Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Tima Rattima hrana za podgane

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Sh.

Sh.


Število prispevkov : 205
Join date : 02/09/2011
Age : 31
Kraj : Celje

Tima Rattima hrana za podgane  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tima Rattima hrana za podgane    Tima Rattima hrana za podgane  Icon_minitimeSre Okt 02, 2013 11:35 pm

Pozdrav!
Zanima me, če kdo pozna hrano za podgane Tima Rattima Premium Muesli Rat Food? Če ja, kakšna je, se vam zdi primerna itd.? Jst sem jo ravno odkrila na Zoohitu, v trgovinah je še nisem videla. Sicer v sestavinah piše, da vsebuje grahove kosmiče - taki hrani se jst načeloma izogibam, ker ne verjamem, da je ta grah termično obdelan in s tem primeren za podgane.
Link: http://www.zooplus.com/shop/rodents/food/rat/other_rat_food/126625#composition

Hvala za mnenja in lp! (:
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Tima Rattima hrana za podgane  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tima Rattima hrana za podgane    Tima Rattima hrana za podgane  Icon_minitimeSre Okt 02, 2013 11:47 pm

Sicer ne poznam, ampak meni se zdi premastna - 7% maščob se mi zdi mal veliko, razen če imaš podgano, ki jo je treba poredit. Glede ostalih sestavin pa zgleda ok, samo lahko bi blo malo bolj raznoliko (ne pa samo oves v 15 oblikah Wink ). Malo mi je tudi hecno, da je od vitaminov omenjen samo vitamin E, je pa res, da pogosto med sestavinami ne naštejejo vsega (oz. najbrž je možno, da so ostali vitamini "pokriti" s stvarmi, ki so v mixu - toliko se pa ne spoznam...)
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
 
Tima Rattima hrana za podgane
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» hrana za podgane
» hrana za podgane Bunny *
» SELECTIVE hrana za podgane
» Hrana FLAMINGO (small animal food)
» Hrana za podgane - raznični neznani proizvajalci

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: