Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dom išče podgan'ca

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Emč

Emč


Število prispevkov : 12
Join date : 29/05/2010

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 11:00 am

Kolegica podarja samčka podganico, starega 5 mesecev. Je bele barve, ima rjavo glavo in črto po hrbtu (hooded)

Razlog: zdravstvene težave + pomanjkanje časa (šola), da bi skrbela za vse.

Info; Saša - 031 492 290
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 11:09 am

A je to podganica na tvoji prikazni ? Smile
Nazaj na vrh Go down
Emč

Emč


Število prispevkov : 12
Join date : 29/05/2010

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 11:25 am

Ne ne, to je moj Jussi, njega ne dam. =) Podgana, ki se oddaja je od kolegice. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
prvimaj.

prvimaj.


Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2011

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 2:30 pm

Tole je blo napisan v mojem imenu, ker zaradi neznanih razlogov ne morem odpirat tem itd. Smile
Jst sm ugotovila, da je najboljš da oddam kr oba podgančka, oba stara 5 mesecev. Torej popravek: en je hooded, drugi je husky

In ne morem dat slikc, ker mi spet napiše: New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 23, 2011 8:34 pm

Emč je napisal/a:
Kolegica podarja samčka podganico, starega 5 mesecev. Je bele barve, ima rjavo glavo in črto po hrbtu (hooded)

Razlog: zdravstvene težave + pomanjkanje časa (šola), da bi skrbela za vse.

Info; Saša - 031 492 290

Bi bilo potencialnim kupcem v veliko pomoč če se pove ali ima zdravstvene težave podganica ali ti. wink
Nazaj na vrh Go down
prvimaj.

prvimaj.


Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2011

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimePon Okt 24, 2011 2:44 pm

Sonii je napisal/a:
Bi bilo potencialnim kupcem v veliko pomoč če se pove ali ima zdravstvene težave podganica ali ti. wink

jst jih imam, podganica je zdrava Smile
Nazaj na vrh Go down
prvimaj.

prvimaj.


Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2011

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeTor Okt 25, 2011 7:23 pm

Evo slikica obeh; levo je moj Šraubi, desni pa išče novi dom, morda tudi prijateljčke Smile

Dom išče podgan'ca Podgance
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeSob Okt 29, 2011 1:52 pm

A sta podgančka iz istega legla? Kako se razumeta med sabo? Sta mogoče kastrirana?
Nazaj na vrh Go down
prvimaj.

prvimaj.


Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2011

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimeNed Okt 30, 2011 9:54 am

Scaredy Rat je napisal/a:
A sta podgančka iz istega legla? Kako se razumeta med sabo? Sta mogoče kastrirana?

Ne, nista iz istega legla. Drugače se razumeta v redu (če prišteješ občasno ravsanje, kakor je med vsemi podgančki), po kašnem majhnem ravsu sta takoj prijatelja za nekaj časa Smile Kastrirana pa nista.
Nazaj na vrh Go down
Scaredy Rat

Scaredy Rat


Število prispevkov : 96
Join date : 26/07/2009
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitimePon Okt 31, 2011 3:58 pm

Aha, hvala za info. Se opravičujem, če sem ti dala lažno upanje, zadnje čase sem v procesu iskanja novih podgan, in mal sprašujem naokrog.. zame je trenutno boljša kombinacija kastriran samček + samička, ki pa sem jo že našla. Ker bi rada pomagala tudi tebi, bom malo raztrobila naokrog, da se išče dom za dva podgančka (tistim, za katere vem, da lepo delajo s svojimi živalcami). Vseeno pa mislim -in ti želim- da boš imela na forumu še največ sreče. veselje
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dom išče podgan'ca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dom išče podgan'ca   Dom išče podgan'ca Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dom išče podgan'ca
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Zapuščena podganca išče dom
» Ruska modra podganca išče nov dom
» 1 sivo-bela podganca :)
» ozzy išče nov dom...
» moja podganca Nelli :D

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: