Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 3 podgane iščejo nov dom konec maja

Go down 
+18
Jasmina
mamaF
Sandrca
Tjashy
Juni
sonja256
Eva
mashikaa
AtLanT!da
Nes
Nina
Muha
Cath
Timea
Dejan
Tahun
Sonii
Avalon
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 12:20 pm

sožalje Sad
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 12:23 pm

Aja, a je bla Stella na poskusnem vikendu? Smile kako je šlo, če je bla?
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 4:00 pm

Timea je napisal/a:
Aja, a je bla Stella na poskusnem vikendu? Smile kako je šlo, če je bla?

Stella je bla na poskusnih dveh dneh in mela se je tko fajn, da je še naslednje dva dni samo spala What a Face hahahahah Very Happy in njej sploh ni blo problema jit od mene stran, za razliko od Kivi, ki je trenutno pri kolegici(ki jo dobro pozna) in se je jokala kt otrok k noče v vrtec in me čist popraskala po rokah in bla nadnesrečna... Ko me bo vesela jutr pirat

Stella je totalna flegma, njo briga čigava je, važn da lah leta naokol pa ma čokolado za jest, Kivi ma pa še kr mene najraj, tud če jo drugi podkupujejo Razz

Ampak kivi je bla primorana jit za vikend, ker ni blo osnovnih pogojev, da bi jo pustla samo doma!! :S
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSob Mar 20, 2010 4:13 pm

Ahaa, no samo da se je kivi imela super Smile sej pomojem se bo tudi kivi prvadla pocasi :/ vem kko je k majo protest ja k nocejo bit brez lastnika Smile moje ko grem ksn vikend h fantu v lj tud ne pridejo vn s hisce tud ce jima mama ponuja cokolado Smile k pa pridem domov takoj pridirkajo vn Smile probaj najt koga iz lj da vzame kivi, da jo bos lahko vsaj se videvala ://
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 8:09 am

Timea je napisal/a:
Ahaa, no samo da se je kivi imela super Smile sej pomojem se bo tudi kivi prvadla pocasi :/ vem kko je k majo protest ja k nocejo bit brez lastnika Smile moje ko grem ksn vikend h fantu v lj tud ne pridejo vn s hisce tud ce jima mama ponuja cokolado Smile k pa pridem domov takoj pridirkajo vn Smile probaj najt koga iz lj da vzame kivi, da jo bos lahko vsaj se videvala ://

Kaj pa veš, mogoče se bo pa le ta kolegica še bolj zaljubila vanjo kot se je že Wink
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 6:34 pm

Nihče se ne zanima za Kivi :\
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:05 pm

Js sem še kr v akciji, sem misla, da jo boš obdržala glede na to da je sama ostala... Neutral

Z Dejanom se pogovarjam za samičko, ugotovila sem da imam kletko dovolj veliko za obe, imam še eno rezervno kletko, tako da...

vzamem Kivi kamot.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:25 pm

Muha je napisal/a:
Js sem še kr v akciji, sem misla, da jo boš obdržala glede na to da je sama ostala... Neutral

Z Dejanom se pogovarjam za samičko, ugotovila sem da imam kletko dovolj veliko za obe, imam še eno rezervno kletko, tako da...

vzamem Kivi kamot.

Res?

A bi se lah midve tkole zmenle, da greva na kako kavico, prnesem kivi s sabo, da se mal spoznamo in to Wink
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:30 pm

Držim pesti da bo uspelo tole s Kivi. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:32 pm

Lahko bi ja. Čeprav morem najprej do Ljubljane pridet Smile Pa sej vlaki vozijo non stop Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 31, 2010 7:51 pm

ZS Smile
Nazaj na vrh Go down
valandil




Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2010
Age : 30
Kraj : kranj

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 3:55 pm

če ti kakšna podgana ostane se toplo priporočam za katerokoli saj so vse res simpatične.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 7:45 pm

valandil je napisal/a:
če ti kakšna podgana ostane se toplo priporočam za katerokoli saj so vse res simpatične.


Bomo videli. Za Kivi se že Muha zanima, za Stello pa še nič ni dokončno rečeno - problemi doma.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimePon Maj 24, 2010 4:24 pm

Kivi je praktično že za ziher doma pri Juni, vendar Stella ostaja v dvomih... Nihče se ni dokončno odločil zanjo, iz enega ali drugega razloga...
?? O.O
Nazaj na vrh Go down
tamZZZiii




Število prispevkov : 4
Join date : 21/05/2010
Age : 32

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 6:29 am

avaLon... meene zanima samo ce si ze za vse podgance najdla novi dom? ker jaz si resno zelim eno.. ?? pa tudi 10€ mi ni problema dati??....

Lp..
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 1:17 pm

tamZZZiii je napisal/a:
avaLon... meene zanima samo ce si ze za vse podgance najdla novi dom? ker jaz si resno zelim eno.. ?? pa tudi 10€ mi ni problema dati??....

Lp..
Pravopis?
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 2:03 pm

Fiamma je napisal/a:
tamZZZiii je napisal/a:
avaLon... meene zanima samo ce si ze za vse podgance najdla novi dom? ker jaz si resno zelim eno.. ?? pa tudi 10€ mi ni problema dati??....

Lp..
Pravopis?

Grammar nazzi Razz
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 4:11 pm

Deset evrov obdrž, ampak dvomim, ker te niti približno ne poznam.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 8:07 pm

tamZZZiii je napisal/a:
avaLon... meene zanima samo ce si ze za vse podgance najdla novi dom? ker jaz si resno zelim eno.. ?? pa tudi 10€ mi ni problema dati??....

Lp..

Si tudi sicer pogledala po malih oglasih? Mislim, da ima Ercesi še nekaj podganic.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitimePet Maj 28, 2010 11:37 am

Keewi in Stella sta od tega trenutka naprej pri Juni...
Vesela sm zanju in za lastnico ter lastnika tudi Smile

Ju že pogrešam, moja sončka. I love you
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
3 podgane iščejo nov dom konec maja
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Čebelca Maja
» Blue ---> Maja
» Prodajam podgane
» Majhni mucki iščejo nov dom
» Društvo prijateljev živali Severne Primorske - mucke iščejo dom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: