Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 podgance za oddajo

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 5:09 pm

Ali se kdo zanima za mlade podgance? Najprej bi rada nabrala dovolj ljudi, da vidim če se mi splača parit. Samček še ni znan-ga tudi iščem. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tjashy

Tjashy


Število prispevkov : 210
Join date : 15/09/2009
Age : 28
Kraj : Lublana (=

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 5:18 pm

Jaz biiiii, mogoče =)
Če bi bila kakšna črna samička z belim trebuščkom sem takoj za Wink Ali pa kakšna husky..
Pomoje se ti splača kakšen opis karakterja samičke narediti, da je prijazna pa to.. Pa slikice prilepi =)
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 6:28 pm

Tjashy je napisal/a:
Jaz biiiii, mogoče =)
Če bi bila kakšna črna samička z belim trebuščkom sem takoj za Wink Ali pa kakšna husky..
Pomoje se ti splača kakšen opis karakterja samičke narediti, da je prijazna pa to.. Pa slikice prilepi =)

Za barvo ne vem. Zelo si želim husky samčka vendar pa bi raje gledala tudi na karakter. Sploh pa ne vem če bo kdo sploh hotel scratch
Bom naredila predstavitev podganic v temu primerni temi. Samo da slikice naložim na računalnik Very Happy
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeTor Mar 30, 2010 8:21 pm

Opis narejen v "Naše žverce" Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 12:25 pm

Kdaj približno pa bi bili mladički za oddajo?
Nazaj na vrh Go down
NORČKK

NORČKK


Število prispevkov : 52
Join date : 27/02/2010
Age : 29

podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitimeNed Apr 04, 2010 1:34 pm

Ninica je napisal/a:
Kdaj približno pa bi bili mladički za oddajo?

Na žalost sem dobila premalo odgovorov, tako, da s parjenjem ne bo nič. Počakat pa tudi ne morem, ker bodo potem za oddajo ravno takrat, ko bom šla na morje. Ta tema se lahko zapre.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





podgance za oddajo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: podgance za oddajo   podgance za oddajo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
podgance za oddajo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Še 4 samčki za oddajo.
» podgance za oddajo
» Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)
» Podgance za oddajo začetek februarja
» 2 podganici pripravljeni za oddajo takoj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: