Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Didi je breja

Go down 
+7
Sonii
Nes
choo
zverina
Juni
Cath
mashikaa
11 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeTor Avg 10, 2010 7:18 am

Neeee,... sej nism tako mislila Sad Samo rjava pa črna barva sta si čisto različni Wink Vse žvalce so luškane!!! No ja, ene so hecne Very Happy
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 12:51 pm

Podganicam že raste dlakica cheers Čeprav danes me je že zaskrbelo, ker so se mladički kar malo zapletali v tisto travo(slamo).. In sem jih komaj našla vseh 13. Mislite, da je to lahko nevarno in se lahko zadavijo? Včasih jih da lepo na en kupček, včasih ji je pa vseeno in še celo na njih daje slamo.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimePon Avg 16, 2010 6:33 pm

Eden mejhn mišek je odprl učkeee! Lih k sm ga mela v roki je odprl učke. Čeprou so še taki miceni učki,mmal mokri je že radovedn in pleza po men:) Mam pa en problem z ločitvijo spola. Ful je težje zdej ločt spol..Pr kšnih se res izrazit vid, pr drugih pa ne tok. A majo samo punčke lohk bradavičke? Ker ena podganca am tko pikice mejhne po trebuščku sam mi zgleda k fantk..
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 1:00 pm

Danes so že vsii odprli učke! cheers cheers Juhuuuu! Komej čakam, da začnejo raziskovat pa plezat:)
Nazaj na vrh Go down
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeTor Avg 17, 2010 4:16 pm

Bravo malii! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cherry

Cherry


Število prispevkov : 17
Join date : 04/11/2011
Kraj : Škofljica

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 9:27 pm

Mashika boš svoje podgance še kdaj parila ? Smile
Povsod iščem mladičke tako da če ti ne boš ,mi sporoči,če poznaš koga ki bo Didi je breja - Page 4 534281.
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 10, 2011 10:42 pm

Jaz nimam več podganic..jih je posvojil en kolega..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Didi je breja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didi je breja   Didi je breja - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Didi je breja
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razmnoževanje-
Pojdi na: