Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tortilla ponovno mamica

Go down 
+17
Avalon
mashikaa
Dejan
Nessa
bolha
AtLanT!da
Blue
Eva
mamaF
Juni
lenka
Lee
Tahun
Nes
Sonii
Fiamma
Cath
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AvtorSporočilo
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 12:42 pm

Lenka, trenutno imam 2 podganci - parček in od danes naprej še 12 mladičkov geek

Poleg tega pa še 4 ruske hrčke, 2 yorkija in muco lol! lol! lol!

Zanimivo pa je, da imam te hrčke že par meseev in ni bilo še nobenega naraščaja, podganco pa niti 1 mesec in me je danes zjutraj lepo presenetila I love you Wink

Platinum briketke imajo vsi radi, samček še najraje Laughing
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 12:55 pm

Zakaj pa so ti briketi tako super? In kdo jih proizvaja?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:01 pm

@Cath, Sem mislila, da jih imaš več, ker si v množini pisala Razz.

Imaš pa res srečo s hrčki. Lahko bi se ti že kar konkretno namnožili.

Misliš podgankota potem ločit? Če misliš imet še kakšno leglo bi bilo (sploh za samičko) dobro, da ju imaš ločena še vsaj 2-3 mesece, če ne še več. Optimalna starost za prvo leglo podgane naj bi bila šele po 5. mesecu, ko samička dovolj dozori. Sicer pa vestni lastniki, ki jim je kaj do njihovih samičk, parijo svoje samičke samo 2x v življenju.

@Nes, če prebereš sestavo briketov boš hitro pogruntala, zakaj so fajn Wink. Prvenstveno so seveda namenjeni psom Very Happy.
http://www.platinum.si/
Jaz sicer mojo psico hranim z Orijenom (za moje pojme najboljša briketirana hrana), ampak sva poskusili tudi Platinum.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:09 pm

o hvala.
Nas pa prepričuje vetrinarka, da je Hills najboljša. A obstaja kaj podobnega za muce? (Se opravičujem za smetenje)
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:12 pm

Aja, Lenka.. se opravičujem.. ker mi na obali neradi uporabljamo dvojino Laughing

Ja, glede hrčkov se še sama čudim.. Čeprav sem videla, da je samček že veselo tekal za dvema samičkama in ju poskusil naskočiti, ni še vedno nič..

Takosa in Tortillo pa sploh nisem videla, da bi se kaj mečkala.. niti 1x, tako da niti pomislila nisem, da bo skotila. Včeraj sem šele videla, da je nekam buckasta in napadalna in danes presenečenje.. Še zdaj ne morem verjet, da je vse tako na hitro se zgodilo Neutral

Ja, ju bom imela ločena, vsaj dokler ne bom oddala vse mladičke.. Kdaj pa so že pripravljeni za oddajo v nov domek?
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:36 pm

@Nes, Orijen ima tudi mačjo varianto. Drugače pa so za mačke dobre hrane še od schesirja in royal canina.

@Cath, ni problema Wink.

Najbrž sta tvoja dva "opravila" ponoči, ko ju nisi motila Very Happy. Obstaja pa tudi možnost, da je bila tvoja samička že breja, ko si jo kupila (je iz trgovine?). Tam se dostikrat dogaja, da prodajalci ne znajo ločit med spoli in nato nove kupce doma pričaka presenečenje Evil or Very Mad.

Oddajat jih lahko začneš po 4. tednih. Takrat moraš tudi že nujno ločit samčke od samičk in mame.
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 1:45 pm

Pomoje je moj Takos očka, ni pa 100%. Podganco sem kupila 28.9. in je skoraj mesec mimo, v trgovini pa je bila sama. Zdaj pa je odvisno, koliko dni točno je podganca breja. A ne traja brejost približno 3 tedne?

Pa še slikce ponosnega Takosa (na žalost ima prepoved k samički v kletko, ker ga grize)

https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00830j.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00832v.jpg/

Že vem, da mi bo hudo oddat mladičke Neutral No
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:13 pm

Hehe, še en dumbo podganček :=)=:. Luškan je tale tvoj Takos Tortilla ponovno mamica - Page 3 S050

Podgance so breje 21-24 dni. Torej je najverjetneje res Takos očka jezik . K samički ga pa zdaj res ne dajat. Čeprav je ona šele skotila bo kmalu spet godna za parjenje. Sploh pa potrebuje sedaj malo miru, da se lahko posveti tamalim Smile.

Bi bilo pa res fino, če nas boš vsak dan updatala z novimi slikcami od tamalih :=)=:. Meni so tele male bibe tok luškane. Sploh ko se začne kazat barva in vzorčki.

Če maš pa malo preveč časa, lahko celo slikaš vsakega posebaj in spremljaš njihov razvoj Very Happy.
Mislim, da se nihče ne bo branil slikc jezik.
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:15 pm

Čestitam za mladičke Smile

Bom pa jaz v približno takem roku, kot bojo tvoji primerni za oddajo, iskala podganico (samičko), tako da se lahko kaj zmenimo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:17 pm

iii, imena =<3

Se strinjam, slikic se ne branimo. Fino bi bilo, če bi še za Takosa in Tortillo naredila posebno predstavitev v rubriki Naše žverce Smile
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:45 pm

Na Takosa sem full navezana, pravi scrkljanček je. Ravno zdaj ga imam pri sebi na kavču. Tortilla je postala malo napadalna, Takos pa je neverjetno ljubezniv. Vem, da me nebi nikoli ugriznil.

No, če je on očka je še toliko boljše lol! lol! lol!

Vsekakor bom naredila še slikic. Zdaj je to nemogoče, ker so vsi mladički pod maminim kožuščkom.

Zanima pa me, kdaj samička mladičke požre? Malo me je strah, da bom jutri pogledala in da jih slučajno ne bo pol manj No Ker jih tako lepo čuva in neguje.. Se mi zdi, da bi bilo nemogoče, da bi jih požrla. Tikala pa jih ne bom.

Juni, hvala za čestite I love you I love you I love you
Prva si me vprašala za malo podganco.
Mladičke bom sigurno oddajala. Verjetno bom kakšnega obdržala lol! Od kod pa si?

Vidim, da vsi komaj čakate, skupaj z mano, da malo odrastejo geek
Mene najbolj zanima, če bo kakšen od njih imel rdeče okice, ker so mi taki res všeč in bom tistega, ki jih bo imel obdržala flower
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:49 pm

Iz Ljubljane.

Za rdeče očke boš pa videla, ko bodo mladički spregledali Smile
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 2:55 pm

Pomoje bo bolj težko, ker je redek pojav, ampak držim pesti Very Happy

Joooj, tej mladički so tako sladki.. vsake toliko slišim, da cvilijo vsi skup.. zelo podobno kot mali ptički, ki čivkajo, ko jim mamica prinese hrano I love you
Nazaj na vrh Go down
mamaF

mamaF


Število prispevkov : 519
Join date : 13/01/2009
Age : 53
Kraj : Komen

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 4:31 pm

Cath, dobrodošla na forumu in seveda iskrene čestitke cheers Smile !!!
Lepa mamica in mladički! Ravno zdaj razmišljam, da bi pa mogoče tebe vprašala za 2 samički, ko bodo mladički dovolj stari za oddajo. Po žalostni izgubi naše Tončke letos poleti spet razmišljam o novi podganici in najraje bi tokrat vzela 2 .
POšlji še kakšno slikico čez nekaj časa, komaj čakam, da bomo videli, kakšne barve bodo male bibe bounce
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 6:30 pm

Hvala za čestitke Very Happy Very Happy Very Happy

Se mi samo zdi, ali so samičke bolj zaželjene? Kako pa je kaj glede spolov.. Je v leglu ponavadi povprečno več samičk ali samčkov?

Slikic bom še dosti poslala, morda že jutri, če bo Tortilla pustila queen

No, malo prej je končno šla ven iz hiške pit.. Več, kot 9 ur je bila z novoskotenčki.. Izgledala je super, veselo se je sprehajala po kletki, pila, jedla solatko.. Znesla si je še malo papirja in zdaj je spet veselo v gnezdecu. I love you

MamaF, rade volje flower
Nazaj na vrh Go down
lenka

lenka


Število prispevkov : 128
Join date : 19/01/2009
Kraj : Ljubljana

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 7:09 pm

Meni je prav zanimivo, da pri nas samčki niso toliko popularni. V tujini vedno na koncu ostanejo samičke. Samčki so veliko bolj crkljivi in niso tako hiper kot samičke, zato so veliko bolj priljubljeni kot ljubljenčki. Samčki imajo edino to nesrečo, da mnogim niso všeč njigova ogromna jajca. Ampak se da s kastracijo tudi to zmanjšat Twisted Evil.

Koliko je pa katerih v leglu pa ne moreš nič reči. Lahko samo pogledaš pod repke jezik. http://www.ratz.co.uk/sexingrats.html
Že takoj na začetku je zelo opazna razlika. (po dveh uraš še mogoče celo bolj, kot pa kasneje)

Če vidiš, da mamica lepo skrbi za tamale (imajo bele lise na trebuščkih= mleko v želodčkih), pomoje ni problema, če vsak dan za par minutk ločiš mladiče od nje in jih navajaš na roke.

Takole piše na znani podganarski strani (vir: http://www.ratz.co.uk/breeding.html):

"Kittens should be handled from birth regularly on a daily basis. Scientific proof has been given that handling kittens from birth reduces stress and stress related illnesses in later life. I use the Ferplast Duna or Savic Rody cages as nurseries for the first two weeks as these are easy to 'steal' the whole igloo to look at the kittens away from the mother if she gets stressed seeing you handling them when they are very young."

Sicer ti pa priporočam da si prebereš celoten tekst na omenjeni spletni strani. Ima veliko zelo koristnih informacij.

Glede barve učk pa boš že po dveh dnevih videla, če bo imela katera podganca svetle oči Wink
Nazaj na vrh Go down
Eva

Eva


Število prispevkov : 356
Join date : 14/01/2009
Age : 33

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeSob Okt 24, 2009 9:53 pm

OOOOO, pikice mejhne, komej čakam še več slikic bounce :=)=:

Verjetno se odločajo bolj za samičke ker imajo manj izrazit vonj kot samci, pa jajca sevede Laughing
Čeprou men je samček veliko boljši, bolj je scrkljan in ga lahko po mili volji mečkam jezik Tamala je pa en trmast hiperaktivc Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Juni

Juni


Število prispevkov : 981
Join date : 24/10/2009
Age : 34

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 12:25 am

Meni so karakterno sicer samci bolj všeč, ampak je fant kar občutljiv glede vonja in ne bi rada reskirala, da domov prinesem podganjeka, potem mu bo pa smrdel. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Cath

Cath


Število prispevkov : 550
Join date : 24/10/2009
Age : 42
Kraj : Koper

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 6:23 am

Jaz imam prvič podgance in je tudi meni samček dosti bolj všeč po karakterju, še posebej, kar se tiče crkljanja. Samička pa je bolj živa, kot pravite vi. Glede vonja nisem opazila razlike, je pa zelo odvisno, kakšno steljo imajo. Jaz sem že vse poskusila in mi je najbolj všeč žagovina. Nič ne smrdi, podganci sta čisti in lepo vpije urin. Menjam približno 1x na teden, v hiško pa dajam pogosto papir in si ga znosita v hiško.

Vceraj je Tortilla pogosto prihajala vn iz hiške in raziskovala po kletki. Cunjo je nesla v hiško in si lepo zrihtala gnezdece. Mičkeni imajo bel črviček v trebušku, so dobro nahranjeni I love you Že včeraj sem to opazila.

Če sem prav razumela, jih lahko že vzamem ven iz kletke in pogledam vsakega posebej? A samičko to ne bo motilo, jih bo potem vseeno takoj sprejela nazaj? Ker full pogosto hodi zdaj ven iz gnezda, kot da nima kaj delat tam notri z njimi lol!

Če je tako, bi potem še vsakega slikala in ji končno preštela I love you

Ajja.. tudi mene motijo pri samcu velika jajca Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 7:53 am

Sama jih osebno ne bi jemala iz kletke, zaradi izgube toplote.
Po moje bi blo fino, da izkoristiš čas, ko se gospodična zunaj sprehaja Smile Za začetek, ker so še tako neobogljeni, je po moje dovolj, če samo vsakega posebej malo pobožaš not v gnezdu, brez da se bi jih jemalo ven.

Mene bi bilo zelo strah, da bi jim kaj naredila iz vlačenjem po rokah, ker sem bolj štorasta Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Blue

Blue


Število prispevkov : 317
Join date : 11/08/2009
Age : 29
Kraj : Ljubljana

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 9:00 am

Oo čestitke za male podgance! Very Happy
Starša sta zeloo lepa, me prav zanima kakšne barvne kombinacije bodo prišle pri mladičkih. :=)=:
Nazaj na vrh Go down
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 11:01 am

lenka je napisal/a:
Meni je prav zanimivo, da pri nas samčki niso toliko popularni. V tujini vedno na koncu ostanejo samičke. Samčki so veliko bolj crkljivi in niso tako hiper kot samičke, zato so veliko bolj priljubljeni kot ljubljenčki. Samčki imajo edino to nesrečo, da mnogim niso všeč njigova ogromna jajca. Ampak se da s kastracijo tudi to zmanjšat Twisted Evil.

Koliko je pa katerih v leglu pa ne moreš nič reči. Lahko samo pogledaš pod repke jezik. http://www.ratz.co.uk/sexingrats.html
Že takoj na začetku je zelo opazna razlika. (po dveh uraš še mogoče celo bolj, kot pa kasneje)

Če vidiš, da mamica lepo skrbi za tamale (imajo bele lise na trebuščkih= mleko v želodčkih), pomoje ni problema, če vsak dan za par minutk ločiš mladiče od nje in jih navajaš na roke.

Takole piše na znani podganarski strani (vir: http://www.ratz.co.uk/breeding.html):

"Kittens should be handled from birth regularly on a daily basis. Scientific proof has been given that handling kittens from birth reduces stress and stress related illnesses in later life. I use the Ferplast Duna or Savic Rody cages as nurseries for the first two weeks as these are easy to 'steal' the whole igloo to look at the kittens away from the mother if she gets stressed seeing you handling them when they are very young."

Sicer ti pa priporočam da si prebereš celoten tekst na omenjeni spletni strani. Ima veliko zelo koristnih informacij.

Glede barve učk pa boš že po dveh dnevih videla, če bo imela katera podganca svetle oči Wink

Kako ti misliš 2 dni stare navajat na roko?? Halo??... Pomoje da je to najbolš takrat, ko začnejo dlako dobivat....
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 11:21 am

MetalGirl je napisal/a:


Kako ti misliš 2 dni stare navajat na roko?? Halo??... Pomoje da je to najbolš takrat, ko začnejo dlako dobivat....

MetalGirl, kje v tem sestavku piše kaj o navajanju na roke?
Oz. kaj si pod navajanje na roke predstavljaš? Ker meni se nekako zdi, da je to prav vlačenje po rokah ali kaj podobnega?
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Lee

Lee


Število prispevkov : 660
Join date : 12/05/2009
Age : 28
Kraj : Britof, Kranj

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 11:24 am

Nes je napisal/a:
MetalGirl je napisal/a:


Kako ti misliš 2 dni stare navajat na roko?? Halo??... Pomoje da je to najbolš takrat, ko začnejo dlako dobivat....

MetalGirl, kje v tem sestavku piše kaj o navajanju na roke?
Oz. kaj si pod navajanje na roke predstavljaš? Ker meni se nekako zdi, da je to prav vlačenje po rokah ali kaj podobnega?

lenka je napisala tole: Če vidiš, da mamica lepo skrbi za tamale (imajo bele lise na trebuščkih= mleko v želodčkih), pomoje ni problema, če vsak dan za par minutk ločiš mladiče od nje in jih navajaš na roke.

Kje potem piše?? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 11:31 am

OO, pa res Smile
Se opravičujem.

Potem se pa strinjam, do neke mere. Pač kak si človek razlaga navajanje na roke.
Če gre za konkretno nošenje po rokah se ne strinjam, da bi se to počelo pri tako mladih.

Če je z navajanjem na roke mišljeno bolj to, da brskaš malo okoli njih in s kakšnim nežnim dotikom skušaš navadit na človeški vonj in štoranje po kletki - potem pa ja, kar navajajte na roke Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
Sponsored content





Tortilla ponovno mamica - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tortilla ponovno mamica   Tortilla ponovno mamica - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Tortilla ponovno mamica
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 11Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Tortilla, Takos & Co.
» Zofka bo mamica :)
» Podganja mamica je agresivna

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Razmnoževanje-
Pojdi na: