Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 AtLanT!da aka Kix

Go down 
+13
Nes
taii aiko
Eva
bolha
Olivija
_panter_
mamaF
*Tinky*
elanor
Sonii
Dejan
Fiamma
AtLanT!da
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jan 23, 2009 12:55 am

Atlantida, ti pošiljam par slikc, če ti bo kaj prav prišlo Wink

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Uu-004

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Uu-009

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Nikonove-fotke-416

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Nikonove-fotke-423

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Tp312009-010

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Toncii-l-004
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jan 23, 2009 6:03 pm

aww, srčkaneee! Se jutri ali pojutrijšnem lotim dela.. kok je cute!! Very Happy I love you bounce ful mi je všeč pika na hrbtu.. sunny
Nazaj na vrh Go down
_panter_

_panter_


Število prispevkov : 53
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:09 am

ma se bomo zmenli za tudi kakšne ilustracija ja Wink haha.... samo preden bo ta knjiga narejena bo trajalo kr še en lep cajt Laughing
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 5:13 pm

An men tud Olija narišš? Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePon Mar 02, 2009 6:41 pm

dej kako slikco pa bom Razz Very Happy Very Happy sam mam zdej maturo pa to, bo mal mn cajta..
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 9:41 am

vse naj naj! flower
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jul 17, 2009 1:14 pm

Vse najboljše še z moje strani! cheers
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 18, 2009 10:38 am

hvala hvala ^^
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 19, 2009 7:05 am

Vse najboljše jocolor
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 19, 2009 10:52 am

hvala tud teb, Dejan
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 10:21 am

Čeprou sm preprozna..use najbolše jocolor
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 23, 2009 11:09 am

Ne sekirej se, hvala ti ^^ moja nečakinja še zdej ne verjame da sm mela rd, kr ni vidla tortice pa svečk, tko da vse ql ^^ (stara je 3 leta)... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jul 24, 2009 1:28 pm

Joooj, jaz sem tudi šele zdaj opazla (res pa je, da tud jaz nisem nikjer vidla torte geek ).
Torej: vse najboljše ti želim, pa da bi čimprej dobila podgance, pa da ti nikol ne bi zmanjkalo inspiracije za risanje, pa .... v glavnem, želim ti, da čimbolj uživaš življenje! I love you bounce cheers flower
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePet Jul 24, 2009 5:37 pm

mamaF je napisal/a:
Joooj, jaz sem tudi šele zdaj opazla (res pa je, da tud jaz nisem nikjer vidla torte geek ).
Torej: vse najboljše ti želim, pa da bi čimprej dobila podgance, pa da ti nikol ne bi zmanjkalo inspiracije za risanje, pa .... v glavnem, želim ti, da čimbolj uživaš življenje! I love you bounce cheers flower

Sej res zakaj pa nimaš še podgance? Bi ti mi mogl eno za rd prnest lol!
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 9:32 am

Hvala teb, mamaF, za želje Very Happy Very Happy Very Happy

ja, Olivija, podganc nimam še zato, k jih nočm čez počitnce vlačt okol (morje, tabori, vikend,...) al bi bla pa js skoz doma, in ne eno ne drugo ni lih ql pa še prevroče je zdj..

Poleg tega pa starce še psihično prpravlam nanje z risbami in slikami čeprov se jima sanja ne, da ju mislm resno dubit..

Še tretja stvar, k je pa že v veliki meri narjena je pa to, da POČAS nabiram znanje in stvari (da moje finance ne trpijo preveč - kupt morm samo še kletko, hrano, steljo, en večji rov za v sobi, in wc-kot, vse ostalo (skledice, napajalnik, igrala,...) pa že mam) zato, da tud sama vidm če sm prpravlna, k s hrčkom sm pred 6 leti tko zasrala d je mami mogla skrbet zanga, k ga js kr naenkrat nism mogla več vidt (ne vem zakaj, kr je blo najlepše bitje v mojm stanovanju)
AtLanT!da aka Kix - Page 2 Luni.th
Ampak to je blo zato, kr sm se kr en dan odločla in ga šla kupt, ne da bi karkol vedla o njih razn kaj more jest... Zdj je drgač, kr o podgancah vem velik več, in tud starejša sm, bl odgovorna in predvsm prpravlna, tko da okol 15.9. grem kupt 2 samički flower
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 10:18 am

Si si pa fajn tole zastaula! cheers

No sej je dobr da se pozanimaš prej o tem. Jest sm se tud predn sm Olija dobla full zanimala. IN sm 14 dni sam o podganah brala XD
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 10:37 am

pri meni je bla podobna zgodba.. sem mela 2 hrčka ki sem se ju naveličala in potem sem se odločla, da glodalcev ne bom nikoli več imela, ker so brezveze.. ampak to je blo ene 4-5 let nazaj.
potem sem pa neki o podganah zasledila in sem bla varjanta: Shocked I love you What a Face cherry albino (itd.)
potem sem kakšen mesec na skrivaj po netu iskala članke pa slikce pa se topila zraven Razz
pod nos mi je prišej tudi moj pes forum, prebrala sem celega in bila sem vedno bolj odločena, da hočem podgano Twisted Evil
sem pa vedla da bi mama znorela, če bi jo kr tako privlekla domov.. zato sem težila kolegicam, dokler niso obljuble, da jo dobim za rd (tako je mama ne bi mogla vreč vn, darilo za 18. pa to.. xP)
sicer sem svojega škrata dobila mesec kasneje, ampak ravno toliko časa sem potrebovala, da sem mamo psihično pripravila na podgano.. in prvih par dni je bla čisto navdušena nad njim, še v šolo me je klicala da mi pove, da si je naredu brlog v hiški lol!

ja ok, bluzim, se opravičujem.. ampak je dolgčas Neutral
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSob Jul 25, 2009 3:51 pm

xD Te čist razumm ^^ dougčas -> pjt se s podganco igrt xD
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 12:01 pm

ja sej trenutno mi kle po tipkovnici lazi da ne morem niti pisat pa v predalu dela raztur XD
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 26, 2009 3:07 pm

Carica
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePon Jul 27, 2009 8:49 am

je samček Wink
Nazaj na vrh Go down
Olivija

Olivija


Število prispevkov : 387
Join date : 15/02/2009
Age : 30
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePon Jul 27, 2009 10:34 am

bolha je napisal/a:
je samček Wink

pol je pa CAR king
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimePon Jul 27, 2009 4:36 pm

Aja, ups clown clown clown
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 9:49 am

Mami je ugotovila ^^

No, moja mt je že velikrat dokazala, da ma vedeževalske sposobnosti, v katere pa sama ne verjame. In tokrat je sanjala, da je v moji sobi našla kartonasto škatlo, v kateri je bila veliiiika podgana, ki je hotela ven lol!

Zjutri me je zaslišala kaj te sanje pomenjo, js pa drugač ne znam lagat, vsaj ne ljudem, ki jih poznam, in sm se sam v zadregi nasmehnla pa šla v kabinet xD In je mt že vedla kok je ura, sam se je delala, d ni nč narobe, oz. je zdj mal v šoku, sam se bo do 14.9. že sprjaznla. Komentirala je sam tok, da je rekla, da se ji ne smejo prbližat, oz. da ona noče met nč z njimi (ker za hrčka je nakoncu ona skrbela) pa: "Buh dej norcem pamet, men pa dnar..." To pumen, da se je sprjaznla. Very Happy I love my psychic mom (rada imam mojo jasnovidno mami) sunny
Nazaj na vrh Go down
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 33
Kraj : Izola

AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 02, 2009 2:10 pm

AtLanT!da je napisal/a:
Mami je ugotovila ^^

No, moja mt je že velikrat dokazala, da ma vedeževalske sposobnosti, v katere pa sama ne verjame. In tokrat je sanjala, da je v moji sobi našla kartonasto škatlo, v kateri je bila veliiiika podgana, ki je hotela ven lol!

Zjutri me je zaslišala kaj te sanje pomenjo, js pa drugač ne znam lagat, vsaj ne ljudem, ki jih poznam, in sm se sam v zadregi nasmehnla pa šla v kabinet xD In je mt že vedla kok je ura, sam se je delala, d ni nč narobe, oz. je zdj mal v šoku, sam se bo do 14.9. že sprjaznla. Komentirala je sam tok, da je rekla, da se ji ne smejo prbližat, oz. da ona noče met nč z njimi (ker za hrčka je nakoncu ona skrbela) pa: "Buh dej norcem pamet, men pa dnar..." To pumen, da se je sprjaznla. Very Happy I love my psychic mom (rada imam mojo jasnovidno mami) sunny
hmm me zanima kako bo moja odreagirala ko bom domov privlekle še 2.. ker mi je že rekla da ne smem scratch
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





AtLanT!da aka Kix - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AtLanT!da aka Kix   AtLanT!da aka Kix - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
AtLanT!da aka Kix
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ..AtLanT!da je končno dobila Nixie in Xeno!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: O članih in njihovih podgancah :: Člani se predstavljajo-
Pojdi na: