ne morem pustit tukaj na Bohinski Beli same, ker jih foter nebo sam pedenou.
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 1:45 pm

Kaj pače jih ti začasno nekam daš, se preseliš k mami in jih šele nato prineseš?
Ali pa, da se vsedeš in se z njo pogovoriš?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 4:29 pm

Ni šans.. Nikoli ni dovolila živali v stanovanju in nikoli nebo. Tudi, če bi bila žival še nevem kako fletna in prisrčna ne dovoli. Sem razmišljala če bi ju lahko imela nekje pri kolegici in vseeno jaz skrbela za njiju ampak tudi to je bolj tako tako... To leto res nebom mogla imeti hišnih ljubljenčkov. Didi in Kimmy potrebujeta čimprej nov dom, ker če ne nevem kaj bom:/ Ne morem ju kar pustiti..
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 4:37 pm

A zraven dodaš kletko in vso opremo.?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimePet Avg 27, 2010 5:13 pm

Ja tudi ja..Itak nebom potrebovala.
Nazaj na vrh Go down
Jagoda

Jagoda


Število prispevkov : 14
Join date : 20/05/2010
Age : 31
Kraj : Maribor/Ljubljana

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimeSob Avg 28, 2010 8:05 am

Mashikaa, pisala sem ti na zs glede tvojih podganic Smile
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitimeSre Sep 08, 2010 8:08 pm

Mojidve lubici sta našli nov dom tako, da se lahko ta tema zapre.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kimmy in Didi iščeta topel domek Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy in Didi iščeta topel domek   Kimmy in Didi iščeta topel domek Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kimmy in Didi iščeta topel domek
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kimmy-ponorela podgana
» Kimmy je breja - oskrba in prehrana
» Dom iščeta podgankota
» Dve mali nagajivki iščeta dom
» dva mala podankoja iščeta dom - NUJNO

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: