Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Mali košček nebes med zidovi..

Go down 
+8
Lee
vili
mamaF
elanor
Eva
Dejan
Fiamma
AtLanT!da
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
elanor

elanor


Število prispevkov : 185
Join date : 13/01/2009
Age : 28
Kraj : Kranj

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 8:52 pm

zelo lepo Smile
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 10, 2009 9:11 pm

ke leeepii Smile
tako psi kot pujski Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 11, 2009 11:04 am

Juuuuj, tile praščeki so me pa čisto raznežili....joj, so lepi! A to je brežiško - krška pasma ali so to tisti "mini"?
Glede na to, da sem jaz original iz Celja, bomo pa enkrat, ko gremo obiskat mamo, prišli še do Vitanja tole vašo lepo kmetijo pogledat. Sem pogledala tudi vašo spletno stran in sem totalno navdušena!
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 7:50 am

včeraj sva šli s cimro na sprehod po tivoliju
nsem si niti predstavljala, da kaj takega obstaja v ljubljani, stvar je res dostiii večja kot sem si jo rpedstavljala
pa si nism mislila, da je tko lepo...sicer pomlad in sonček elata svoje
prow sem pozabla na kolokvije ki pretijo name lol!
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimePet Jun 19, 2009 4:05 pm

hm...meni je pa najbolj ošeč tam, kjer smo predlani šli s šolo na zelenico. To je pri neki meji. Nevem s katero sosednjo državo Embarassed (moja geografija 0) affraid
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 20, 2009 10:04 am

MetalGirl je napisal/a:
hm...meni je pa najbolj ošeč tam, kjer smo predlani šli s šolo na zelenico. To je pri neki meji. Nevem s katero sosednjo državo Embarassed (moja geografija 0) affraid

Mogoče mislš z Avstrijo? Ena Zelenica (smučišče) je nad Tržičm namreč... Lahko pa da še kkšna obstaja sevede Wink
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSob Jun 20, 2009 11:41 am

Eva je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
hm...meni je pa najbolj ošeč tam, kjer smo predlani šli s šolo na zelenico. To je pri neki meji. Nevem s katero sosednjo državo Embarassed (moja geografija 0) affraid

Mogoče mislš z Avstrijo? Ena Zelenica (smučišče) je nad Tržičm namreč... Lahko pa da še kkšna obstaja sevede Wink

Ja Eva to je ta zelenica ja Very Happy. Kjer je tudi smučišče ja. Tam mi je resss zeeelooo ušeč Very Happy I love you
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 03, 2010 6:06 pm

Tivoli, Tivoli in še enkrat Tivoli.
Je pa res, da je treba poiskati pravi prostor. Laughing
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 12:47 pm

Če ostanem pri Lj - definitivno Tivoli, pa tudi tisti konec prot vrhovcem, kjer sem jaz doma, je precej lep, pa še ZOO je blizu Very Happy Drugače pa najbolj supervšeč mi je pa en čist mini parkec v Portorožu, niti ne vem če ma kakšno ime al ne.. Uglavnem, čist ob tej obalni cesti čez Portorož je, pa res dost mini in eno ful staro drevo je tam. Lepo Smile Pa moram rečt, da sem se v tist gozdiček/sotočje, kjer je Metalcamp, tudi čist zaljubila Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 1:51 pm

Men je lep Tivoli, tuki na Fužinah mi je pa najlepše pri Oš Nove Fužine. Tja grem vsak dan z Lumpo. Sej je večina slikic slikanih tam. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
zverina

zverina


Število prispevkov : 821
Join date : 14/04/2010

Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 1:57 pm

Meni je Tivoli. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mali košček nebes med zidovi..   Mali košček nebes med zidovi.. - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mali košček nebes med zidovi..
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Naš mali ZOO
» poleg podganc imamo še...
» Zoe, Zverina in Mali
» Dve mali nagajivki iščeta dom
» imela bi dve mali podganci...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Ostalo :: Zabava in prosti čas-
Pojdi na: