Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimePon Avg 01, 2011 3:25 pm

Doma imava poleg podganic še dve psički Jack Russell Terier, ki sta stari 14 mesecev.
Sta zelo igrivi, prisrčni ter zelo pametni.
Sem imela, Cookieja in Belo.
veselje veselje veselje veselje
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1010631c

Sissy
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1010578u

Ajka
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1010805l


Bela [R.I.P.]



Nazadnje urejal/a karin Pet Okt 14, 2011 6:15 pm; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 25
Kraj : Ljubljana

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimeČet Avg 04, 2011 6:36 pm

Uauu. Ajka mi je zelo všeč. Very Happy <3
Pa ostale tudi. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimeČet Avg 04, 2011 7:26 pm

talupu je napisal/a:
Uauu. Ajka mi je zelo všeč. Very Happy <3
Pa ostale tudi. Very Happy
Hvala (:
ja to je moja psička.
Sissy je pa od fanta ^^
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimePon Avg 15, 2011 10:17 am

Prejšnji teden v ponedeljek mi je umrl Sivko Sad
Najdla sem ga celega bogega. Nevem kaj je blo narobe z njim.
Vem le da je biu cel bogi odkar ga je fant prinesel domov iz trgovine sad
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 9:10 pm

Sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimePet Avg 19, 2011 12:09 pm

Skinny je napisal/a:
Sožalje Sad
hvala sad
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimePet Okt 14, 2011 6:34 pm

Zdaj sta psički stari 16 mesecev in imam današnji slikci.
Pa še 4 dni nazaj sem dobila zajčka Fluffyja (:
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020736
Sissy

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020737
Ajka

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020751
naš novi član Fluffy prvič

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020752

in še parkrat Smile

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020753
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020755
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020756
Fluffy in Ajka


Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020758
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020759
Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  P1020760
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimePet Okt 14, 2011 8:26 pm

Jack russell Embarassed Tu na ptuju, vsaki dan vidim psičko Lu, so prav posebni tile terierji Razz
Pa lepega zajčka maš, ziher je mehak cat
Nazaj na vrh Go down
karin

karin


Število prispevkov : 54
Join date : 23/07/2011
Age : 29
Kraj : Celje

Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitimeSob Okt 15, 2011 6:15 am

Jaaa, A res? luštno ime.Smile
Tapravi so ja. samo malo bol morem pazit na podgance in pa zajcka. ko bi se onidve igrala z njimi
hvala. ja res je, tko je mehek boing
sem vesela da sem koncno dobla.
cheer
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy    Moji sestrici Sissy in Ajka ter  Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Moji sestrici Sissy in Ajka ter Sivko [R.I.P.], [R.I.P.]Bela, [R.I.P.] Cookie in Fluffy
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 1 sivo-bela podganca :)
» moji dve podganici<3
» poleg podganc imamo še...
» Moji podganci se je zmešalo
» Moji podganci Rick in Biba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Druge živali-
Pojdi na: