Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 agresivna podgana

Go down 
+12
bolha
halibel
Lee
Avalon
Katarina
Eva
miska
binko
Dejan
njana
AtLanT!da
Olivija
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 3:12 pm

aja no sam da se je tebe navadla.. Smile
Nazaj na vrh Go down
ziuua_

ziuua_


Število prispevkov : 76
Join date : 02/04/2010
Age : 27
Kraj : ljubljana

agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 13, 2010 8:09 am

moja tud neki grize, sam nevem a v igri ali zares. učasih postane čist hiperaktivna in začne skakat po kletki, če jo pa hočem pobožat pa začne grist.(sej ne do krvi, pa tudi boli ne) mogoče se samo igra....stara je pa 5 tednov(dobila sem jo pred enim tednom). ali vsi mladiči tako grizejo-
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 13, 2010 11:05 am

ne skrbi, sej se bo navadla.. samo moreš bit potrpežljiva pa usakič k to nrdi rečt ne.. pa bo poštekala počasi..
moja se je malo po tem ko sm napisala da se me je navadla začela prvajat tudi na druge ljudi. in zdej gre h ljudem k jih bolj pogosto vidi, takih k jih ne pozna pa se rajš izogiba in se skrije za vrat.. ampak jih pa ne ugrizne več..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 13, 2010 1:42 pm

Velike začetnice, prosim!
LP
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
zelenatrava




Število prispevkov : 8
Join date : 21/10/2010

agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitimePon Nov 01, 2010 1:48 pm

dejansko pozabljajo. jaz opazim veckrat, da me prav z rezervo ovohava in raziskuje, ceprav jo imam ze nekaj casa in je moj cartek za umret. ce je pa nekaj casa v kletki pa jo dam ven, se mi pa zdi kot da vse na novo razisce in potem obudi svoje stare zaznave Smile ljudje prav ne morjo verjet kaka cartika je in vgriznila me je samo enkrat, prvi dan ko sem jo prinesla domov in agresivno segla v kletko. drugace pa kar se tice tega grizenja, si pa vedno umij roke in po moznosti se namoc prst v viki kremo ali kaj podobnega da se ji prikupis in da ugotovi da tvoja roka ni nic slabega. pocasni in nezni premiki so nujni! pa ne grabi je prevec po rokah ker moji je kar neprijetno ce jo drzis v rokah, se mi zdi da nasploh ne marajo tega. pa vztrajna mores bit. in predvsem ji ne vsiljevat kar ti zelis - cartanje, bozanje, igranje. pusti jo. zelo so samosvoje. bo ze sama nakazala kar zeli. zato se je pa treba ukvarjat z njo.
ne ukvarjat kot bozat ves dan al pa gnjavit ampak naj bo zunaj, spusti jo na tla, kavc in zavaruj vse pred njo (kable, skrivalisca). naj ima svobodo. vmes pa malo zagnjavi z priboljsi in jo nezno in pocasi pobozaj medtem ko bo jedla. vsake tolko se pocasi priblizaj. bos sama ugotovila kdaj ti bo zacela postopoma zaupat. sporoci kako bo !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





agresivna podgana - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
agresivna podgana
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Agresivna podgana
» Nani-nič več agresivna ??!
» Podganja mamica je agresivna
» Še ena podgana?
» podgana in čaj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: