Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Majhne podganice za oddajo okoli marca

Go down 
+12
Juni
Eva
Tahun
Fiamma
Nes
anna and anna
WeeWee
Sonii
mamaF
Ninica
Jasmina
Timea
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePon Feb 08, 2010 12:52 pm

Sej to sem hotel povedat, s plodnostjo in brejostjo ne bi smele imeti nobenih problem, neglede na starost. Kar pa sem zasledila v literaturi (in ne spletnih straneh), je to, da je pri podganah starejših od 8 mesecev nevarna kotitev,če je ta prva. Zaradi že omenjenega zožanja.

Vejla še poudariti, da tudi piše ''may cause'' in ne ''will cause''. Zato sklepam, da je to odvisno od vsake podgane, splošna nevarnost pa vendarle obstaja.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 6:59 pm

No, danes sem prejela en "zelo obsežen" odgovor iz ene od veterinarskih ambulant, in sicer:


Spoštovani,

podgani lahko parite takoj.

Lep pozdrav
Petja Frangeš, dr.vet.med


Super odgovor Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 7:06 pm

wave

No, hitro parit! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 10, 2010 7:18 pm

haha Very Happy

Ja zdej naslednji petek nej bi praviloma dobila samčka Smile Upam da ne bo kej zamude, samo me niso glih prepričali s tem odgovorom Very Happy upam, da se čimprej oglasijo še iz kakšne druge ambulante Smile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 11:12 am

evo! zdej sem govorila z veterinarjem iz Bube v Grospupljah in je rekel, da lahko podganico kljub 9 mesecem parim, da ni to nič narobe, in da to o medeničnih poteh ni vse res, in sploh ni tako hudo, da podgance ne bi mogla kljub temu normalno skotiti, in da ju lahko dam komot pariti. Smile
:=)=:
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 11:25 am

Timea je napisal/a:
evo! zdej sem govorila z veterinarjem iz Bube v Grospupljah in je rekel, da lahko podganico kljub 9 mesecem parim, da ni to nič narobe, in da to o medeničnih poteh ni vse res, in sploh ni tako hudo, da podgance ne bi mogla kljub temu normalno skotiti, in da ju lahko dam komot pariti. Smile
:=)=:

Aha zanimivo. Torej zoža se, ampak ne tako zelo, da bi bili problemi s kotitvijo?
sem to prav razumela?


Pa prosim, ne pozabit dat gor slikice od samčka, ko ga dobiš I love you
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 11:31 am

j tko nekako ja Very Happy
kr sm ga potem vprašala če res ne bi smelo bit nobenih problemov in to, ker sem prebrala o tem da se zožajo te maternične poti, in je reku, da komot parim in da sploh ni tako hudo to z materničnimi potmi in da se še preveč parijo Very Happy

veš da bom dala slikce, čez en teden nej bi ga dobila Wink
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 11, 2010 8:53 pm

No, super, Timea, upam, da bo res šlo vse OK Smile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:24 pm

evo prihaja obljubljeno Wink in sicer par slikic od samčka :=)=:

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Photopr

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Photojpg1

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Photojpg2s

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Photojpg3
Nazaj na vrh Go down
Tahun

Tahun


Število prispevkov : 498
Join date : 29/03/2009
Age : 31
Kraj : Ljubljana

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 1:50 pm

kok je luškaaan <3
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 2:33 pm

Lepi je:) Škoda, da se niso z njim ukvarjali .. pa taki cukrček Sad
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 4:27 pm

hvala obema :=)=:
Ja, očitno rejka gleda samo na to, kako jih bo prodala in še nikol ni v roko prjela podgane in je ne zanimajo O.O
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 6:51 pm

jaz ne bi zdržala, bi ga skoz mečkala in težila ker je tak luškan I love you I love you i buci bu Very Happy Zanimivo, da taki ljudje prenesejo to, da sploh imajo v hiši glodalce, če pa očitno ne marajo živali.

Po moje bojo v tem leglu zelo lepi mladički, ker sta starša tak cukrčka.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 8:00 pm

Ja mene tudi čudi to, še posebno k ni prou glih kej donosen biznis Very Happy usaj pomojem no..
Je malo kriva rejka, ker ga je mela dosti časa in se ni nič ukvarjala, večjo krivdo predlagam pa na mojo osovraženo trgovino ZOOTIC v novi gorici Very Happy k tam so pa res OBUPNI! sploh nimajo pojma o ničemer, lažejo o starosti živali in ti podtikajo najbolj divje, nesocializirane in stare. Majo ogromne podgane, k majo usaj pou leta, oni pa trdijo da je stara mesec in pol ali dva! Da ne govorim kako jih vlačijo za rep, ko jih prosiš, če lahko podgano pogledaš bližje, celo tega samčka je una punca z uso silo zagrabila za rep in ga kr vrgla v škatlo! Jaz se moram prou VEDNO skregat z njimi ko grem tja xD
Upam pa, da bo kej s Tequilco pa samčkom ja, ker mislim da bi blo super lepo leglo Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 9:02 pm

Timea je napisal/a:
! Da ne govorim kako jih vlačijo za rep, ko jih prosiš, če lahko podgano pogledaš bližje, celo tega samčka je una punca z uso silo zagrabila za rep in ga kr vrgla v škatlo!

Ker je dobro vedla, de se revček na smrt boji ljudi in grize Sad
Za rep je tudi prodajalka moja dva ven vzela in me tako šokiral da sem bla brez besed. pa ko bi vsaj čist pri korenu prijela ...

Kaj ima miškolinka še vedno znake gonjenja? Sej če v prvo ne rata ni problem, so tako vsaki teden plodne Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 25, 2010 9:20 pm

Maa prve dva dni jo je samec ful napadal, zdej pa jo sam se povoha in to je to, jih mam stalno skupej, ma jo ne naskakuje vec Smile tako da verjetno jo je u prvih dneh naskocu, ker bi se zdej ze spet mogla gonit, pa ni nic Smile pa mal bolj okrogla je ratala zdej v par dneh, upam da je to to Smile ker nevem zakaj je nebi naskakoval cene Smile
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePet Feb 26, 2010 1:35 pm

OOOO, kok bojo lepi mladički I love you
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePet Feb 26, 2010 5:34 pm

Jz tudi tako pavim Razz samo držim pesti da sploh bodo Wink
Nazaj na vrh Go down
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 2:32 pm

Tud jz držim pesti Smile Kdaj približn pa bodo mladički za oddajo?
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 6:26 pm

Timea je napisal/a:
Ja mene tudi čudi to, še posebno k ni prou glih kej donosen biznis Very Happy usaj pomojem no..
Je malo kriva rejka, ker ga je mela dosti časa in se ni nič ukvarjala, večjo krivdo predlagam pa na mojo osovraženo trgovino ZOOTIC v novi gorici Very Happy k tam so pa res OBUPNI! sploh nimajo pojma o ničemer, lažejo o starosti živali in ti podtikajo najbolj divje, nesocializirane in stare. Majo ogromne podgane, k majo usaj pou leta, oni pa trdijo da je stara mesec in pol ali dva! Da ne govorim kako jih vlačijo za rep, ko jih prosiš, če lahko podgano pogledaš bližje, celo tega samčka je una punca z uso silo zagrabila za rep in ga kr vrgla v škatlo! Jaz se moram prou VEDNO skregat z njimi ko grem tja xD
Upam pa, da bo kej s Tequilco pa samčkom ja, ker mislim da bi blo super lepo leglo Smile

Taki so žal povsod, ne samo v Novi Gorici :/

Upam, da bodo mladički Very Happy Kaj pa boš potem s samčkom? Mislim, ga zdaj nameravaš imeti? Ker mu praviš samo 'samček' ves čas Smile
Nazaj na vrh Go down
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 28, 2010 6:52 pm

Ninica, nevem še kdaj bodo za oddajo, ker ne vem še če je breja Smile Glede na to, da je zdej v treh dneh pridobila nekaj čez 20g, upam da je to to Smile tako da ne vem kdaj bodo mladi, približno pri enem mesecu starosti se jih pa odda. A ti še vedno čakaš moje, al si že dobila od koga drugega? Smile

Juni, samca bom oddala eni prijateljci, k sva se že prej kot sm ga dobila zmenili, da ga vzame ona. Sicer verjamem da bo z njim imela dosti dela, ker se boji in zato grize, vendar tako pač je Smile jaz se z njim ukvarjam tako da ga z rokavicami crkljam, tako, da je že izgubil ogromno strahu in je v veliko boljšem stanju ;D brez rokavic si ga pa neupam prijet Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ninica




Število prispevkov : 36
Join date : 09/11/2009

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 3:32 pm

Še vedno čakam oziroma sm mela zdele gromn dela s šolo,... Mi lahko prosim poveš kdaj prbl. bodo mladiči za oddajo(mesec)?.
Nazaj na vrh Go down
Fiamma
Admin
Fiamma


Število prispevkov : 1492
Join date : 13/01/2009
Age : 34
Kraj : Koper

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 3:43 pm

Ninica je napisal/a:
Še vedno čakam oziroma sm mela zdele gromn dela s šolo,... Mi lahko prosim poveš kdaj prbl. bodo mladiči za oddajo(mesec)?.
Pa sej ti je napisala, da še ne vem če je podgana breja!!!
Če je zdej oplojena, računaj 2 meseca, samo je to še vedno en velik ČE.
Nazaj na vrh Go down
https://podgane.slovenianforum.com
Timea




Število prispevkov : 160
Join date : 29/07/2009
Age : 31
Kraj : Temnica

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 3:44 pm

Ja sej sm ti povedala d nemorem vedet kdaj bodo mladici za oddajo, ce pa ne vem niti ce je sploh breja Smile ce je breja, nevem, cez ene dva meseca priblizno, mogoce malo manj.. Sred aprila, kej takega Smile
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 6:47 pm

Timea je napisal/a:
Ja sej sm ti povedala d nemorem vedet kdaj bodo mladici za oddajo, ce pa ne vem niti ce je sploh breja Smile ce je breja, nevem, cez ene dva meseca priblizno, mogoce malo manj.. Sred aprila, kej takega Smile
O, to bi blo pa super - jaz imam aprila rojstni dan in si boljšega darila ne bi mogla podariti bounce cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Majhne podganice za oddajo okoli marca   Majhne podganice za oddajo okoli marca - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Majhne podganice za oddajo okoli marca
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mlade podganice za oddajo po 10.avgustu :)
» Še 4 samčki za oddajo.
» podgance za oddajo
» podgance za oddajo
» trzanje podganice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: