Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kimmy-ponorela podgana

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy-ponorela podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kimmy-ponorela podgana   Kimmy-ponorela podgana Icon_minitimeČet Jul 15, 2010 4:49 pm

No zadnje dva dni opažam, da je Kimmy zelo spremenila svoje vedenje in ne morem ugotoviti zakaj. Samo ob dotiku cvili in se prestraši, sploh pa, če jo hočem prijeti od zadaj. Ko je sama v kletki nič ne cvili in je uredu. Tudi, če je v tuji kletki(prej sem imela notri samčka in so bili njegovi kakci povsod in je ni motilo.) Ko je v bližini samček ga hoče napasti in pretepsti in že se začne ravs. Potem pa posredujem in jo želim prijeti, da bi jo dala stran in spet cvili in tačke daje v obrambo. Nevem zakaj se tako vede. Nikoli prej ni bila taka.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Kimmy-ponorela podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy-ponorela podgana   Kimmy-ponorela podgana Icon_minitimeČet Jul 15, 2010 10:09 pm

Ok, to da se brani, ko posreduješ, razumem: vedno, ko posegaš med dve živali, bodo te živali ravnale drugače, kot bi sicer. Bodi vesela, da samo cvili; lahko bi te tudi ugriznila ali opraskala.

Meni se zdi najbolj verjetno, da gre za teritorialnost. Kdaj si dobila samčka?
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy-ponorela podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy-ponorela podgana   Kimmy-ponorela podgana Icon_minitimePet Jul 16, 2010 6:21 pm

en teden nazaj
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Kimmy-ponorela podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy-ponorela podgana   Kimmy-ponorela podgana Icon_minitimeNed Jul 18, 2010 11:59 am

No zopet sem poskusila dati vse podganice na kup in Kimmy je spet močno napadla Franjota in ga opraskala pod ušeskom tako, da ima prav zarezo. Sedaj vem, da ima nekaj proti samčku in ne proti Didi, ker se z Didi ne tepeta večin je na samem mirna. Edino do mene je še kdaj boječa-mogoče zato, ker dišim po samčku, ker ga božam.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kimmy-ponorela podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kimmy-ponorela podgana   Kimmy-ponorela podgana Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kimmy-ponorela podgana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kimmy je breja - oskrba in prehrana
» Kimmy in Didi iščeta topel domek
» podgana in čaj
» Še ena podgana?
» Agresivna podgana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: