Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ZOO trgovine - vaše izkušnje

Go down 
+35
Miška Miš
Fluffs
Puppy
nikc pikc
VforV
dzana
Klarchy*
sebastjan
rat^^
Sidney**
talupu
Pamy
LadyCy
Tasha.W
Sara*
choo
Skinny
sharp
Fiamma
marusaw
podgANA
fate
Sonii
Tjashy
zverina
Rat_lover
taii aiko
Muha
Juni
Tahun
Kalisto
Dejan
halibel
Nes
mamaF
39 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 12:32 pm

Skinny je napisal/a:
Pri tako smešni ceni, mi je res vseeno če je ganca dražja 40 ali 50%. Ko bi bilo vsaj pravilno poskrbljeno za njih!
se strijaam Sad obupni so
podgance so prav tako živali kot so psi mačke ... itd.
tako mi je žal za nekatere živali po zoo trgovinah Sad
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 4:54 pm

abuu xD
Danes sem bila s5 v zooticu in sem si sla pugledat pudgance.
Bela pudganca je s5 mirovala na istem mestu in je zelo hitro dihala. Ko sem prasala prodajalko kaj je z njo mi je dejala da je use ok in ce jo zelim kupiti t:( Sad grozno
Drugace pa druga dva samcka pa sta videti zdrava in razigrana ter nenehno se ravsata, v igri seveda Razz tudi radowedna sta takoj ko sem se priblizala sta me pozdravila Wink
Nazaj na vrh Go down
LadyCy

LadyCy


Število prispevkov : 209
Join date : 04/04/2010
Age : 31
Kraj : Ptuj

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 6:56 pm

Sem bila z fantom v Tukanoju Maribor. In imajo novo leglo podgan, čist majhne črnobele, rjavobele in bele. Kihale so tako da sma jih slišala izven steklene kletke, polne so bolh.. jok kar na jok mi je šlo...
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 8:04 pm

LadyCy je napisal/a:
Sem bila z fantom v Tukanoju Maribor. In imajo novo leglo podgan, čist majhne črnobele, rjavobele in bele. Kihale so tako da sma jih slišala izven steklene kletke, polne so bolh.. jok kar na jok mi je šlo...

vem kako ti je Sad jas s tezavo hodim pri nas v domzalah u zootica, ker enostauno takih stwari ne morem gledat Sad
zdaj sem ze parkrat sla u mr. Peta majhna trgowinica in zivali niti ne prodajajo Sad tako se izognem groznim prizorom Sad
Nazaj na vrh Go down
halibel

halibel


Število prispevkov : 74
Join date : 09/08/2009
Age : 36
Kraj : Branik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 12:20 pm

včeraj sem bila v zooticu.. Sem rekla grem mimo malo pogledat kakšne igračke da bi dala v kletko.. No in gledam po policah, pa gre mimo mene prodajalec in reče drugemu da ena ženska sprašuje za tistega belega zajčka, če ji lahko on ga da v škatlo. Pa drugi vpraša a ni tisti zajček bolan, pa prvi reče ne... In me je firbec matrau sem ga šla pogledat in že na daleč se je vidlo, da je zajček če ne drugega vsaj prehlajen, ker mu je grozno teklo iz nosa, čist zlepljen je bil. pa so vseeno ga dali tej gospe in sm ji rekla da če ne vidi, da je z zajcem nekej narobe?????!!!! Njen odgovor pa je bil ja, se mi je tudi meni zdelo, da ne zgleda čisto zdrav, ampak ga bom vzela, sej če bo crknu, bom po drugega prišla šok
Js pa čisto v šoku smo rečem OK, kako so ljudje neumni da lahko podpirajo tako ravnanje z živalmi.. Njej pa očitno moja reakcija na njen neumen odgovor ni bla jasna pa je kr tiho ostala. No potem sem pa trgovcu rekla če žival zdravijo, pa je reku da ne Shocked jok Pa sem mu rekla kako lahko prodajo tako žival in mi je odvrnil, da če je stranki vredu, ga pač prodajo. doh

Mislim tej ljudje so zmerej bolj neumni... Kaj bi se sploh borili proti takim trgovinam, ker se vedno najdejo ljudje, ki bojo take živali kupili... groza, ej..
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 16, 2011 8:26 pm

Bogi zajček Sad Ko bi ga vsaj vzel nekdo, ki bi potem lepo poskrbel zanj... trgovine tako ali tako nič ne naredijo, ampak če ga pa že kdo kupi, bi bilo pa res lepo, da ga ne bi imel samo za okras sad
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePon Mar 07, 2011 5:59 pm

danes sem v ZOoticu v Domžalah in bila izredno presenečena... PODGANCE SO UMAKNILI S PRODAJE!
V Domžalah nimajo več podganc =)
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 23, 2011 6:30 pm

Jaz sem pa včeraj malo s kolegico okrog po BTCju blodila, pa sva šli tudi v Mr.Peta in Tukano. In mi je bilo kar slabo, ko sem v Tukanu videla mamico golo podgano z mladički. Sicer so spali, ampak se je en zbudil in zazehal proti nama in sem videla, da ima popolnoma zlepljene oči, iz noska mu je teklo, tiste bunkice je imel na ušesih... groza, sploh ko pomislim, da imajo za sosednjimi vrati veterinarja, ki se "spozna na glodalce". Obup. Kaj se da to kako inšpekcijo klicat, če opaziš tako bolne živali za prodajo? :S
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 23, 2011 6:37 pm

To so verjetno že mladiči mladičev, katere sem omenjala malo pred novim letom... nekaj blond podganic z mladiči v istem terariju pa še dva mladiča, verjetno še iz kakega drugega legla (cca. 2 mes. stara). Pa takrat še niso tako grozno izgledali... Uf, raje ne napišem kar si mislim...
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 23, 2011 7:18 pm

Se mi zdi, da je bila mamica pa recimo 4, mogoče 5 mladičev. Pikice po ušesih so imeli vsi mladički, ki sem jih videla (jasno so spali drug čez drugega v taki ljubki ne-kosmati kepi, tako da se ni videlo vseh). So bili pa vsi goli in svetli, ja. Pa pomoje stari slab mesec, ker so bili že kar veliki. Ma grozno za videt, kako delajo z živalmi. Sva bili potem s kolegico še v Mr.Petu, kjer so tudi imeli eno golo podganico, ki je bila pa videti res zdrava, popolno nasprotje tistih, v Tukanu. Pa jih ne zagovarjam al pa kaj, samo sem govorila s prodajalko pa mi je dala vtis, da malo bolj pazijo na svoje živali od takrat, ko je nekaj forumašev tam kupilo bolne podgane. Je rekla, da zdaj tudi malo starejše podganice jemljejo (prej da so jemali po 3 tedne stare, zdaj so pa vse vsaj en mesec). Jasno pa še vseeno nove podgane kar zraven k ostalim dajo, brez kakršnekoli karantene in spoznavanja :/
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2011 10:30 am

Pred nekaj tedni, ko sem šla po novo podgano v Mr. Pet, sem bila popolnoma zgrožena, ko so mi povedali, da se je druga podgana, ki so jo imeli tudi naprodaj, poškodovala med plezanjem in da ima samo malo tačko poškodovano, ampak da to ni nič resnega, saj se ji bo vse samo pozdravilo. KAJ? šok Le zastrmela sem v prodajalko, ko je še omenila, da so jo le oni pregledali! Kako lahko ti navadna prodajalka veš, da ni kaj resnega, saj živali ne znajo povedati, kaj jim je in če jih zelo boli ter sodeč po tem, da sem jim skoraj ne pustijo prijeti v roke, ko jih želiš videti, ti je lahko takoj jasno, da nimajo dovolj kontakta z njimi, zato prodajajo takšne laži... doh Lepo te prosim! Veterinar je pa zakaj? Da se sprehaja po svoji pisarni... huh Ker sem vedela, da ga ne nameravajo poklicati, sem se čez nekaj dni spet vrnila nazaj v trgovino le pogledati, kako je s to podgano, a je na žalost ni bilo več! Joj... Upam le da je sedaj z njo vse ok! O.O SRAMOTA!!! sad Če bi bilo v moji moči, bi prepovedala prodajanje malih živali v vseh trgovinah, saj se mi preveč smilijo.

IDEJA: avtomati / touchscreen zasloni s slikami v trgovinah!
-rejec bi objavil svoje slike preko interneta na spletni strani trgovine
-zainteresiran kupec bi imel možnost ogleda živali na domu rejca, kjer bi lahko še videl prvoten bivalni prostor živali, katero kupuje ali pa možnost osebnega sprejema, saj bi lahko rejec imel tako organizirano s trgovino, da bi ta poslala kombi, kamor bi žival naložili in pripeljali na dom isti dan oz. TAKOJ! Brez mučenja v teh trgovinah!!! (moja avtorska ideja)

Kakšni boljši predlogi???
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2011 10:42 am

Ja, boljši predlog je, da Slovenci (pa še kateri drugi) najprej v svoji glavi poštimajo, potem pa
še svojih otroke naučijo spoštovanja in privzgojijo empatijo, če so se že lih rodili brez nje.
Ja, boljši predlog je, da nehate vsi vsepovprek parit.
Ja, obljši predlog je, da sploh ne kupovat živali iz slabih razmer.

Če pa zna kdo dosežit, da bi bile kazni za kršitelje višje ... to bi blo optimalno.



Zaslon na dotik in osebna dostava vsake živali na dom? Pa kaj še.
Vse te živali ne dobijo druga kto univerzalne hrane za zajce/glodavce, pol si bojo pa šli delat potne stroške
itd. ? Eh.

Sicer je pa dejstvo, da so pri rejcih že tako v slabih razmerah, da nihče ne bi hotel
vzeti, če bi prej videl, od kod prihajajo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2011 1:20 pm

Saj zaradi tega bi pa poostrili nadzor rejcev in začeli še s hujšimi ukrepi, če sedanji ne zaležejo! Vendar imaš prav, če že ne dobijo kvalitetne hrane, kako bi lahko sploh kaj izboljšali? Narediti prvi korak k temu in to je debata, iz katere bi se lahko naredil naslednji korak - UKREP! Prepoved prodajanje, vendar dandanes vsi gledajo le na svojo rit, kar pomeni, če človek ne pričakuje pomoči od soljudi, zakaj bi potem živali? ŽALOSTNO... sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Apr 15, 2011 4:21 pm

No, to pravim. Najprej je treba spremenit ljudi.
In že otrokom vcepit prave vrednote.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
talupu




Število prispevkov : 339
Join date : 21/02/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSob Apr 16, 2011 5:53 pm

Hah, to tud moja mami prav. Da je najprej treba v glavi si poštimat, pa spoznat da so živali tud bitja.
Nazaj na vrh Go down
Sidney**




Število prispevkov : 5
Join date : 27/07/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 27, 2011 11:38 pm

Jaz mam same dobre iskušnje iz trgovin (čeprau mi deluje, da vas ima večina slabe?)
Sem že pred leti kupila hrčka v Tucanu in nikoli ni imel problemov (umrl je star skoraj 3 leta).
Imam pritlikavega kunčka iz trgovine z živalmi v Hočah (Maribor). Prav tako se me je navadla brez problemov in do zdaj (stara je 2 leti) še ni imela nikakršnih problemov.
Pred slabim mesecem pa sem si nabavla podganco iz Mr.Peta na Celovški. Je zdrava in živahna in radovedna že od prvega dne, ne grize itd.

Ta ta nov Mr.Pet na Celovški je super Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 2:42 pm

Ni vse v trenutnem stanju.
Vse se začne še pred rojstvom.... Prehrana, parjenje v družini, prenatrpanost "kletke"- terariji ali akvariji (neprezračenost), prehrana- če ni kvalitetna, tudi človek ne odraste tako kot bi moral, prenatrpanost kletk, nenavajenost na ljudi,... vse to se kasneje- in še več rodov odraža na živalcah- prehitre smrti, bolezni,...
Škoda besed, če verjameš svoji "sreči".
Tudi nekatere moje gance so iz trgovine. Ampak razlika med njimi in njihovimi potomci....in popotomci je vedno večja- v zdravju, velikosti, obnašanju,...

Žal kaj dosti ne moremo proti temu. Bi z veseljem prevzela odgovornost pri rejstvu podganic, pa vem koliko je dela,... pa je čiščenje kletk še najmanj... Tako da sem svoji Jinx obljubila naraščaj, jih nekaj oddala, nekaj obdržala (pa je bil skoraj rekorden naraščaj, haha), potem pa kastrirala samce (pa vem, da bi bila sterilizacija samičk boljša ideja- samo razlika med 360 EUR, ali več (za 3 samičke) in 140 EUR- z vsemi zdravili vred (za 4 samčke) je razlika neverjetna!!! Klub tej pomanklivosti pa imajo še vedno življenje vredno boga!!! (ogromne kletke- čeprav jih imajo samo za spanje, hrano- katero bi še sama jedla- vsaj bi jo mogla, ker ne jem toliko zdrave hrane kot oni, družbo sovrstnikov, in čohanja en kup!) Very Happy

Sicer sem posvojila še 2 podganici- ampak samo zato ker so približno iste starosti. Šele ko bo večina (od mojih 9ih podganic) poginila, si bom omislila nove- ampak jih bom šla iskat h rejcem, ki jim nudijo vse to- torej v tujino, pa čeprav bom morala na letalo.

"Hawk! Ich habe gesprochen!" rofl
Nazaj na vrh Go down
Sidney**




Število prispevkov : 5
Join date : 27/07/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Jul 29, 2011 10:23 pm

Skinny je napisal/a:

Škoda besed, če verjameš svoji "sreči".
Tudi nekatere moje gance so iz trgovine. Ampak razlika med njimi in njihovimi potomci....in popotomci je vedno večja- v zdravju, velikosti, obnašanju,...

Kunca sem dobila za darilo (nisem pričakovala, da bo iz trgovine). Podganco pa sem iskala več kot 2 meseca (na bolhi, podarim.si..)
Sem se na koncu že skoraj zmenla z eno punco, ki naj bi imela mlade podgance , ki naj bi ble super (sem se že hotla v Koper pelat) pa potem tisti dan ko bi mogla po podganco nobenga glasu od nje ne nič Suspect
Sem mela pa tud že vse kuplen (transporter, kletko od hrčka sem mela pripravljeno..).

Potem sem šla pa v Mr Peta na celovški po brikete za psa in so mel mlade podgance in sem jo šla potem naslednji dan kupit.

Kar se pa parjenja tiče: svoje podgance ne nameravam parit


[podganca zdej ni več v kletki za hrčke, sem ji kupla kletko ki naj bi bla dovolj velka za 4 gance Very Happy ]


Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSob Jul 30, 2011 9:58 am

Po moje pa razlike med trgovinami in rejci ni. Vsi parijo živali, da jih lahko potem oddajajo naprej. Zdaj je edina razlika morda v tem, da za žival v trgovini plačaš, od rejca pa jo dobiš zastonj. Ampak vseeno mi ni jasno zakaj bi kdokoli paril živali če pa to ni potrebno. huh Je res, da se včasih "zgodi", ampak vseeno je treba imeti živel "pod nadzorom" in skrbeti zanjo.
Glede trgovin:
*nekdanjemu fantu sem kupila ribice za akvarij in ker seveda nisem imela pojma katere so lahko skupaj, mi je prodajalka narivala skupaj par vrst ribic, ki so se kasneje med sabo pojedle (...). Kasneje sem izvedela, da je ta prodajalka samo študentka in dejansko nima pojma (zelo rada bi napisala neko grdo besedo zanjo).
*imam dva morska prašička, ki sem ju posvojila od ljudi, ki so jih kupili v trgovini in nisem z nobenim od njiju imela niti enega najmanjšega problema
*miške so vse razen dveh iz trgovin in živijo popolno življenje
*deguja sta bila posvojena od ljudi, ki so ju kupili v trgovini in sta seveda bila poparčkana, ker so prodajalke rekle da sta dve samički... sem imela kar problemov z njima.
*na ptuju so imeli skupaj zajčka in morskega prašička in ko sem jih opozorila so ju dali narazen, ampak je morda bilo že prepozno glede na to, da MP-ji ne prenesejo neke bolezni od zajčkov

Nevem no, trgovine so za marsikatero stvar dobre, čeprav jaz prisegam pri vseh živalih na domačo hrano kupujem tudi "najboljšo" v trgovinah... Skrbim za svoje živalce kakor lahko najbolje. MP-ja imata "doma" narejeno veliiiko kletko (135x70x30), Caco in KayKay imata tudi super veliko kletko (v: 160x š: 70x d: 80), miške pa so tako ali tako v velikih kletkah ločene po spolih.

Obožujem moje živali, jim to pokažem one pa meni :$
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 17, 2011 2:15 pm

Eh, seveda je razlika. Boš rekla, da je vseeno, kako je žival prej hranjena, vzgajana in kako se zanjo skrbi?

Ne vem čisto točno, a tu govoriš o podganah a o živalih na splošno, ampak pri nas je tako s tem, da nimamo nekih pravih rejcev podgan. Če bi jih imeli, pa verjemi, da ne bi dajali podganic kar zastonj.

Razlog za vzrejo katere koli živali je ponavadi ljubezen do njih in želja, da bi proizvedel zdrave, lepe in čim bolj dolgožive potomce svojih živali. V trgovinah za male živali se pa prodaja podganice, ki jih masovno producirajo z minimalnimi stroški in čim večjim zaslužkom.
Nazaj na vrh Go down
rat^^




Število prispevkov : 31
Join date : 05/06/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 18, 2011 6:47 am

Ja saj, kako se prehranjuje in ali je veterinarsko pregledana. Jaz vem, da je v našem Zooticu vse "pošlihtano", ker dela prijateljica tam. Pa tudi če jih opozoriš na kako stvar se hitro odzovejo in to popravijo. Meni ni nobena ideja všeč, ne rejci ne trgovina ampak kako pa naj po tem pridem do "hišnega ljubljenčka"? Zavedati se je treba, da rejci oddajajo živali v trgovine.

In kot rejce nisem mislila Vas, ki ste dejanski ljubitelji živali... ampak nesn*ge, ki prodajajo goliče, eno vrečko pakiranih podgan in podobno. Torej tiste, ki jim je vseeno za živali.

S tem nisem mislila nič slabega, pa saj sem tudi navedla dobre in slabe strani.
Nazaj na vrh Go down
sebastjan




Število prispevkov : 1
Join date : 17/08/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 1:24 pm

pozdravljeni usi skupaj !!

jaz sem pred mesecem dni kupil podganico -golo v trgovini , staro 3 mesece ,moram priznat , da sem čisti presenečen , nad pozitivnim odnosom , in socializacijo , te podgane in zaposlenih , učiraj sem se odločil, da kupim še eno v isti trgovini , in ko sem jo prinesel domov sem bil prav presenečen , ker sta se samo povohljali , se malo potačkali , on se odpravili spat , kot da so sestre, lol , danes zjutraj , sta obe visele na moji majici , kod da smo skupaj že sto let. lupček na bušček

Vesel sem , da obstaja ta forum za nas podgančkote , ampak se mi zdi , da so nekateri kar oblastni in ostri kar se tiče nakupa živali v trgovini , mislim , da tudi trgovine nedelajo vse narobe , in ne tudi prav .
Nazaj na vrh Go down
Klarchy*

Klarchy*


Število prispevkov : 147
Join date : 28/06/2011
Age : 26
Kraj : Poljčane

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePet Avg 26, 2011 1:58 pm

js mam 2 podganice iz Mr. Peta. Nobenih težav. *trkam*
Nazaj na vrh Go down
Pamy

Pamy


Število prispevkov : 94
Join date : 07/03/2011

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePon Avg 29, 2011 3:26 pm

Klarchy* je napisal/a:
js mam 2 podganice iz Mr. Peta. Nobenih težav. *trkam*
ej tut jst mam podganco iz mr.peta in je popolnoma zdrava že odkar jo mam to pa je že približno 6 mesecev Smile
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitimePon Avg 29, 2011 7:48 pm

jaz mam tudi eno iz mr. peta pa je bolj zdrava kot druga... je pa res, da je druga nekaj časa živela v precej neprimernih pogojih.. ampak socializacija je pa za sto procentov drugačna, tista iz mr. peta je še zdaj bolj zaprta do ljudi(ne da jih ne mara, jim pa ne zaupa toliko kot tadruga), ne prileti takoj zraven kletke, bolj je plašna, pa res veliko veliko več časa je rabila, da se je udomačila. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ZOO trgovine - vaše izkušnje
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Izkušnje z abscesi?
» Primerne kletke za podgano iz spletne trgovine ziprar

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Trgovine-
Pojdi na: