Forum ljubiteljev podgan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za vse ki imajo podgano, si jo želijo ali so jim podgane enostavno všeč.
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 SELECTIVE hrana za podgane

Go down 
+2
bolha
choo
6 posters
AvtorSporočilo
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeTor Dec 11, 2012 8:24 pm

Danes sem bila v Mr Petu in majo eno novo hrano za podgane - Selective. Je briketirana, sestavine zgledajo precej dobre (pšenica, sojina moka, ječmen, oves, sojino olje, posušena jabolka, posušene črni ribez, pšenični otrobi, apnenčeva moka, sol), 14% beljakovin, 4% maščob, skratka super. Edini minus je to, da nima mesa, ampak to se jim pač lahko zraven da kak košček vsake tolko Smile Pa še sorazmerno poceni je, 10€ za 2kg. Sem nabavila ta veliko vrečo, zdej pa bomo vidli, kako se obnese. Delam pa malo reklame zato, ker so mi rekli v trgovini, da imajo hrano trenutno na probi in če je ne prodajo dovolj, jo bojo morali umaknit iz prodaje... Kar bi bilo pa po mojem škoda, ker imamo čisto premalo kvalitetne hrane za podgane na trgu.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
bolha

bolha


Število prispevkov : 282
Join date : 27/01/2009
Age : 32
Kraj : Izola

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimePet Dec 14, 2012 3:13 pm

Mama mi jo je čisto po naključju kupila 'da malo menjamo'. Moja dva sta zaenkrat navdušena, jaz pa tudi, ker pojesta res vse in mi ni žal za tistimi ostanki ki na koncu romajo v kanto. jezik
Je pa kar ugodna, ja, 350g stane 2,79€.
Nazaj na vrh Go down
Nes

Nes


Število prispevkov : 1946
Join date : 14/08/2009
Age : 36
Kraj : Maribor

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeSob Dec 22, 2012 6:37 pm

Celo sojina moka? Opa Smile
Bom šla v izvednico, mogoče imamo v MB tudi na zalogi.
Nazaj na vrh Go down
http://gone2rehabbrb.blogspot.com/
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeNed Dec 23, 2012 7:02 am

Ja ane, ko sem vidla sojo čisto na začetku med sestavinami, ni šlo da ne bi kupila Very Happy Zaenkrat tole hrano moje podgance obožujejo Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
hudaticka




Število prispevkov : 8
Join date : 06/07/2011

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeSob Dec 29, 2012 12:52 am

Tudi jaz sem šla mjim kupit tole hrano. Malo se sicer zmrdujejo, ampak vztrajamo Smile
Semenske mešanice dobilo le malo za okus, ostalo pa briketke.
Upam, da jo bodo vzljubili in da je v trgovini ne bodo potem ukinili Razz
Za 'podporo' prodaji, sem pa še za sestrine podgane kupila tamalo pakungo, da jo probajo Smile
Nazaj na vrh Go down
peper




Število prispevkov : 10
Join date : 05/11/2013
Kraj : slovenske konjice

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeTor Nov 05, 2013 9:25 pm

Moje 3 zelo rade jejo semena kaj pa vase najraje jejo?
Nazaj na vrh Go down
choo

choo


Število prispevkov : 1152
Join date : 17/03/2010
Age : 34
Kraj : Ljubljana

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeTor Nov 05, 2013 9:44 pm

Peper, prosim, da si prebereš pravila pisanja na forumu. Tole je tema, namenjena konkretno hrani Selective, ne debati o semenih in ne vem čem. O teh stvareh se pogovarjamo drugje. Pobrskaj, preberi, kaj je že bilo napisano, in prosim piši v ustrezne teme, sicer bom tvoje poste brisala.
Nazaj na vrh Go down
http://nellaf.deviantart.com
Daisee




Število prispevkov : 34
Join date : 28/02/2013
Age : 36
Kraj : Lubljana

SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitimeSre Nov 06, 2013 8:59 am

Omenjeno hrano sem kupila ze kar precej casa nazaj...mislim da se ko sem zivela na obali. Moje podgane niso niti povohale teh briketov :/ kaj sele, da bi jih kdo pojedel. Semena morajo bit pri nas v fizicni obliki, da se jih dotaknejo.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





SELECTIVE hrana za podgane Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: SELECTIVE hrana za podgane   SELECTIVE hrana za podgane Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
SELECTIVE hrana za podgane
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» hrana za podgane
» hrana za podgane Bunny *
» Tima Rattima hrana za podgane
» Hrana FLAMINGO (small animal food)
» Hrana za podgane - raznični neznani proizvajalci

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum ljubiteljev podgan :: Splošno o podganah :: Prehrana-
Pojdi na: