Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 s čim prekriti žičnato dno kletke

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Barbara

Barbara


Število prispevkov : 26
Join date : 03/02/2009
Kraj : okolica Ljubljane

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimePon Feb 23, 2009 6:30 pm

Živjooo
mam še eno vprašanje, in sicer s čim je najbolje da prekrijem žičnato dno kletke? s časopisom pa žaganjem čez? z blagom? kaka ideja? ker nočem da si podgance poškodujejo nogice....

LP
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimePon Feb 23, 2009 8:22 pm

plastika ali les bi bli najboljše
ker časopis, cunje in podobne stvari bodo scufale ven
moj podganček se je kar lepo spravu nad cunjo s katero sem pokrila kletko....pa tudi nad papirnate brisače, ki sem jih dala pod lesene brikete je vse scufal XD
tako da je fajn met plastično dno Smile
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Barbara

Barbara


Število prispevkov : 26
Join date : 03/02/2009
Kraj : okolica Ljubljane

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimePon Feb 23, 2009 9:57 pm

ma ja sej mam plastično dno, sam ma še železno mrežo čez, da se kao ne morjo pregrist čez, če bi se spravle rabbit
tko da skor ni druge opcije k da dam čez mrežo papir al pa blago... Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimeTor Feb 24, 2009 5:02 pm

pol pa mrežo odstrani....ni to enostavnejše
in ne bojo ti dno pregrizle
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimeTor Feb 24, 2009 8:39 pm

Res, Barbara, plastičnega dna ti podgana ne more pregristi. Lahko bi se lotila recimo plastične hiške ali druge plastične opreme, ravnega dna pa preprosto ne more niti zagrabiti z zobmi. Daj ji v kletko kakšno vejo ali leseno deščico, da bo lahko tam izživljala svojo željo po grizenju Laughing
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 4:40 pm

vidim, da sem se js pošteno motila
moja Lumpa je v vogali kletke (plastično dno) zagrizla lunmkje
ravno malo prej me je mama besno klicala, da ste podgani ušli iz kletke skozi te luknje in da sta začeli razdejanje v sobi
v glavnem katastrofa, sem mislila, da ne bodo prišle tko hitro ven, vidim, da moram čim hitreje zrihtat novo kletko No
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 10:13 am

Drugače pa je men en kup ljudi reklo (men se to sicr zdi mal potrošniško) da so taka žičnata dna nad plastičnimi za lažje čiščenje, kao, da dvigneš celo kletko skup z žičnatim dnom in samo plastično dno vzameš stran, tako, da ti ni treba podgane (hrčka, m.p., vevrce, zajčka,...) vn iz kletke jemat.. Potrošniško je pa zato, ker morš pol (baje) tok stelje dat, da zapolni plastično dno in še žičnato hkrati in to je prbl. pol deci debelejši nanos.. Js sm mela tako kletko za hrčka, pa sm vn žičnato vzela, in tudi zdaj, ko gledam druge kletke za podgane mi vsaka prodajalka pove, da je to bl "priročno" clown Rolling Eyes Ne vem (še), bom poskusla, sam mislm, da se kr pozna ta debelejši nanos v finančnem stanju bom clown Evil or Very Mad cherry We will see...
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 11:40 am

Midva s fantom sva zdej tud novo kletko za Olija kupla in je blo notr to žičnato dno. Prou nepripravn če mene prašate. Jest sm to kr lepo vn uzela pa je. Če bo začeu grist plastiko bo pa nazaj not dobu. afro
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





s čim prekriti žičnato dno kletke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: s čim prekriti žičnato dno kletke   s čim prekriti žičnato dno kletke Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
s čim prekriti žičnato dno kletke
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Barvanje kletke?!
» velikost kletke
» Razkuževanje kletke
» Primerne kletke za podgano iz spletne trgovine ziprar
» Predelava zajčje kletke

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Življenjsko okolje-
Pojdi na: