Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 PODARIM: 2 podganici!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 6:48 am

Pozdravljeni,

pred kratkim so mi zdravniki odkrili alergijo na podgane. Zadeva je resna in se je prelevila v astmo. Zato z mojima dvema podganicama ne morem imeti daljšega stika.

Lola: Bela, stara približno leto in 4 mesece, brez bolezenskih težav, dobil sem jo od ene punce iz lj, ni plod incesta.
Lu: Sivo, črna z belimi lisami, stara približno 10 mesecev, dobil sem jo od Sh., tudi brez bolezenskih težav.

Najraje bi da se jih vzame v paru, ker se mi zdita navezani.

NIKOLI niso nobenega ugriznile, Lola je navajena človeške družbe malo bolj kot Lu. Lola pride na ime, skoči na ramo na ukaz, hodi po zadnjih tačkah..Lu včasih pride na ime.


Prilagam še link s slikami: https://podgane.slovenianforum.com/t1298-stara-lola-in-nova-lu

Poleg njiju dveh dam še potovalno kletko, hrano, brikete za kakce,...

Kogarkoli, ki to bere ga prosim če povpraša kdo lahko vzame v posvojitev 2 prijetni podganici. Za njihov prevoz lahko priskrbim jaz. Podganice so pri meni v LJ. Javite!

Še moja telefonska številka 051420734

Hvala vsem, ki bodo kakorkoli prispevali za bolši dom in ljubčkanje  lupček na bušček
Nazaj na vrh Go down
eva chan

eva chan


Število prispevkov : 19
Join date : 06/09/2013
Age : 30
Kraj : Ljubljana

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 6:04 pm

Sicer ju žal verjetno ne bi mogla vzeti, bi bilo pa fino zvedeti če sta sterilizirani Smile
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 6:10 pm

žal nista sterilizirani
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeSre Maj 14, 2014 7:58 pm

Upam, da se jima najde dober dom Sad
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 9:38 am

Ja..tudi jst upam, da se jim najde Sad

Obstaja opcija, da bi jih lahko nekdo prevzel do septembra?
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:01 am

Hja, do septembra pomoje ne, bi pa ju lahko popazila kakšen mesec, če se ti ful mudi. Ju pa res ne morem vzeti, ker nas je že tko preveč. Mogoče ju sprejme Kosovir? :/
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:37 am

Za kosovirja mi je že mamaF predlagala..sicer jih res nebi rad dal v ''zavetišče'', če pa v roku 14ih dni ne dobim nič, jim bom poslal prošnjo..res bedno kako je to meni ratalo..
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:43 am

Pri Kosovirju ju bojo sterilizirali in jima kar se da hitro poskusili najti dom. Je pa res, da plačaš, da ju sprejmejo (mislim, da je 15€ na podgano) ... Če ti kaj pomaga :/
Res škoda, no, tole z alergijo :/
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:46 am

Sad upam, da bo bomo zrihtali da jima bo NORO! Smile
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:49 am

Ej, sem še malo poreklamirala naprej ... Daj še na kak facebook pa bolho ...
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 10:54 am

Na fb sem že dal..bl švoh odziv..na bolho bom tudi ko bom doma! Hvla aza predlog!
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 5:12 pm

na fb v skupini se je ena punca zanimala, samo ne vem, če bo kaj iz tega al ne. Sicer lahko probaš pri Kosovirju, ampak sem pred časom zasledila objavo, da trenutno ne jemljejo novih živali, kako je pa zdaj s tem, pa ne vem. Sicer lahko probaš tudi v Gmajnicah, tam jih bodo ziher vzeli, ne vem pa, če je kaj za plačat. In za miške bi bilo pač bistveno bolje, če najdeta dom brez, da bi moralo zavetišče posredovat :/ Jaz bi ju z veseljem vzela, pa ne morem, žal.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 6:52 pm

Me je na srečo ena od punc kontaktirala, pa sva se zmenla za posvojitev. Nisem verjel da bo šlo tako hitro Smile

hvala vseeno!
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 8:52 pm

Torej imata nov dom? Super, upam, da zdaj z njima vse ok Smile
Nazaj na vrh Go down
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 8:53 pm

V četrtek ga bosta imele Smile
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 5:20 pm

gre lahko tole v arhiv?
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
furlannn




Število prispevkov : 27
Join date : 19/03/2013

PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitimeNed Maj 25, 2014 6:21 pm

lahko
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PODARIM: 2 podganici! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PODARIM: 2 podganici!   PODARIM: 2 podganici! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PODARIM: 2 podganici!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: