Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 3 podgane iščejo nov dom konec maja

Go down 
+18
Jasmina
mamaF
Sandrca
Tjashy
Juni
sonja256
Eva
mashikaa
AtLanT!da
Nes
Nina
Muha
Cath
Timea
Dejan
Tahun
Sonii
Avalon
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 09, 2010 4:04 pm

Muha je napisal/a:
Kakšna je bila končna beseda? Smile

Foter ne pusti, zato pa jo bo vzela njena cimra Nežka in Nežkina sestra Jerca.. Kar je v bistvu skoraj isto, kot če bi jo vzela Špela sama. Smile

Stellin problem je rešen, ostajata Kivi in Piksi... To me v bistvu velik bolj skrbi...

Aja, Stella gre v nedeljo na probno noč ali dve k Nežki in Špeli, ko se bo fajn mela, js bi tud šla Laughing What a Face
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 09, 2010 10:57 pm

Jaz pa vedno bolj študiram o Kivi in Pixie, če praviš, da prideta s kletko.

Sicer sem klicala Ano, ki je dala na forumu objavo, ampak ni nobene slikce (ima dve karamelni samički stari malo več kot en mesec).

A bi mi zaupala tvoji dve bibi, če bi se odločla zanju? I love you
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 2:21 pm

Muha je napisal/a:
Jaz pa vedno bolj študiram o Kivi in Pixie, če praviš, da prideta s kletko.

Sicer sem klicala Ano, ki je dala na forumu objavo, ampak ni nobene slikce (ima dve karamelni samički stari malo več kot en mesec).

A bi mi zaupala tvoji dve bibi, če bi se odločla zanju? I love you

Po prikazni vidim da že imaš podganico, kolko je pa stara?
Maš prostor in čas zanju?

Verjetno bi zaupala ane.. Lahko bi vsaj eno probno udarl za kake par dni prej, al pa kak teden?

Pa morš oblubit da ju boš mela radaaaaaa Razz I love you
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 2:47 pm

Na prikazni sliki je moj bivši Vinko, ki je prišel iz Tukana, nesocializiran, ne navajen roke, agresiven in grizel je ko zver. Po dobrem mescu sem ga vrnala v Tukano, ampak sem ga vseeno mela rada - tak da če bi mela dve carti kot sta tvoji bi po šivih pokalo od ljubezni Smile

Časa mam ogromno, s prostorom je pa tako... s fantom sva v eni veliiiiki sobi + kopalnica, če stopiš pa čez vrata si pa na podstrešju tri-nadstropnega bloka. Podganice bi bile v isto sobi kjer spiva, gledava tv & ostalo. Za kletko in prosto tekanje na okoli je dovolj prostora Smile

Edini problem je, da imam kletko primerno za eno podgano - pa nimam podgane, če bi imela pa dve pa nimam primerne kletke xD Tako da bom še malo počakala, če bom dobila kje samo eno samičko, če ne bom pa vžgala alternativo z dvema Wink Odločila se bom pa verjetno kmalu, ker vsak dan intenzivno razmišljam katera opcija je boljša Idea
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 2:53 pm

Boljša je opcija z 2 podganama, ker so družabne in potrebujejo družbo svojih vrstnic Smile jezik
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 2:57 pm

Sej to vem, samo js bi se tako 20 ur na dan ukvarjala z njo. Potem je pa tu še moj fant, mama, ata, brat, njegova punca, nečakinja... nas je kr nekaj. Pomoje bi si prej želela miru kot pa še več družbe Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 3:20 pm

Uuuu raj za moje bejbe da doživita lepo lepo starost Razz

Jooo kr solzice mi hočjo v oči Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 3:27 pm

Kiro zlobno podgano so ti poturili v tukanu Shocked Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 4:53 pm

No ja, saj niso vedeli. Tja sem jo šla iskat, so jo naročili iz Ptuja, sem čakala en teden in je prišel Vinko. Prodajalka je rekla da ga je s hrano zvabla v transporter, da sem ga nesla domov, ni vedela kakšen je. Vprašanje kaj so delali z njim na Ptuju Evil or Very Mad

Pa sem se en mesec trudla, da bi se navadil... z mlekom na žlički, priboljški, s pogovarjanjem itd... Smile Mama je bla dosti zraven njega, na koncu pa je še ati poskusil s"silo", da ga je enostavno prijel in pokazal da ni nič hudega, če je na rokah... pa tudi to ni šlo. Na koncu sem dala gor usnjene rokavice, da sem ga dala nazaj v transporter in odnesla nazaj v trgovino. Prste sem imela vse preluknjane, na rokavicah in svoje Rolling Eyes

Ampak je bla prodajalka ravno tako žalostna kot jaz... je rekla, da če je pa Vinko tak žlehnobek pa ne bo več dolgo pale Je šel vrjetno h kačam... je že dolgo tega, pa ga še vedno pogrešam. Da bi ga pa obdržala, pa tut nisem imela želje, saj je bil dejansko nevaren za vse nas doma.

Avalon, danes pokličem ono drugo, pa jo malo povprašam. Drugače me pa imej v mislih Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 8:00 pm

Muha je napisal/a:
No ja, saj niso vedeli. Tja sem jo šla iskat, so jo naročili iz Ptuja, sem čakala en teden in je prišel Vinko. Prodajalka je rekla da ga je s hrano zvabla v transporter, da sem ga nesla domov, ni vedela kakšen je. Vprašanje kaj so delali z njim na Ptuju Evil or Very Mad

Pa sem se en mesec trudla, da bi se navadil... z mlekom na žlički, priboljški, s pogovarjanjem itd... Smile Mama je bla dosti zraven njega, na koncu pa je še ati poskusil s"silo", da ga je enostavno prijel in pokazal da ni nič hudega, če je na rokah... pa tudi to ni šlo. Na koncu sem dala gor usnjene rokavice, da sem ga dala nazaj v transporter in odnesla nazaj v trgovino. Prste sem imela vse preluknjane, na rokavicah in svoje Rolling Eyes

Ampak je bla prodajalka ravno tako žalostna kot jaz... je rekla, da če je pa Vinko tak žlehnobek pa ne bo več dolgo pale Je šel vrjetno h kačam... je že dolgo tega, pa ga še vedno pogrešam. Da bi ga pa obdržala, pa tut nisem imela želje, saj je bil dejansko nevaren za vse nas doma.

Avalon, danes pokličem ono drugo, pa jo malo povprašam. Drugače me pa imej v mislih Smile

Ja faaak :S Bogi Vinko Sad žalostno Sad
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 9:10 am

Bogi tvoji prsti! mene sta ugriznili samo enkrat (sem ju hotela narazen dat z roko, ker sta se tepli in grizli in je Xena ponesreči mene ugriznla z ugrizom, namenjenim Nixie (še dobro, ker si ne upam pomislit, kaj bi bila taka rana za Nixie)) in se mi je celilo zelo dolgo, sicer brez problemov, ampak vseeno. Če je pa tebe večkrat - awa!
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 2:14 pm

Ja ene 6 krat na dan ziher. Pa še v gostinstvu delam ... sem mela luknje v prstih še mesece.

Drgač pa Avalon, sem klicala ono drugo, je rekla, da lahko samo eno bibo vzamem in grem enktat naslednji teden jih pogledat - mogoče bom kar vzela. Bomo videli kako bo.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 8:18 pm

Muha je napisal/a:
Ja ene 6 krat na dan ziher. Pa še v gostinstvu delam ... sem mela luknje v prstih še mesece.

Drgač pa Avalon, sem klicala ono drugo, je rekla, da lahko samo eno bibo vzamem in grem enktat naslednji teden jih pogledat - mogoče bom kar vzela. Bomo videli kako bo.

V redu, se slišimo ane...

Vote for my babies O.O
Nazaj na vrh Go down
mashikaa

mashikaa


Število prispevkov : 427
Join date : 25/10/2009
Age : 33

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 14, 2010 9:11 pm

O toj pa res bedn, da jih morš oddat pa tko si nora nanje.. Zakaj jih pa morš oddat? Jst bi jih z veseljem uzela..sploh tavelke bajsike.. ampak mi moj ne pusti, ker mava že zdej 3 pa žviva v podnajemniškem stanovanju s še dvema sostanovalcema in ga skrbi da ju bo motil, pa že zdej jih je "velik" pa bla bla.. Komplicira no..
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 2:40 pm

Ja k bi ble celo poletje same k bom delala... Pa nasledn šolski let bom v podnajemu an, pa živali niso dovoljene(že vem kje bom in sm že sprašvala...) in pač nočm da trpijo najprej cel poletje pa da jih pol nakonc dam stran vsen..
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimePon Mar 15, 2010 10:43 pm

Ei, ona druga se ni nič javla tako kot sva se zmenle... zato spet študiram o tvojih dveh. Še kr ne vem.
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 8:33 pm

Muha je napisal/a:
Ei, ona druga se ni nič javla tako kot sva se zmenle... zato spet študiram o tvojih dveh. Še kr ne vem.

Vzem si cajt pa dobr razmisl... Ker kr skočt v nekej je čiz brezveze ker ti je lahko pol ful žal...


Men se nikamor ne mudi, tud sama si bom vzela čas...
Nazaj na vrh Go down
Muha

Muha


Število prispevkov : 49
Join date : 05/03/2010
Kraj : Celje

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 10:35 am

Ja, sej zato se pa tudi nič kaj preveč ne sekiram, če mi ona ni odgovorila. Čeprav bi jaz rada imela novo bibo čim prej Smile
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 7:12 pm

Mene skrbi na smrt...

Piksi je fasala neko bolezen, pač ful je postala zaspana in nč ni hotla jest, pa sm jo pelala k vetu an. In zj je že štir dni na nekih zdravilih pač k more spit in jih ful slab prenaša... Vet mi je reku da bi zarad te pizdarije zih poginla slej ko prej, da pa je zdravil tok močn sam po seb, da če je preobčutliva, da jo lah ful zjebe... In piksi zadnje dva dni skos sam spi, noče jest, sama kost in koža sta jo, pa bl jo silm nej je, bl me zavrača in hrano tud, pa njene najljubše stvari ji dajem... Kivi jo pa skos puca pa čuva pa ful ji je grozn...

VSI PESTI DRŽAT ZA MOJO LUBICO! No Sad
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 7:25 pm

Avalon je napisal/a:
Mene skrbi na smrt...

Piksi je fasala neko bolezen, pač ful je postala zaspana in nč ni hotla jest, pa sm jo pelala k vetu an. In zj je že štir dni na nekih zdravilih pač k more spit in jih ful slab prenaša... Vet mi je reku da bi zarad te pizdarije zih poginla slej ko prej, da pa je zdravil tok močn sam po seb, da če je preobčutliva, da jo lah ful zjebe... In piksi zadnje dva dni skos sam spi, noče jest, sama kost in koža sta jo, pa bl jo silm nej je, bl me zavrača in hrano tud, pa njene najljubše stvari ji dajem... Kivi jo pa skos puca pa čuva pa ful ji je grozn...

VSI PESTI DRŽAT ZA MOJO LUBICO! No Sad

Ajoj, revica mala. *držim pesti*
Kje pa se stakne to bolezen?

Sam ne moreš verjet, kako hitro shujšajo podganice, ko so bolne. Crying or Very sad
V soboto se mi Tak ni zdel pretirano drugačen, ampak ko ga gledam danes mi gre na jok,ker je tako suhcen
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 7:29 pm

Nes je napisal/a:
Avalon je napisal/a:
Mene skrbi na smrt...

Piksi je fasala neko bolezen, pač ful je postala zaspana in nč ni hotla jest, pa sm jo pelala k vetu an. In zj je že štir dni na nekih zdravilih pač k more spit in jih ful slab prenaša... Vet mi je reku da bi zarad te pizdarije zih poginla slej ko prej, da pa je zdravil tok močn sam po seb, da če je preobčutliva, da jo lah ful zjebe... In piksi zadnje dva dni skos sam spi, noče jest, sama kost in koža sta jo, pa bl jo silm nej je, bl me zavrača in hrano tud, pa njene najljubše stvari ji dajem... Kivi jo pa skos puca pa čuva pa ful ji je grozn...

VSI PESTI DRŽAT ZA MOJO LUBICO! No Sad

Ajoj, revica mala. *držim pesti*
Kje pa se stakne to bolezen?

Sam ne moreš verjet, kako hitro shujšajo podganice, ko so bolne. Crying or Very sad
V soboto se mi Tak ni zdel pretirano drugačen, ampak ko ga gledam danes mi gre na jok,ker je tako suhcen

Nimam pojma, baje je tud gensko pogojen mal.. Sorry k mam ful mal detajlov od kar ji je ampak sem bla pr vetu v totalnem šoku in nism uspela nč dojet... Res jo je sama kost in koža in čist brez volje je, skor jokam k jo vidm :S pa na pol ure grem preverjat če je še na tem svetu pa čeprov morm pol kletke podret da pridem do nje...
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 7:39 pm

pale pale žalostno res, pa še zelo mučno jih je gledat Sad
kaj v jopi pri tebi ji pa ni udobno? pač da bi nekako naštimala, da jo maš pri sebi skupaj s kivi ...
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 7:43 pm

zj sta pri meni, kivi leži zraven nje, piksi pa ne more več nič razen rahlih trzov s tačkami in mal glavo premakne...

Pomojem je tole poslavljanje... pale pale pale pale
Nazaj na vrh Go down
Avalon

Avalon


Število prispevkov : 180
Join date : 19/03/2009
Age : 29
Kraj : LJ

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 8:06 pm

Sam še diha... Še to bl komej..

Očitno je že zdavnej prepozno blo vseskupaj...
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 17, 2010 8:08 pm

Joj grozno Crying or Very sad
Jst upam da bo šlo vseen kej na boljše, držim pesti!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 3 podgane iščejo nov dom konec maja   3 podgane iščejo nov dom konec maja - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
3 podgane iščejo nov dom konec maja
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Čebelca Maja
» Blue ---> Maja
» Prodajam podgane
» Majhni mucki iščejo nov dom
» Društvo prijateljev živali Severne Primorske - mucke iščejo dom

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: