Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Podgance za oddajo začetek februarja

Go down 
+10
Lenart
WeeWee
Juni
Nessa
Nes
AtLanT!da
Dejan
Tjashy
Ninica
Lee
14 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 5:24 pm

Kot ste lahko prebrali v naslovu, bom imela za oddajo podganice v začetku marca oz. sredini marca.

Kombinacije so možne:

-črna z belim trebuhom
-sivo-rjava
-bela s črno liso
-albino
-bela z rjavo liso

če si kdo želi rezervirati v naprej naj napiše... da vem ko se skotijo katere pustit... spola še ne vem takoj po rojstvu tako da to ugibam.


Leja


Nazadnje urejal/a MetalGirl Pon Feb 01, 2010 3:48 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 8:58 am

Zainterisirana. Samčka! Zdej sm našla že kr precej mladičov tko da se bom mogla odločt.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeČet Jan 21, 2010 5:31 pm

Jap, če se odločš kar napiš
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 23, 2010 2:33 pm

Podganice so danes privekale na svet. Prvič je kotila pred mano. Jih je pa ogromno, vendar jih zdaj še ne morem preštet, morda proti večeru.

lp
Nazaj na vrh Go down
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 23, 2010 4:19 pm

Kok lepo!!!!Kdaj prbližn pa bojo za oddajo?
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 23, 2010 6:48 pm

Daj povej barve, sem prav firbčna. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 23, 2010 7:17 pm

Uspela preštet: 17 rozik že v drugo Razz - ne zaporedoma ampak jih ma pa 17 že drugič Very Happy

am barve se še ne vidijo, ima jih pa 8 črne uči in 9 bo albinov. pač tiste s črnimi učki bojo pa ene izmed tistih kombinacij k sm jih že napisala par postov zgoraj. Razen albink seveda Razz

:=)=: pozdravček
Nazaj na vrh Go down
Dejan

Dejan


Število prispevkov : 584
Join date : 13/01/2009
Age : 41
Kraj : Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 23, 2010 11:14 pm

Evo pa imaš spet novo serijo podganc. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeTor Jan 26, 2010 9:12 pm

Če koga zanima si lahko rezervira:

albino samička
albino samček
črni samički
črn samec pa je rezerviran vendar še ni 100%

anna and anna odpiši mi na ZS če te zanima, kar si mi že napisala

Za oddajo okoli 13 februarja!
Nazaj na vrh Go down
AtLanT!da

AtLanT!da


Število prispevkov : 726
Join date : 14/01/2009
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 8:45 am

Tako malo? A nisi rekla da jih je 17 bilo??
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 12:03 pm

Če še niste opazili sem vedno napisala koliko se mi jih je skotilo, potem pa sem objavila katere barve in koliko jih je za oddajo. Vedno sem jih manj napisala, je tako??
17 podganc je zelo težko oddati. Verjemite.

Zato jih pri vsakem leglu pustim le nekaj.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 3:20 pm

Si morda že kaj razmišljala, da bi še kaki dve samički nabavla zraven?
Da lahko ma Biba vmes mal porodniškega dopusta Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Nessa




Število prispevkov : 11
Join date : 06/09/2009

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 4:21 pm

Jaz bi dve sigurno vzela, ampak nikoli pod takimi pogoji. S tem mislim, da je mama kot stroj za rojevanje, potem jih pa še veliko daš kačam za hrano. Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:13 pm

Avesta vidve pametni ma ona zmeraj 3 mesece vmes Wink tko da... sploh pa to da grejo kači nima veze, ker jih je težko oddat.
Sploh pa če bi malo bolj sledili temam na forumu bi ugotovili kako in kaj. In sm že 100x povedala da če nebi imela mladičkov sploh nebi smela imet podgan.

Tako da...

ps: frej še črni samički in albino samička
Nazaj na vrh Go down
Nessa




Število prispevkov : 11
Join date : 06/09/2009

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:22 pm

MetalGirl je napisal/a:
Avesta vidve pametni ma ona zmeraj 3 mesece vmes Wink tko da... sploh pa to da grejo kači nima veze, ker jih je težko oddat.

Najbolj neumen izgovor, ki sem ga slišala že enkrat (ravno od tebe se mi zdi, pa od vseh ostalih šteparjev, ki nimajo niti malo občutka za živali, predvsem do teh, ki jih sami vzredijo). Evil or Very Mad silent Malo poglej po podganarnah, ima večina celo čakalno vrsto. Kaj je pa tvoj izgovor? Da jih je težko oddat? Ja potem jih pa ne met a ne. Očitno ti služijo le kot izgovor in hrano; aja pa da ne pozabim, tudi kot nek zaslužek. Si sploh že kdaj probala vse pustit žive in jih vse oddajat?
Da sem pametna, sem pa vedno vedla. cheers
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 9:32 pm

Nessa je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:
Avesta vidve pametni ma ona zmeraj 3 mesece vmes Wink tko da... sploh pa to da grejo kači nima veze, ker jih je težko oddat.

Najbolj neumen izgovor, ki sem ga slišala že enkrat (ravno od tebe se mi zdi, pa od vseh ostalih šteparjev, ki nimajo niti malo občutka za živali, predvsem do teh, ki jih sami vzredijo). Evil or Very Mad silent Malo poglej po podganarnah, ima večina celo čakalno vrsto. Kaj je pa tvoj izgovor? Da jih je težko oddat? Ja potem jih pa ne met a ne. Očitno ti služijo le kot izgovor in hrano; aja pa da ne pozabim, tudi kot nek zaslužek. Si sploh že kdaj probala vse pustit žive in jih vse oddajat?
Da sem pametna, sem pa vedno vedla. cheers

Ja draga Nessa sem pustila že vse in na koncu sta ble dve 3 mesce pri meni predenj sem ju oddala. No pa mi dej stran od teh strani oz. česarkoli Wink Zakaj se vsi spravljate name, ker imam pač kačo doma? A ti misliš da na veterinarskih šolah ne dajejo podganic za hrano? Lepo te prosim kje živiš, očitno tega še nisi slišala da se ti to zdi takoo čudno.. Sepravi tisti bodoči veterinarji nimajo občutka ja... kaj pa tisti ki imajo podgane samo za futer in ki sploh nikoli ne ločijo samca in samice? Da gre to kot proizvodnja? Kaj pa praviš na to? Jaz bi z veseljem pustila še več podganic, pa če ni takega zanimanja... oz. ne vem kje naj še napišem.. Misliš da se men ne smilijo? aham sem pač terminator in se mi tako rečeno j*** za živalice? Očitno ne razumete da je to tako rečena prehranjevalna veriga, kjer je kača plenilec in miši oz. podgane plen? ok dost o tem. Rajši mi piši na ZS kot pa da tukaj smetiva temo. Brez problema bi ti odgovorim Wink ne grizem Razz
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 10:05 pm

Sej meni je čisto logično, da morajo kače tudi neki jest in nimam nič proti temu, da se zanje gojijo podgane.

Sem samo predlagala še kakšno samičko za zraven, ali pa mogoče dve Smile Za večjo variantnost kožuščkov, pa mal počitnic za trenutno podganico.
In v tem predlogu ni bilo nič slabega ali obtožujočega. Priznaj da bi bilo fino imet še kakšno Wink Wink

:=)=:
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSre Jan 27, 2010 11:08 pm

Jaz se kar strinjam s predlogom od Nes. Če je imela tvoja trenutna podganica že tri legla, potem jih v vsakem primeru ne sme imeti več, tako da bi bilo res dobro, da si omisliš še kako.
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 5:30 pm

No Nes hvala. Imaš čisto prav in tudi po mojem mnenju bi bilo bolje da bi imela še kakšno podganico več, ne samo zaradi Bibe ampak tudi ker so tako kjuuut Embarassed

Problem pa imam prostor... in pa fotr pritiska name.... sj zdej po spet ene 3-4 mesce če ne še več mela dopusta in bo uživala z mano Very Happy

... drugače pa tisti ki pravite da od mene podganic nebi vzeli zaradi tega ker je imela po vašem zapored legla.. (kar ni res! ) je to to čista traparija
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 5:49 pm

Veš kaj pa me zanima .. kako se potem odločiš, katere pustiti?
Kakšni so kriteriji, kožušek, spol?

ko so še tako majhne karatker verjetno odpde?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeČet Jan 28, 2010 5:54 pm

Nes je napisal/a:
Veš kaj pa me zanima .. kako se potem odločiš, katere pusiti?
Kakšni so kriteriji, kožušek, spol?

ko so še tako majhne karatker verjetno odpde?

Ja kriterij absolutno odpade. Pustim jih glede na to koliko je istih barv, kolikor je rezervacij oz. želj po barvah ter spolu. To leglo začuda ni bilo nobenega pisanega. Moja sošolka ima željo po črnem samčku in sem ga pustila, albino samičko in enega albino samčka pa sem pustila pač ker ni toliko povpraševanja po albino podganah zato vsakega po en spol. Črni samički pa zato, ker mi je anna and anna rekla da bi vzela 2 samički različnih barv in sem pač obdržala 2 črni in 1 albino podganico. Nažalost je zdaj odpovedala, tako da bosta ti dve podganici našli drug dom. Ponavadi pa se odločim kar tako kakor se mi zdi.

Upam da vsaj malo razumeš. xD zakaj sem to rundo pustilla te. jezik
Nazaj na vrh Go down
WeeWee

WeeWee


Število prispevkov : 3
Join date : 19/01/2010

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimePet Jan 29, 2010 7:55 am

jst bi eno prosim prosim Smile jo že iščem nekaj časa! končno sem pripravljena na novo. Very Happy prosim piši na zs Smile
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Jan 30, 2010 5:52 pm

Zgleda da bo ena samička sivo-rjava, če koga zanima je samo še ta frej. pig
Nazaj na vrh Go down
Lenart




Število prispevkov : 7
Join date : 26/01/2010
Age : 33
Kraj : Ljubljana

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimePon Feb 01, 2010 10:23 am

Jaz bi vzel sivo-rjavo samico. Problem je, da živim v okolici Ljubljane in nimam prevoza do Kranja. Si morda kaj v Ljubljani?
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitimeSob Feb 06, 2010 4:50 pm

Evo slikice. Tukaj so en dan predenj so spregledale.

Podgance za oddajo začetek februarja Jrstzw-044

Podgance za oddajo začetek februarja Jrstzw-045

Podgance za oddajo začetek februarja Jrstzw-046

Podgance za oddajo začetek februarja Jrstzw-048

Podgance za oddajo začetek februarja Jrstzw-049
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Podgance za oddajo začetek februarja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Podgance za oddajo začetek februarja   Podgance za oddajo začetek februarja Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Podgance za oddajo začetek februarja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pričakuje kdo tamale februarja?
» Še 4 samčki za oddajo.
» podgance za oddajo
» podgance za oddajo
» 2 podganici pripravljeni za oddajo takoj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: