Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 3 podgane iščejo nov dom konec maja

Go down 
+18
Jasmina
mamaF
Sandrca
Tjashy
Juni
sonja256
Eva
mashikaa
AtLanT!da
Nes
Nina
Muha
Cath
Timea
Dejan
Tahun
Sonii
Avalon
22 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 4:30 pm

Živjo vsi!
Smo tri luštne podgance, ki bi rade imele nov dom od konca maja naprej, saj lastnica ne bo mogla več skrbeti za nas zaradi službe in potem stanovanja v ljubljani, kjer žal nismo zaželene. Toda ker nas ima zelo zelo ZELO rada, nam že zdaj pomaga pri iskanju novih lastnikov ali lastnic.

Prva se vam bom predstavila najstarejša, Keewi oz. Kivi. Stara sem ravno eno leto, skotila sem se začetek marca 2009. Prišla sem od Vilija, tu s podganjega foruma. Sem črnobela bajska zelo prijetnega temperamenta in obnašanja, dobro vem, da ni vljudno opravljati potrebe po ljudeh. Very Happy
Se zelo hitro navežem in prodam dušo za košček čokolade sem in tja. Razz Poleg čokolade zelo rada jem riž, makarone in suh kruh, obožujem piščanca in tuno, med seveda, res pa ne maram korenja in jabolk, pa tudi solate. Ostala zelenjava mi ne dela problemov. Razz

Sem zelo zelo navezana na svojo cimro Pixie oz Piksi, od katere se ne ločim za nobeno ceno, tako da bi moral novi lastnik biti pripravljen sprejeti obe ali pa nobene. Prepuščam besedo Piksi.

Živjo, Piksi tu. Sem 10 do 11 mesecev stara podgana, prihajam iz Tukana, kjer so me prodali neki grozni smotani baburi, ki ni vedela nič o podganah in hvala bogu me je kmalu v roke dobila Ajda. Kljub zanemarjeni preteklosti sem zelo prijazna. Sem čokoladne rjave in bele barve, Ajda pravi da sem pobarvana kakor pravi pravcati športni avto. Razz Obožujem vso hrano ki mi jo lastnica da v tačke, sploh če le ta ni zelenjava. Razz
Tudi sama se znam obnašati, ne opravljam potreb na ljudeh, vsaj ne ponavadi, ampak kadar je nujno, je pač nujno. Embarassed Embarassed Tudi sama prodam dušo za čokolado, zato pa sem tako lepe zaobljene oblike kot sem - Ajda ima preveč dobro mamo in prijateljice. Razz

Še nekaj o naju in najinih muhah Razz
Sva zelo lep in živahen parček, vsi naju imajo radi takoj ko naju spoznajo. Obožujeva crkljanje in poležavanje na kavču/postelji/čemerkoli mehkem. Razz Z ostalo podganjo družbo se razumeva, kadar le ta ni v najini kletki ali pa se ne zna obnašati do naju. Very Happy

Predajava besedo Stellici.

Ojl, sem Stella, štirimesečna podganica, ki je prišla iz rok Cath. Sem prava lepotička, kapučin albinka, mlada in živahna. Zelo rada imam človeško in podganjo družbo, v svojo kletko bi bila pripravljena sprejeti tudi zlato ribico, če bi se dalo. Very Happy Razz
Drugače sem mirne in nežne narave, najrajši v kapuci ali žepu, tudi rokavov se ne branim. Ko pa je treba koga spoznati, sem prva v vrsti. Razz
Najrajši jem riž in makarone, čokolade se tudi ne branim pod nobenim pogojem, zelenjava in sadje mi ne delata problemov, razen kakšnega korenja, to mi ne gre. Drugače sem zelo zelo prisrčna in rada gledam svoj odsev v ogledalu, ego pač moram imeti Razz Zelo hitro se navežem, tako da tu z novim lastnikom ne bi smelo biti težav.

---

Tako, moje bejbe so dobile besedo, da se opišejo in povejo kaj o sebi, jaz bom pa v njihovem imenu povedala tudi kaj se pričakuje od bodočega lastnika. Nujne so obstoječe izkušnje s podganami. Kivi in Piksi lahko prideta skupaj s kletko, Stella žal brez. Za Stello je zaželjena družba, ni pa nujna, za Kivi in Piksi pa je bolj zaželjeno da družbe ni ali pa vsaj, da niso v isti kletki, ker bo prihajalo do nesporazumov - preverjeno. Mislim pa da kaj hujšega ne bi smelo biti, kajti tam bosta v čisto novem prostoru, mogoče pa bi se lahko navadili.

Res iščem človeka ki bi bil pripravljen skrbeti dobro za njih, kajti jih imam najrajši na celem svetu, in če vem, da jaz za njih ne bom več mogla skrbeti primerno, jim raje že zdaj začnem iskati novega lastnika. Če ne bom našla človeka ki bi jih bil pripravljen sprejeti, jih bom najverjetneje obdržala. Tako da, širite besedo o treh ljubeznivih podganicah, ki si zelo želijo novega domka!! Smile

---
Slike so objavljene na forumu pod sklopom Naše Žverce in z naslovom Moja druščina.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 7:36 pm

Lep opis.
Ampak škoda da jih moraš oddat. Sad
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 7:37 pm

Sonii je napisal/a:
Lep opis.
Ampak škoda da jih moraš oddat. Sad

Veš ko sm jokala k sm tole pisala... Embarassed


Je pa res, da se je za Stello javila kolegica Špelca, po kateri je bila stella tudi poimenovana, tako da le ne bo tako grozno, ker se z njo vidiva vsaj trikrat do štirikrat na teden..
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 7:49 pm

boga k jih morš oddat..Sad
ful si lepo napisala.. O.O
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 9:01 pm

Lepo napisano, škoda, ker jih moraš oddat. Upam, da se ti bo tole dobro izšlo.
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimePon Mar 01, 2010 11:55 am

res ful ful lepo napisano O.O
bi jim rade volje ponudla dom, ma imam že tri podganice in bom v kratkem dobila še eno, tako da... :/
pa še v isti kletki bi morale biti. Upam, da jima najdeš dom
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimePon Mar 01, 2010 1:13 pm

Joj, Avalon, tako mi je žal, da jih moraš oddat, ker vem, kako si bila navezana nanje. Pa prave legendice so I love you
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimePon Mar 01, 2010 8:43 pm

Cath je napisal/a:
Joj, Avalon, tako mi je žal, da jih moraš oddat, ker vem, kako si bila navezana nanje. Pa prave legendice so I love you

Ne da sm bila, sem še vedno.

Tko grozn mi jih je gledat zj k vem da ne bojo več dolg moje.. sam k ni druge, mučt jih pa niti pod razno nočm ane :\
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeTor Mar 02, 2010 8:06 pm

Strah me je ful da bi moje bejbe v roke dobil kak norc kokr mihc in zto tok intervjujanja od izkušenj in vsega, res...

Upam da se bo našel nekdo ki bi jih bil pripravljen met rad... Sad
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 9:27 am

Veš, kako mi je hudo zate.. skoraj ne morem verjet..
Jooj, tko mi je hudo, da bi jih kar jaz posvojila, če bi se razumele z mojo Mišo... Question
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 12:40 pm

Oh jaa če bi se razumele z Iks bi jih takoj vzela ker ji še vedno nisem zrihtala družbe. =/
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 5:26 pm

sj marbit bi pa se razumele ker bi ble moje v novem okolju pa vse. kaj pa ce bi probal za kak dan? nc ne stane da probamo.. sj drgac jutr pridemo na srecanje, sam vrjetn brez piksi k se je prehladila mal, mislm podganja pamet, dle govoris nej ne je snega, bl vztraja! :=)=: kivi in tamala prideta.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 7:00 pm

Avalon je napisal/a:
sj marbit bi pa se razumele ker bi ble moje v novem okolju pa vse. kaj pa ce bi probal za kak dan? nc ne stane da probamo.. sj drgac jutr pridemo na srecanje, sam vrjetn brez piksi k se je prehladila mal, mislm podganja pamet, dle govoris nej ne je snega, bl vztraja! :=)=: kivi in tamala prideta.
Sneg jejo? Woow. (:
Ja lahko bi proval ja. Za kok pa kletko zraven prodaš? Ker Iks ma kletko za hrčke ker je itaq 24/7 zuni, nove pa še nisem uspela kupt [ni denarja ;P]
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 7:56 pm

Sonii je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
sj marbit bi pa se razumele ker bi ble moje v novem okolju pa vse. kaj pa ce bi probal za kak dan? nc ne stane da probamo.. sj drgac jutr pridemo na srecanje, sam vrjetn brez piksi k se je prehladila mal, mislm podganja pamet, dle govoris nej ne je snega, bl vztraja! :=)=: kivi in tamala prideta.
Sneg jejo? Woow. (:
Ja lahko bi proval ja. Za kok pa kletko zraven prodaš? Ker Iks ma kletko za hrčke ker je itaq 24/7 zuni, nove pa še nisem uspela kupt [ni denarja ;P]

Ni tok woow k se pol prehladi -.-
Kletko trenutno nimam svojo - od kolegice, tk da morm najprej njej rečt da mi da mojo nazaj... V bistvu ti jo lah dam zastonj al nekej ker je una plastika spodej že vsa spokana in polomljena, nove pa nikakor nism mogla dobit iste dimenzije ker je ful stara kletka... Nebi se pa branla kakih največ 10 evrov Embarassed kriza v denarnici Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 7:59 pm

Laughing no 10 € pa sploh ni problem.
Poznam krizo v denarnici in povzročajo jo čiki. Mad
Se jutri še zmenmo in vse ane. (: Drugače tvoje dve buče sta čista cukra samo zaradi Iksa nevem kako bi šlo. Sicer psa in mačka je že napadla ta buča moja. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:05 pm

Sonii je napisal/a:
Laughing no 10 € pa sploh ni problem.
Poznam krizo v denarnici in povzročajo jo čiki. Mad
Se jutri še zmenmo in vse ane. (: Drugače tvoje dve buče sta čista cukra samo zaradi Iksa nevem kako bi šlo. Sicer psa in mačka je že napadla ta buča moja. Rolling Eyes

Kadilci umirajo mlajši --- zmanjka tud za malco. Embarassed

Ja sej se vidmo pa bomo besedo vrgle ^^ kivi je ugriznla mojga mačka za nos, pa se jo niti ne takne več haha Very Happy

Ma lubice sta obedve an.. Marbit no, marbit če bo bolš, pride tud piksi, ni pa stoposto.
Nazaj na vrh Go down
Sonii

Sonii


Število prispevkov : 773
Join date : 13/01/2009
Age : 32
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:09 pm

Avalon je napisal/a:
Sonii je napisal/a:
Laughing no 10 € pa sploh ni problem.
Poznam krizo v denarnici in povzročajo jo čiki. Mad
Se jutri še zmenmo in vse ane. (: Drugače tvoje dve buče sta čista cukra samo zaradi Iksa nevem kako bi šlo. Sicer psa in mačka je že napadla ta buča moja. Rolling Eyes

Kadilci umirajo mlajši --- zmanjka tud za malco. Embarassed

Ja sej se vidmo pa bomo besedo vrgle ^^ kivi je ugriznla mojga mačka za nos, pa se jo niti ne takne več haha Very Happy

Ma lubice sta obedve an.. Marbit no, marbit če bo bolš, pride tud piksi, ni pa stoposto.

Dobr da sva na to temo pršle da ne pozabm jutr po čike. Laughing
No ja če Piksi uredu še njo prpel drugač nej pa doma počiva. (:
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:11 pm

Sonii je napisal/a:
Dobr da sva na to temo pršle da ne pozabm jutr po čike. Laughing
No ja če Piksi uredu še njo prpel drugač nej pa doma počiva. (:

Mja. Pa sej jo že poznaš kašna je lumpa moja lepa...

Jutr me spomnte da pokažm fotke od mojga lepga enčota(psa) k sva bla dans na šetnji.. Mater sm zmatrana :S jutr - ponovi vajo. Ta se nikol ne zmatraaaaaaaaa affraid
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 8:35 pm

haha boš mal kondicije dubla ja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeSre Mar 03, 2010 9:02 pm

Tahun je napisal/a:
haha boš mal kondicije dubla ja Very Happy

vse me boli, noge, roke, rame (ko se iz obupa obešaš na špago in upaš da se bo pes kmal ustavil...), trebušne mišice...

jaooooj What a Face
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 10:48 am

Ideja o dogovoru s Soni odpade. Sad
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 12:40 pm

Dobro da sem prebrala vse prispevke, ker sem misal da so vse bibe že oddane Smile

Se še da zmenit za Stello? Bi bila najbolj primerna za mene in mojo družino (mamo, ata, brata, nečakinjo, fanta, itd... nas je kar nekaj Smile ) Si upam trdit, da bi bila v dobrih rokah Smile

Avalon, besedo prepuščam tebi Smile
Nazaj na vrh Go down
Nina

Nina


Število prispevkov : 93
Join date : 21/01/2010
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 1:52 pm

Muha je napisal/a:

Se še da zmenit za Stello? Bi bila najbolj primerna za mene in mojo družino (mamo, ata, brata, nečakinjo, fanta, itd... nas je kar nekaj Smile ) Si upam trdit, da bi bila v dobrih rokah Smile


Mislim pa, da je za Stello že rekla, da jo dobi njena kolegica.

Avalon je napisal/a:


Je pa res, da se je za Stello javila kolegica Špelca, po kateri je bila stella tudi poimenovana, tako da le ne bo tako grozno, ker se z njo vidiva vsaj trikrat do štirikrat na teden..
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimeNed Mar 07, 2010 6:32 pm

Stella je oddana skorej za zihr, jutri popoldan bo končna beseda padla.
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitimePon Mar 08, 2010 4:27 pm

Kakšna je bila končna beseda? Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





3 podgane iščejo nov dom konec maja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
3 podgane iščejo nov dom konec maja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: