Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ZOO trgovine - vaše izkušnje

Go down 
+35
Miška Miš
Fluffs
Puppy
nikc pikc
VforV
dzana
Klarchy*
sebastjan
rat^^
Sidney**
talupu
Pamy
LadyCy
Tasha.W
Sara*
choo
Skinny
sharp
Fiamma
marusaw
podgANA
fate
Sonii
Tjashy
zverina
Rat_lover
taii aiko
Muha
Juni
Tahun
Kalisto
Dejan
halibel
Nes
mamaF
39 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 1:20 pm

A so ti bolj pomembni barva in velikost ali socializiranost in zdravje živali?
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 1:25 pm

Nevem kakšne pogoje imete v mariborskem Zooticu, ampak jaz podgane ne bi več kupoval v Zooticu. Sem kupil 2 podgani v tej trgovini in ena je poginila po 3 tednih... Mad
Druga je sicer v redu ampak tveganje da dobiš bolno podgano je gotovo večje, kot če se zmeniš s kom iz foruma...
Poleg tega bi omenil še nekaj, kar opažamo na forumu. V trgovini kupljene podgane večinoma manj zrastejo kot ''forumske'' podgane. Saj to nima neke posebne veze, samo toliko da veš..
Malo si še preberi po forumu, poišči še kako mnenje.
Vsekakor ti želim, da dobiš lepo, zdravo in radovedno podganico. Smile

P.S: Podgane so zelo družabne živali in če že kupuješ ti priporočam da vzameš dve. Za družbo, sicer jim lahko hitro rata dolgčas ko te ni.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 2:18 pm

marusaw je napisal/a:
lahko naročim pogano, izberem barvo, velikost, starost, spol... Dobila pa naj bi jo v enem tednu. =D :=)=:

V bistvu je to strašljiv podatek, da lahko dobiš podgano po meri.
In bi ti moralo biti sumljivo, da je možno, da so na zalogi podgane. Lahko bi imela 12000 zahtev, točno kakšna naj bo podgana. Se pravi, da imajo
a) rejca, ki ''prideluje'' na količino
b) da ti bodo dali samo po spolu, za starost se ti pa potem zlažejo.

Drugače pa je sharp začel pomenbno debato; podganice namreč niso btija, ki bi lahko
živela posamično.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 3:15 pm

Ne vem, če si prebrala post na prvi strani, v katerem je opisana moja izkušnja z zooticom? Jaz sem delala tam in ti toplo odsvetujem, da kupiš živalco pri njih. Njihove podganice so bolne, parijo se med sabo, niso prav nič vzgojene (naše so tudi grizle), predvsem ti pa lažejo o vseh stvareh v zvezi z njimi, tudi o njihovi starosti.

Tukajle si lahko prebereš tudi, kakšne težave so imeli naši forumaši z nakupom podgan v trgovinah. Ni bilo preveč lepo.

Pač, točno tako, kot je Nes rekla ... to, da si lahko izbereš barvo, velikost, starost in spol samo pomeni, da ima ta rejec na zalogi ohoho veliko podgan. Kar ne pomeni nič dobrega; za ogromno podgan rabiš tudi ogromno prostora, vse skupaj pa tudi ogromno stane. Zdaj pa izračunaj - podgana se proda v trgovini za 7 evrov, trgovina jo od rejca kupi za 4, a se ti res zdi, da bi se mu splačalo imeti tako število podgan, lepo skrbeti za njih (kar, kot rečeno, zelo veliko stane), in jih prodajati po tako nizki ceni? Težka. Te živalce živijo v slabih življenjskih pogojih, krmijo jih s slabo hrano, nič se ne gleda, če imajo kake bolezni ...
In seveda, nikoli ne boš vedela, koliko je tvoja podgana zares stara. Lahko, da jo boš dobila 3 tedne staro (kar je premalo in ima lahko težave s hranjenjem, učenjem, socializacijo ...) ali pa pol leta staro (kar je pa spet preveč - težko jo je učiti in navajati na tebe), v vsakem primeru ti bodo pa rekli, da je stara toliko, kot si ti hotela.

Sicer pa ti tudi jaz svetujem, da si kupiš 2 podgani. Ena sama podgana ni preveč srečna, če se stalno ne ukvarjaš z njo (kar je pa fizično nemogoče, če spiš vsaj 8 ur in hodiš v šolo). Raje kupi dve, pa jima bo veliko lepše.

Pa če te smem še malo zbosti: praviš, da si planirala že od junija. Kaj pa si planirala? Glede na to, da bi kupila kar v zooticu, pa da bi imela samo eno, že nisi prav veliko 'planirala'...
Nazaj na vrh Go down
marusaw




Število prispevkov : 8
Join date : 26/12/2010
Age : 28
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 9:31 pm

Ja vem... Ne poznam dobenega rejca v okolici Mb-ja. In starše že od junija prepričujem (to sem mislila pod planiranje) in zaj sem končno dobla dovoljenje za ENO. Čeprav si ful želim 2. =/ Nevem. No
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 26, 2010 10:44 pm

Imamo tudi temo Kako prepričati mamo: https://podgane.slovenianforum.com/t233-kako-prepriati-mamo

Notri boš našla kup uporabnih napotkov, kako starše prepričati, da sta 2 podgani boljši kot ena sama Very Happy
Nazaj na vrh Go down
podgANA

podgANA


Število prispevkov : 92
Join date : 11/08/2009
Age : 41
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 9:55 am

J... otroci, dejte mal razmišlat! A ni bolje majčkeno počakat in dobiti zdravo podganico od kakšnega forumaša, kakor bolno iz trgovine in potem jamrate da nimate denarja za veterinarja in ne prevoza in še in še in še...podganica se pa matra.
Že tooooliko je bilo povedano o trgovinskih živalih, pa še kar rinete z glavo skozi zid!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 11:58 am

marusaw je napisal/a:
Ja vem... Ne poznam dobenega rejca v okolici Mb-ja. In starše že od junija prepričujem (to sem mislila pod planiranje) in zaj sem končno dobla dovoljenje za ENO. Čeprav si ful želim 2. =/ Nevem. No

kalisto je iz Maribora. poišči med člani foruma.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePon Jan 17, 2011 10:02 am

Prejšnji mesec so v Tucanu imeli 3 albino samičke, vse z naraščajem, v istem terariju, sedaj sem opazila še neki zelo mali podganci, v istem terariju, ki sta prav tako ležali na mladih... se mi zdi čudno, ne vem če sta imeli 2, 3 mesece,... Grem pogledat, pa se pozanimat o njih,... se mi zdi to zelo čudno. Jih je kdo videl?
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 1:55 pm

Sem se včeraj spet malo sprehodila po Tukanu,... Terarij v katerem se je gnetlo podgan, je še vedno poln. Ko sem se pri eni prodajalki pozanimala, kaj je s podganami,... Mi je rekla, da pri njih ljudje itak kupujejo podgane več ali manj samo za hrano.... Ko sem jo vprašala, če imajo v trgovini pravico razmnoževat podgane (saj so notri poleg 3eh odraslih mamic, tudi dober mesec stare podgance... seveda obeh spolov) In če slučajno ve, da podgane spolno dozorijo pri cca 4ih tednih, mi je pametno odgovorila, da imajo taka navodila od vodstva. Ker sem bla ravno na tem, da padem ven, sem ji raje rekla naj govori s svojim nadrejenim o tem. Ker je bil ravno zaposlen, ga pač nisem čakala. V naslednjih dneh se bom zopet oglasila pri njih, da vidim, ali so dali narazen podgane, ali so jih raje skrili. Potem bom pa samo še "ljubezenska" pisemca pisala na njihovo upravo. In to se vleče že približno 2 meseca. Res ni čudno da so vse podgance tako degenerirane! Groooozaaaaa!!!!
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 3:36 pm

Res ni čudno, ne.
In zato smo proti temu, da bi potem še mi sami doma naprej brez kakega načrta parili živalice.

Jaz sem tako razočarana nad našo neučinkoviti ''pravno''' državo.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 5:56 pm

Ma saj niti ne vejo, kaj prodajajo. Pri podganah se spol loči na 2km daleč, pa vseeno gonijo svoje... Pred časom sem bila v Zooticu v Supernovi (Lj), kjer so imeli takrat 2 cca mesec stari podganici. Pa sva ju s kolegico malo opazovali in videli, da sta samček in samička in sva pač na to opozorili prodajalko. In ta nama gladko "mi imamo samo samičke". Sva ji probali dopovedat da ne, da je en 99% samček in ona še kar, tolko da se ni dret začela na naju. Potem je šla pa končno še sama pogledat in - kdo bi si mislil - je imela ena samička res jajčka :S Sicer je potem eno od podganic takoj dala stran, ne vem pa, kaj je bilo z njima potem.
O tem, kako se je upirala, ko sva prosili če bi lahko roko dali zraven da vidiva, kako podganci odreagirata, pa sploh ne bi...
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
sharp

sharp


Število prispevkov : 169
Join date : 03/10/2010
Age : 30
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 20, 2011 6:39 pm

Oh ja, ta zootic v supernovi...Z Jerryjem sem imel res srečo, super je, zdrav, živahen. Tom pa je poginil seveda. To je dejansko loterija. Moraš imeti srečo, da dobiš tako podgano kot je moj Jerry. Smile
Ko sem bil nazadnje tam, so imeli eno podgano staro kakšna 2 meseca, ki je delovala precej zdrava. Samo je pa to varljivo vse skupaj. Lahko izgleda super in ti čez nekaj dni, tednov nepričakovano pogine. zmeda
Nazaj na vrh Go down
Sara*




Število prispevkov : 10
Join date : 16/01/2011
Age : 32

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 12:36 pm

Včeraj sem šla firbcat malo po trgovinah in seveda sem se mogla ustaviti tudi v Mr.Petu.
Imeli so 4 luštne podgance, 3 samičke in samčka, vsi so bili lepo skupaj in se veselo stiskali. Ko sva jih z fantom opazovala od daleč so bile živahne ampak seveda prišla sva tudi blizu in glej ga no zlomka use so se poskrile za hiško doh
Želela sem jih tudi videti izven kletke, vendar je bilo to nemogoče ker so bežale in se skrivale v vse možne kote edini pogumen je bil samček. toliko o socializaciji v trgovini ne... In tudi če bi želela upoštevati nasvet, da bi dala roko zraven in vzela tisto ki bi prišla zraven bi bilo to nemogoče in seveda tega tudi nisem smela narediti. Ko sem vprašala prodajalko če lahko eno vzamem ven je rekla:"Raje ne zaradi kakšne bolezni." sedaj pa res ne vem ali mi je želela povedati da sem jaz bolnana in jih bom nalezna ali so bolne kar podgance same jezik mislim slišalo se je skrajne neumno in dvoumno. Tako da sva jih nakoncu gledala pri odprti stekleni kletki.
Seveda pa nisem mogla iz svoje kože in sem jo začela spraševati o prehrani (pokazala je listek nad kletko, da si ga preberem), kdaj so spolno zrele in podobno, vedela ni nič, niti starosti mi ni znala povedati (bilo je očitno da so v kletki različne starosti), samo povedala je da so premlade da bi se parile in jih imajo zato še skupaj (starosti pa ne ve? zanimivo).
In seveda še klasično vprašanje ali je moja kletka dovolj velika za 2 podganci, seveda sem ji povedala mere, celo nakazala z rokami (in ja je premajhna to sama vem), je samo skomignila z rameni in rekla da gre po kolegico. huh
Jaz resno ne razumem, kako lahko prodajalec ne ve kaj prodaja?
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 1:17 pm

Sem slišala, da dražje živali, kot so naprimer papige, legvani ipd,... kjer se cene gibljejo visoko v nebo, ima menda vsaka svojega skrbnika, kateremu tudi trgajo od plače, če žival umre. Vse male živalce pa očitno niso drugače cenjene kot hrana za živali. Ubistvu je še pakirana hrana bolje cenjena :S
In kaj je z vsemi unimi papagaji po trgovinah, ki niso za prodajo? Razstavni artikli? Bojo na razprodaji, če zbolijo oz. ko ostarijo? Mogoče si potem kakšnega omislim.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 2:05 pm

Ko sem jaz delala v Zooticu, so bili vsi za prodajo, tako da ti ne vem povedat. Sem pa kar prepričana, da ni bilo nobenega, ki bi bil določen kot njegov skrbnik, nam je bilo pa dovoljeno ukvarjat se z njim (medtem ko se z drugimi živalmi ni nihče).
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimePet Jan 21, 2011 7:12 pm

No, saj pravim,... sem slišala, ne trdim. Samo, na marsikateri kletki sem videla, da piše razstavni eksponat,... Juni, smem vprašat v katerem Zooticu si delala?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 22, 2011 2:44 am

@Sara: možno je, da je prodajalka nova oz. se na ta določen tip živali ne spozna pa je zato šla po kolegico. Prodajalke sicer ne zagovarjam, ker vem, kakšno je načeloma stanje v trgovinah, ampak ni pa nemogoče. Kaj pa vem, jaz imam z Mr.Petom še vseeno najboljše izkušnje do sedaj. Sicer pa sem bila včeraj v Tukanu na Brdu in moram rečt, da so njihovi trenutni hrčki izgledali prav ljubki (do te mere, da bi šel en skoraj z mano domov blush ) - predvsem en od njih je zgledal res živahen in ko sem s prstom drsala po njihovi kletki/akvariju je prav navdušeno šibal za mano Very Happy Res cuker.
Sicer pa ja, tudi mene zanima, kaj so vse te živali, ki niso za prodajo... Ponavadi zgledajo odrasle, "niso za prodajo" kak teden in potem misteriozno izginejo... ha?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 22, 2011 8:30 am

Zmaga Zootic v Celju, City Parku, ki ima nad hrčki in tistim terariji napisano: Živali so živa bitja, zato jih ne morete rezervirati.

40 cm stran od tega napisa se pa nizki odprti ''akvariji'' s kunci in v vsaki ''celici'' je kakšno žival gor pa prilepljen list REZERVIRANO.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 22, 2011 9:26 am

Choo: takih prodajalcev je kar precej. Ne samo, da o malih živalcah ne vejo nič, tudi o kakšnih večjih nimajo pojma. Jaz sem že skoraj obupala, da bi kdaj kakšnega prodajalca vprašala za nasvet,...

Bi bilo pa zabavno, če bi vsi šli malo po trgovinah "firbcat", koliko res pravzaprav vejo o živalih, češ da razmišljamo o nakupu določene živali. Mislim, da bi se po taki akciji resnično videlo, koliko so podkovani v tej smeri.

Nes: hehe, dobra! Mislim, da so zmagovalci! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 22, 2011 11:10 am

Vem, da sem nekje v Mariboru vohljala za primernimi priboljški za podganico in sem pač vprašala prodajalko. In se je končalo tako, da si je na koncu ona po mojem ''nareku'' zapisovala, kaj podgane smejo in kaj ne (za njeno sestro, ki ima podganico) Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 9:40 am

Jas sem bila kaksen teden nazaj v Domžalah v Zooticu.
Imeli so 3 podgance - samicko ... Bila je bela in tam stara okoli 5 mesecev saj je bila ze zelo velika. Zgledala je zelo boga,.. Ni bila zivahna, pa tudi iz smrcka ji je teklo Sad in imeli so tudi 2 samcka. Ravno so jih dobili in sta bila stara 1mesec. Ta 2 sta izgledala ureduu :/ bila sta zivahna in videti sta bila zdrava
ampak mislim da nobenega ne caka lepa usoda :S
Kar smilijo se mi saj so bili u zelo majhni stekleni kletki, brez hiske kamor bi se lahko skrili, majhen tunel za hrcke in posodico za hrano ter mali napajalnik Sad
obupno
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 11:42 am

V Domžalah sem že jaz prodajalkam svetovala, da dajo gance narazen, ker so ble združene obeh spolov, ena pa je že imela poškodovano oko, pa so jih dobili tisto jutro! Sramota!
Nazaj na vrh Go down
Tasha.W

Tasha.W


Število prispevkov : 331
Join date : 29/01/2011
Age : 30
Kraj : Brežice

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 11:55 am

Skinny je napisal/a:
V Domžalah sem že jaz prodajalkam svetovala, da dajo gance narazen, ker so ble združene obeh spolov, ena pa je že imela poškodovano oko, pa so jih dobili tisto jutro! Sramota!

ja enostavno je grozno Sad

če pa jih ne prodajo jih pa potem dajo po toliko nižji ceni kot hrano za kače jok
tako mi je smotanoo tam hodit Sad

ampak v Lj. v Mr. Pet pa imajo uredu poskrbljeno za podgance - večja kletka dovolj hrane, veje za plezat, hiško in videti so zrave,... ampak cena v zooticu je 6 eur. v mr. petu pa 10 eur.
Nazaj na vrh Go down
Skinny

Skinny


Število prispevkov : 442
Join date : 11/03/2010
Age : 47
Kraj : Kamnik

ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 03, 2011 12:04 pm

Pri tako smešni ceni, mi je res vseeno če je ganca dražja 40 ali 50%. Ko bi bilo vsaj pravilno poskrbljeno za njih!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ZOO trgovine - vaše izkušnje   ZOO trgovine - vaše izkušnje - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ZOO trgovine - vaše izkušnje
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Izkušnje z abscesi?
» Primerne kletke za podgano iz spletne trgovine ziprar

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Trgovine-
Pojdi na: