Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 agresivna podgana

Go down 
+12
bolha
halibel
Lee
Avalon
Katarina
Eva
miska
binko
Dejan
njana
AtLanT!da
Olivija
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeTor Mar 03, 2009 9:51 pm

A mate kkšne izkušne? Oli je zdej postou kr na enkrat agresivn in skos grize. Ubistvu je postou zdej k je dobu novo kletko. Daš mu prst in te ugrizne, ga hošč pobožat in te spet šausne. A je možn da je tak stres doživu s tem k smo ga prestavl v uno kletko?
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeSre Mar 04, 2009 4:48 pm

čist možn, k moj hrčk je tut ratal agressiven šele ko je dobil novo kletko.. Pred tem ni bil čisto nič!
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeSre Apr 01, 2009 10:54 pm

dejte se kej razpisat no...

js mam 2 podgani pa sta zdej že zrastli. en teden vmes sem bila na smučanju...in me je začela lulu ta druga grizt. usakič ko jo poizskusim pobožat be šavsne do krvi. pa jo pustim pri miru. edino ko ju spustim da skačeta po sobi jo pa le morm ujet in takrat je res problem. nočem da me grize ker me boli :S kaj je narobe z njo?
tadruga me pa ima rada, samodejno pride do mene in se spravi na moje roke...:S


confused confused confused confused
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 9:10 am

Torej je že nekaj dnevno zanemrjanje dovolj, da te nekatere podgance pozabijo. Verjerno se tudi one med sabo ločijo po karakterju, podobno kot tudi drugi sesalci.


Nazadnje urejal/a Dejan Pon Apr 06, 2009 7:48 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 9:42 am

verjetno Sad
sj jih ne zanemarjam...

pač upam da bo mi 1x zaupala in da ne bo več grizla...
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:19 am

Moja je 2 dni mal grizla zdej pa tud pomisle ne več da bi ugrizlna
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:33 am

jst težko rečem kej na to temo, ker moja miška ni NIKOL grizla.... včasih je ponevedoma zagrabila prst, ker je misla da je hrana, pa ga je hotla odvlečt v hiško lol!
sam nikol pa ne zanalašč in do krvi...
zej me poka včasih ugrizne, da je ne bi vzela vn, ampak tud ne fejst.
pomoje ji morš pokazat kdo je šef... kr mal stroga bit z njo... bo hitr dojela da jo vzgajaš (pomoje no)
Nazaj na vrh Go down
binko




Število prispevkov : 48
Join date : 23/03/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:38 am

sej tko ja jst sm tud tko mislu mal na nežno ogrizne sam zdej pa nč več sej kar navadla sam odvisno kakšno okolje je imela prej an mislem da je tud to mal odvisno
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 12:44 pm

ma lulu ni od začetka grizla...zato me skrbi...k včasih se mi kr zdi da gre proti men z eno tačko dvigleno pa postran me gleda pol se je pa ful ustrašim. ma smešna je k jo res morm dat v kletko nazaj, pol se pa lovima res 15 minut po sobi, potem pa pride sama k meni in jo dam v kletko...

js jih nisem nikol vandalizirala, da bi jih na silo vn dajala, vedno sm vratca odprla in so same zlezle...razn 1x in 1. sm probala pa je lulu rekla ne ne pa griznla :S Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
miska




Število prispevkov : 57
Join date : 22/03/2009
Age : 37
Kraj : Jesenice

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 1:07 pm

jst moje skos vandaliziram Very Happy
mogoče čuti tvoj strah in negotovost in si te podreja?
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 4:31 pm

No sm glih učer Dejanu razlagala po msnju. Zdele se ene 3 dni s fantom nisva nč ukvarjala z Olijem in ta je zdej total agresivn ratu. Noben od naju se ga ne upa prjet ker se ti dobesedno ubes na prst in ne spusti. Men se podganca zloo smil. Ampak ja ene te zloo hitr pozabjo.
Zdej sva se s fantom dokončno odločla da kupva Oliju ženkico, v upanju, da ga bo mal pomirila.
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimePon Apr 06, 2009 6:45 am

Jst pa morm rečt da me zdjle več kot en tedn ni blo k sm bla u Rimu, pa sm dones zjutrej pršla domov, pa me je biu vidno veseu Smile (verjetn sicer jst njega bl Laughing )
Nazaj na vrh Go down
njana

njana


Število prispevkov : 61
Join date : 15/01/2009

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimePon Apr 06, 2009 6:57 pm

ja men se tud zdi da čuti moj strah...točn ve kdaj me frikira...ko pa skačem za njo in se lovima pa takoj k men pride butec moj mali žabji <3

upam da bo...
Nazaj na vrh Go down
Katarina

Katarina


Število prispevkov : 70
Join date : 13/03/2009
Age : 36
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 11:45 am

njana, se ze kej bol pusti cohat tvoja? oz. ne grize vec?
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeSre Apr 15, 2009 1:04 pm

Men, ko me dostkrat ni čez vikend, ko pridem domov, moja Keewi zmerej skače od veselja, dobesedno..

Zdej, odkar mam dve, pa je zgodba mal drgačna, jezna je name rahlo, ampak okej, sej bo boljš sčasoma Smile
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 5:05 pm

kaj pa Piksy??
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 7:07 pm

AtLanT!da je napisal/a:
kaj pa Piksy??

Piksi (al pa Pixie, če kompliciramo Razz ) je taka mala prestrašena kepica, ki zna zobke uporabljat in je totalno podrejena Kivi. Kaj naj rečem.. Dans smo se prov fajn razumele, nč se nista bockale, piksi je dojela kaj je point sedenja na rami, posledično sem vsa popraskana... Vseeno, lepo je blo Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimePet Maj 29, 2009 5:50 pm

Moji dve podgani ko sem ju dobila sta me obedve poskusile ugriznit - ne do krvi. Nato sta nehali. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeNed Jun 21, 2009 12:55 pm

njana, kako je s podganco, te še grize??

očitno morš že na začetku podgancam dopovedat kdo je šefe Twisted Evil al pa 1. 2. pustiš ugriznt da widjo da ni haska (razn če je clown ) p dajo pol mir..
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeTor Jun 23, 2009 6:35 am

Kok sm se pa zanč smejala Oliju. Mela sm briket u roki in on ni ugriznu u briket, ampak ene parkrat u oj prst k je meu vonj po njemu. Šele ene petič k me je ugriznu, je dojeu da nism briket lol!
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimePon Avg 10, 2009 5:42 pm

ok js mam tud probleme z mojo podganco...(sm nova tuki pa nism še usega prebrala tko da ne mi zamert če boste mogli kašno stvar ponovit..)
ugl.. podgano mam zdej niti 2 tedna pa sploh se noče sprostit.. mi noče hodit na roko in k ji roko dam u kletko da bi jo prjela prou jezno prteče iz hiše in me ugrizne.. tud če pustim odprta vrata od kletke noče vn.. kaj pa nej nrdim? Sad
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 9:44 am

auč.. :S
kolko je pa stara? pa kje si jo dobila?
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeTor Avg 11, 2009 10:18 am

amm stara je 5-6 tednov, kupila sm jo pa u Zooticu (ampak mi je mal žou k bi jo rajši pr kašemu rejcu kupla..)
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 1:28 pm

a se je že kej navadla?Smile
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitimeNed Okt 11, 2009 1:58 pm

ja malo se je navadla, tudi prosit sm jo že navadla, pol pa sm šla na morje... sm se bala da bo že use pozabla ko pridm nazaj, pa je sam pozabla kako se prosi.
drgač pa drugih ljudi ne prenese, mene ne grize več, sam če jo hoče kdo drug u kletki pobožat ga takoj ugrizne... pač mal bolj počasi se navaja na ljudi očitno...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





agresivna podgana Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: agresivna podgana   agresivna podgana Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
agresivna podgana
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Agresivna podgana
» Nani-nič več agresivna ??!
» Podganja mamica je agresivna
» Še ena podgana?
» podgana in čaj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: