Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zakaj me podgana grize v prste?

Go down 
+23
..Laura.. :)
hellcat666
Janezzek
Fiamma
marshmallow
Skinny
kopriva
choo
Sara27
Dejan
ines.
mamaF
Juni
Anze
Peexy
Ancha.
Eva
Sonii
Nes
Lee
podganca
AtLanT!da
šKRABA
27 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
gajči




Število prispevkov : 26
Join date : 24/06/2013
Age : 28
Kraj : Ljubljana

Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj me podgana grize v prste?   Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 9:39 am

hmmm... mogoče je problem v tem, da ji daješ tudi hrano skozi rešetke in potem tvojo roko nehote zamenja za hrano.

poskusi jo s hrano privabit ven iz kletke pa jo zunaj malo pobožaj.

Jst sm svoja dva podgančka na začetku hranila iz roke (še sedaj jih kdaj pa kdaj) in zunaj kletke, tako da jima je postalo jasno, da sm jst tista ta prijazna, ki daje hrano.
n_n
Nazaj na vrh Go down
meta.cehovin




Število prispevkov : 37
Join date : 12/02/2014
Age : 30

Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj me podgana grize v prste?   Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 9:40 am

Lep pozdrav.
Moja Čiča še vedno grize. Sedaj ne silim v kletko, ampak jo pustim, da sama pride ven in mi gre v rokav, na ramo (še vedno se ne smem pretirano premikat, ker se boji). In takoj, ko pride do gole kože me ugrizne. Ne do krvi in tudi boli me ne preveč, ampak vseeno ni prijetno. Zaradi tega ji ne zaupam pretirano in se ji tudi umikam, ko pride do gole roke. Rada bi jo imela v rokavu s Kiko, v majici, ampak da me kar naenkrat brez razloga šavsne mi res ne ugaja.
Je to mogoče zaradi tega, ker testira teren, preverja če sem užitna, slabo vidi? Ker hrano z roke vzame nežno (večinoma) in tudi ''zagrene'' se ne v roko, če jo počohaš. Torej kaj jo piči, da me ugrizne.
P.S. Ne grize v prste, ampak me je pod ključnico in v rokavu v roko.
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj me podgana grize v prste?   Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 3:31 pm

A maš mogoče kak parfum al pa uporabljaš kakšen losjon za telo? Pa pot jim načeloma tudi diši oz. je "dober", ker jeslan. Če samo "uščipne", je to načeloma zato, ker testira, če je užitno. Daj ji vsakič, ko to naredi, glasno vedet, da ni ok (se pravi zacvili Smile ) Možno je tudi, da ji ni prijetno v rokavu oz. pod majico, in išče pot ven, pa zato ugrizne, ker ji ne paše tam bit. A sama zleze v rokav, al jo siliš not?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
meta.cehovin




Število prispevkov : 37
Join date : 12/02/2014
Age : 30

Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj me podgana grize v prste?   Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 7:25 pm

V rokav gre sama in ima tudi prosto pot ven, po losjonu nisem dišala in tudi slana nisem bila. Verjetno je le radovedna - dejansko je izredno radovedna.
Tako, da jo bomo počasi poizkušali odvadit. Hvala
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zakaj me podgana grize v prste?   Zakaj me podgana grize v prste? - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zakaj me podgana grize v prste?
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Grize steno
» Zakaj noče ven?
» Samo ena podganica?
» Nesocializirana novinka, ki grize in pretirano agresivne podgane pri igri?
» Zakaj se večina odloči za samčka in samičko?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Vedenje-
Pojdi na: