Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Iščem 2 podganici

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Margareta808




Število prispevkov : 4
Join date : 19/09/2013
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Iščem 2 podganici Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Iščem 2 podganici   Iščem 2 podganici Icon_minitimeČet Sep 19, 2013 5:31 pm

Živijo,
po nekaj časa sem si ponovno zaželela prisrčne podganje družbe veselje, zato me zanima če je na forumu kdo iz Ljubljane, ki morda prodaja/oddaja podganice ali pa pozna kakega rejca, ki mu zaupa. Rada bi posvojila 2 samički, vendar jih ne bi rada kupila v trgovini veselje.

Hvala za odgovore,
Tina wink
Nazaj na vrh Go down
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Iščem 2 podganici Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem 2 podganici   Iščem 2 podganici Icon_minitimeSob Sep 21, 2013 2:11 pm

Hm, ti svetujem, da malo pobrskaš po bolhi in na podarimo.si, čeprav bodi pozorna, vsi ti ''rejci'' imajo še slabše živali, kot pa jih dobiš v trgovini. Pač gojijo živali na veliko in jim je čisto vseeno, kam grejo in kaj se z njimi zgodi.
Drugače pa lahko pogledaš na zavod Kosovir, preko njih kakšne zapuščene podganice iščejo nov dom, ali pa še naprej spremljaš forum, eno leglo se je mislim da pojavilo, samo še ni med oglasi.
Lp (:
Nazaj na vrh Go down
Margareta808




Število prispevkov : 4
Join date : 19/09/2013
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Iščem 2 podganici Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem 2 podganici   Iščem 2 podganici Icon_minitimeSob Sep 21, 2013 3:04 pm

Hvala za pomoč. No sem že našla dve podganici, ravno danes sem ju prinesla domov. cheer Presenečena sem nad tem kako živahno divjata po kletki, glede na to, da naj bi bila selitev v nov dom zanje stresna stvar. veselje
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Iščem 2 podganici Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem 2 podganici   Iščem 2 podganici Icon_minitimeSob Sep 21, 2013 5:38 pm

Če so dobro socializirane, tudi selitev ni noben problem (poleg tega jim je lažje, če se selijo v družbi). Zdaj pa hitro objavit slikce v podforumu o predstavitvah, tole temo pa umikam v arhiv Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Sponsored content





Iščem 2 podganici Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Iščem 2 podganici   Iščem 2 podganici Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Iščem 2 podganici
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ime za podganici :D
» podarim podganici
» Iščeva podganici
» PODARIM: 2 podganici!
» 2 podganici pripravljeni za oddajo takoj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Arhiv & smetišče-
Pojdi na: